Kaj je to folk prizadet

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
lahko se tudi pod lopo kaj zruši na avto... je bilo pač nametano
evil.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.006
5.300
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik miklavz pravi:
Lejte, mu je pač počlo; se nič ne čudim. Stopnja arogantnosti nedeljskih pohodnikov, nabiralcev gozdnih sadežev, nadebudnih kolesarjev (ki se pripeljejo na lokacijo uničevanja narave z BMW X5, tam pa raztovorijo bicikl za 5000€) in podobnih se neverjetna - in se je ne spomnim izpred 20 let.
Posebej prebivalci vasi v okolici Ljubljane smo ogroženi; verjetno je podobno v okolici vseh večjih mest v Sloveniji.
Toleranca gor ali dol - prideš iz službe in najdeš na svojem travniku 5-6 vozil boljših znamk, zaprejo ti dovoz do hiše in se še čudijo, kaj pizdiš...
Razrijejo ti zemljo, mogoče še kaj spečejo (in pustijo smeti za sabo) - ja, kaj pa je narobe s tabo, da se jeziš?
Če hočeš kositi moraš poravnati blatne kolesnice od ljudi, ki ne znajo speljevati.
Resnični dogodek izpred nekaj let (ja, takrat, ko so avti kampirali v predorih zaradi toče):
pride hči domov - pod nadstreškom parkiran mercedes, zraven pa laguna. V garažo sili majstr z BMW-jem. Hči je imela Cilota. Ko je opozorila dotične so jo ladno odj...li. Saj tvoj avto ni nič vreden, lej koliko stane moj... Pazi, na tuji zemlji, 30m od ceste.
K sreči sem kmalu tudi jaz prišel domov in so se nergajoče pobrali češ - kaj se pa jeziš? Res pa je, da sem takrat že šel proti drvarnici po kramp. Odpeljali so se, ko sem se vračal proti avtom z krampom v roki.
Nobeden ni bil iz te okolice - Ljubljančani, očitno...
In priznati moram, da me je v tistem trenutku bolel k...c za morebitne kasnejše odškodninske zahtevke - na prafaktorje bi jim razbil avte...
Pa naj mi kdo tukaj ne pridiga o kaki toleranci in nestrpnosti.
Seveda, po mestih pa znate vsa parkirišča zakoličiti, porampati in zakasirati...
Bože bože...
LPM

zaparkiraš jih pa naj se jebejo :D
potem te pa tožijo da si jim ugrabil avto in se lahko jebeš...

zakaj ugrabil? saj pa majo ključe in dostop do avte in vse to. samo pač si ti parkiral na domačem dvorišču tam kot vedno.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.843
9.536
113
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Sem že omenil, da bi proti mercedašem pod mojim nadstreškom postopal podobno? Sem.

Sem pa tudi omenil, da je tukaj kar en kup ljudi, ki bi najraje kar sekalo roke in noge pohodnikom in kolesarjem na njihovi parceli, samo preberi nekatere objave v tej temi. Eni bi pa še streljali vsepoprek.

če bi ded prišo z SLRom, bi mu dal še BJ, tak bi bil srečen, pa še kramp bi mu dal, da ti cliota stolče, na konc pa če bi sreča bila mila, bi še ti častil kavo in pir.
evil.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.791
14.588
113
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
zaparkiraš jih pa naj se jebejo :D
potem te pa tožijo da si jim ugrabil avto in se lahko jebeš...

zakaj ugrabil? saj pa majo ključe in dostop do avte in vse to. samo pač si ti parkiral na domačem dvorišču tam kot vedno.

Amm...dejansko bi s tem storil prekršek po nevekaterem členu nevemkaterega zakona že, ki pravi, da si v prekršku, če parkiranemu vozilu (z recimo zaparkiranjem) onemogočaš vrnitev oz. vključitev v promet. In glede na glupost folka v tej državi bi pomoje prej dobil tako kazen, kot pa da bi kdo kaj rekel kr3tenu, ki je zaradi toče parkiral v tujo garažo, hčerka lastnika pa s svojim vozilom ostane zunaj. S tem, da je tisto dražje vozilo skoraj 100% zavarovano tudi proti toči tisto drugo pa 100% ne.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.791
14.588
113
Ah, sam res, pozabil na ta detajl. Iz enakega razloga ti policaji tudi ne pišejo kazni na privat parkingih ala mercatorjevih itd. Imaš prav.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.006
5.300
113
parking pred trgovskim centrom ni isto kot dvorišče pred bajto....
eno je za javno rabo eno pa ne
 
Nazadnje urejeno:

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Ignoranca folka je res brez meja, ampak na take špice se lahk nabode in ubije majhen otrok, ki gre slučajno na sprehod z mamico. Če bi bil moj pobijem kmetavza in celo njegovo zalego... pa me prov boli k.... Tisti, ki to postavlja, naj malo razmisli o možnih posledicah, tudi za svoje zdravje....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.869
9.091
113
Si ziher? Jest nebi bil tko zlo. Sploh pa so špice in zajla vsaj enaka če ne večja skrajnost od butlja, ki parkira v tujo garažo, z razliko, da slednji ne poškoduje človeka.

priden.gif
 
Nazadnje urejeno:

blackberry

Pripravnik
29. jul 2008
409
0
16
Citat:
Uporabnik miklavz pravi:
Eno je s kolesom med točo pod kozolec; drugo je z dvemi avti siliti pod tvoj nadstrešek za parkiranje (30 m od ceste), s tretjim pa v tvojo garažo (v sestavi hiše, cca 50 m od ceste. Pa odganjati hči lastnika, da pa ona nima kaj za parkirat na svojem, ker je njen avto manj vreden od feltne dotičnih vozil.
Mater ste eni pacijenti.
In ja, če mi kdo teži na mojem se požvižgan na tisto foro, da še tatu ne smeš premlatiti, če ni v silobranu. S kijem po glavi ali pa z krampom po avtu.
Odgovarjal bom kasneje.
Tujega si ne želim, svojega pa ne dam. Sem malo preveč delal za to.
LPM
Ostali se pa tolažite s svojimi mislimi in pravicami - pa se pejte zajeba...t v Rovte, Koreno, ostala malo manj nežna primestna naselja.

467716-post_slo.gif


nahrung002.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.791
14.588
113
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
parking pred trgovskim centrom ni isto kot dvorišče pred bajto....
eno je za javno rabo eno pa ne

Je isto, oboje je privat. Samo da eni dovolijo parkiranje drugim (Mercator itd.), drugi pa ne. Povprašaj kakšnega policaja ob priliki. In parkirišča trgovin niso namenjena javni uporabi temveč uporabi njihovim strankam.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.015
1.120
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik cvinga pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik cvinga pravi:
In kaj imaš ti sploh za tacat na tujem zemljišču ?

Preberi si peti člen.

http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=ZAKO541#

Zdj ga pa še razloži osebno ...da vidim kako znaš ta člen prebrat.

Travnik ni obdelovano kmetijsko zemljišče. In če gre 1 človek 1x peš po njem, ne povzroča škode.
Ker ti kot lastnik moraš na sodišču dokazat, da ti je točno tainta človek s točno določenim prehodom preko travnika povzročil merljivo materialno škodo, zaradi katere ga tožiš. Good luck with that.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.318
5.643
113
gr69
Poznaš razliko med travnikom in pašnikom ?
Ter kateri zakon prepoveduje prehod čez travnik.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Zakon mogoče ne, električni pastir pa vsekakor.

Sploh, če je priključen na kako močnejšo cindšpulo...
smirk-1.gif