Kaj pa je to za ena pasma?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Par dni smo lahko brali o klasifikaciji žensk, pa pri vsaki vrsti je blo povedanih par stavkov, jaz pa sem
včeraj odkril neko novo vrsto babike;

Po šihtu letimo jaz pa sodelavec in sodelavki na 2,3 jegerčke, da se malo "dolvgasnemo" ker smo bli
naspidirani od dela (18-03)...

Najdemo kul klub, poližemo par jegrov, ko nas začnejo metat ven. Domov nočemo, ok gremo v Impulza
(hudo slab klub, kjer se sučejo al narodnjaki al teh-haus, ali nekaj pač temu podobno lamanje)

Ura ene 6 zjutraj, ko pristopi neka frajla, in naju z sodelavcom ogovori, če sma sama tu gor dol...
Na easy se začnemo menit, ko sodelavec "mora" nekam it
rolleyes-1.gif


In s to mačko se menima, celo želi naročit pijačo obema, ampak sn jaz še mel pol jegra pa cel ananasov sok,
in takole debatirama... Pol pa se mačka začne vedno bol približevat, in mi vedno bolj govorit na uho, češ
da se ne slišima - v tem smislu... In čez kake pol ure ona; A grema kam dalje? Malo šokiran; emm,
jaz sem tu z neko družbico, zaj jih nemorem same pustit... In pol je ženska skoraj napol gnjavla da bi šla, in grema
in wtf, in same pičkarije, jaz gledam kaj si ti malo histerična a? Nisem več vedel kaj naj, hvalabogu prideta
sodelavki s plesišča, pa pravim; punca je nazaj, jo grem malo čekirat... Ko sem se obrnil čez kratek čas, je več ni bilo.
Kaj je bil to zaen hudič neučakan? Rabla samo prevoz al v čem je keč?

Jebene babe zmešane!
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Sam si si že odgovoril na vprašanje..
Te vseeno zanima?
Ura je bila cca. 6 AM, vrjetno je bila deklina kar dobro pržgana za tisto ura, malo jo je ali tipo razočaral, ali pa je bila sama (
evil.gif
.

Če nimas resne dekline, pa če se ti še kaka taka prilika ponudi....
evil.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Ej, imel sem skoraj enako izkušnjo, le da ni bila v diskaču. :D No, tudi rešil sem jo na isti način kot ti - nekaj omenil punco. :D
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Mel skoraj identično izkušnjo v celju... Sam jst sm jo nategnu pol pa hvaležno zapeljal domov...ni bla daleč doma
grin1.gif


Veliko alkota, pozna ura in osamljenost naredijo na ženski čudne stvari, hvala bogu da sem bil tam pri roki da sem ji delal družbo, jo nasmejal in se spoznal z novo osebo.
evil.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Vprasajte me, če sem jo videl pol ure nazaj? Eh, sploh ne
rolleyes-1.gif


Tokrat sma bla z sodelavcem sama;

Kaj zdaj mačkona (mačkona?!) kje mata frajle?
On pa ko iz topa; tisto sta bli sodelavki, mi2 sma samska
stupid-1.gif


Pa samo pogled blondine
stupid-1.gif


Skomiognem z rameni, in pač obrazložim situacijo, si hitro namislim kak hud glavobol sem imel,
in da mi ni bilo do družbe...

Nekaj podebatirali, pol pa sma se nahitro spobrala, ker dekliniki več kot očitno nista bli za naju.

maločezles.press
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
en moj frend je mel podobno izkušnjo kot ti, le da je bila baje tak huda bejba, da baje dol padeš. pa sta šla vun do avta, kljunčkanje & stuff, jo prime on med noge...AAAAAAAA....bridka resnica ona je mela pipmeka
hysterical-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.203
2.440
113
v lokalni ostariji
ja tud to se zgodi...

drugace pa... ura je bila 6... punca je pa zelela malo "ljubezni"... in ti mlacom nisi upravicil svojega naziva: prvi sveder... mogu b jo povrtat...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
drugace pa... ura je bila 6... punca je pa zelela malo "ljubezni"... in ti mlacom nisi upravicil svojega naziva: prvi sveder... mogu b jo povrtat...
Točno to sem jaz razmišljal. Prvi sveder baaah, pussy, ne pa prvi sveder...
tongue-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Nemoreš bit v teh krogih 2 leti spredaj, če fuk** babe ki so 2 leti zadaj...

Treba malo na sloves pogledat...

Največja beznica v mariboru, ki je še odprta ob 7mih zjutraj, kako babno te lahko dobis?

Tapravih punc po 4 uri več ni.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Nemoreš bit v teh krogih 2 leti spredaj, če fuk** babe ki so 2 leti zadaj...

Treba malo na sloves pogledat...

Največja beznica v mariboru, ki je še odprta ob 7mih zjutraj, kako babno te lahko dobis?

Tapravih punc po 4 uri več ni.
Ja.. tapravi dedci pa taprave punce do 4h odpeljejo na lepše... torej kaj si ti še vedno počel tam?
confused-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Nemoreš bit v teh krogih 2 leti spredaj, če fuk** babe ki so 2 leti zadaj...

Treba malo na sloves pogledat...

Največja beznica v mariboru, ki je še odprta ob 7mih zjutraj, kako babno te lahko dobis?

Tapravih punc po 4 uri več ni.
Ja.. tapravi dedci pa taprave punce do 4h odpeljejo na lepše... torej kaj si ti še vedno počel tam?
confused-1.gif

Delal sem do 3 pol pa smo sli na pijačo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.