Kaj se dogaja s to generacijo mladih?

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
In tam ga čaka 5+ jurjev plače, pa stanovanje, pa avto, pa topla pisarna s fejsbukom?

Tam ni mamice in atija, ki bi jih postavila spravila v varno službo ali pa doma finančno podpirala bluzenje.

Tam šele švicaš, da dokažeš kaj znaš, pol pa je med in mleko.
Ja, ampak tam jih nihče ne pozna, Če jih nihče ne pozna in od frendov ne vidi, pa ni tak problem delat umazane stvari.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kameleon je par postov nazaj danes zjutraj objavil ta posnetek :rolleyes:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ja samo nisem imel časa poiskat direk video...oz ga nisem pripel!
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
hehe, odpiralec teme se sprašuje kaj je z mladenci. Sam je pa prvo orodje kupil pri rosnih 30.
Ja komplet generacija tam po 80 je zavožena, vse manj pravih družin - mat na šiht otroc v vrtce. popoldne je zmatrana otroc po možnosti pred tv...
Sedaj je samo druga stopnja. Vsi na telefonu instant prijatli, instant ljubav... taprva je karijera potem vse drugo, no enim tam do 40 potegne da ni to to ..
Kripro valute so bile enkratni zaslužek. Saj isto je bilo v 90, vsi privat pa ful denarja ampak se je kar dostim žal hitro ustavilo.

Zadnič slučajno ujela na youtubu da je največji problem hormonska neuravnoteženost, hrana polna estrogenav , vse tamlade pa na kt tako da dobimo poženšene fantke in možače.

Ni več pravih družinskih vrednot in vse se meri v denrju.
Ampak to je samo moje videnje situacije.,
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.209
113
Avtor, če si rojen sredi 80ih, si tudi ti milenijec, saj se ta generacija šteje od 1980 do 2000.
Jaz bi prej rekel da to ni problem generacije, ampak problem spremembe vzgoje po 1991, takrat so začeli nastajat sončki
Najbolj grozno je to, da so njihovi starši MOJA generacija. In pri vzgoji smo zafural. ZAFURAL! Zakaj? Smo jim želeli bolje kot nam, otrokom socializma?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zato, ker otroka ne smes zavijati v vato in se morajo od majhnega navajati na padce. Potem vedo, da so mocnejsi samo, ce vstanejo in to sami. Samo tega jih je treba nauciti. In ne vzgajati fantov kot poneumljene punce ampak jim pustiti razvijati svoj ego. Demaskulinizacija moskih in maskulinizacija zensk na zahodu je velik problem, ki ga bomo drago placali.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Otroku poves, da naj se ne sramuje, ker je fant in bo nekoc dec. Naj stoji za svojim in se brani, tudi fizicno, ce ne gre drugace, ker fotr vedno ne bo vedno zraven in bo nekoc moral ziveti sam s svojo druzino kjer BO ON glava! Ne zena, zenska. Ampak otroci ne poslusajo dosti, vecinoma opazujejo starce in se ucijo.
Ja tudi sfajta kot smo se sami. In takrat ga podpres in ne jebes uciteljice preko e asistenta.. No niti tako ne. :)
 
  • Haha
Reactions: navlixx

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
včeraj tednik...otroci pred 9 am ne zmorejo več funkcionirat...vse se pripravlja na sistem, cel dan v sluzbi, zvecer pa samo spat.. pač vodljivost na vse ravneh.

Zakaj imaš revolucije in demonstracije s strani študnetov, ker ti pač imajo cajt in lahko glumijo po svoje in se pritožujejo. Enako v revnih državh kjer ni dela...tam se lahko buniš, maš cajt.
V razviti deželi moraš kritično večino delovnih ljudi zjebat do konca zakreditirat da bodo delali 12 ur na dan in zvečer umrli v posteljo, naslednji dan ponovi vajo, potem še naj vikend trdo dela, ali pa si vsaj za tisto mezdo privošči piknik z navideznimi kolegi. In to je to. Potem pa hitro umret ko ne moreš več delat..beri penzija pri 80.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Sem vstajal ob 5. uri, zaceli ob 7.05 v srednji. Sosolci iz Koroske so vstajali ob 4. Sicer spali na busi, ampak vseeno...to danes ni vec nicemur podobno.
Aja, v ponedeljek imeli popoldan, prisel domov pred 20.uro, v torek pa zjutraj. Pa nekaj km pes bajta-vlak-sola-kafic-vlak-bajta... :)
 
Nazadnje urejeno:

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Sem vstajal ob 5. uri, zaceli ob 7.05 v srednji. Sosolci iz Koroske so vstajali ob 4. Sicer spali na busi, ampak vseeno...to danes ni vec nicemur podobno.
Aja, v ponedeljek imeli popoldan, prisel domov pred 20.uro, v torek pa zjutraj. Pa nekaj km pes bajta-vlak-sola-kafic-vlak-bajta... :)
Tudi jaz ko sem delal preko študenta, kar je bilo skozi po malem. Odvisno od izmene in razporeditve, če je bilo treba vstajal ob 4h, spet drugič popoldne, tretjič ponoči ali za vikend ali za praznike. Pa ni blo jamranja, samo da sem (smo) lahko zaslužili kak Tolar.
Kot napisano zgoraj: če mulariji ni (nič) treba, potem najbrž tudi ne bo.