Kaj ima proti okrasitvi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
hja kje pa piše da ga imam res? lahko so pa samo želje....
evil.gif




aja Elvir, še vedno dokaz čakamo...
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In zakaj ne bi tega tako napisal? Saj me ne poznaš....evo dokaz...



policija.jpg_138096144.jpg


Tukaj je stara slika, preden sem šel med leteče....

2007052532_picture%20048.jpg


Tole je pa letošnja iz tekmovanja....
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
in kater na 1. sliki si ti, un k piha? pa te slike dobim jest na najdi.si, ko odtipkam policija! hm, poskenirana izkaznica, delovna pogodba... kaj konkretnega!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
zakaj a je elvir maščevalen? sej to je vse VL!

drugač pa, a kdo ve... a je to un elvir k je včasih full dobre zgodbe pisu? nekako mi ne ustreza profilu policaja, tisti nimajo nikol tok smisla za humor!
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Čak, čak, ta teden bo akcija .... na Subaruje !

Noker
evil.gif

Ne, tega ne morejo narediti. To bi bila očitna diskriminacija lastnikov točno določene znamke avtomobilov.
Sem pa slišal, da bo racija na voznike avtomobilov japonske proizvodnje z bokser mašino.
hysterical-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Jep! res je!

ja takega policaja bi pa z veseljem srečal, pa kakšno z njim reku...

seveda trezen, pripet, brez mobitela v roki... hm, to je pa zelo redko...
tongue-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
ah, če bi pol še eno tako zgodbico napisal, mu ne bi nič zameril!

zakaj pa ne piše več? ga je služba zamorila? al so ga sefi foruma umirili? men je bil ful dobr!
zmaga.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
ah, če bi pol še eno tako zgodbico napisal, mu ne bi nič zameril!

zakaj pa ne piše več? ga je služba zamorila? al so ga sefi foruma umirili? men je bil ful dobr!
zmaga.gif

Kaj pa vem?
On je ena taka skrivnostna oseba. Sem mislil, da ga poznam, pa sem se zelo motil. Njegovo razpoloženje niha. V enem trenutku je dober kot kruh, v rokah pestuje dojenčka, takoj v naslednji sekundi je zmožen ubijanja sočloveka zaradi malenkosti. Mislim, da je to naredila njegova služba. Težko je vsakodnevno prenašati pritiske, ko gledaš umorjene ljudi, medtem pa premišljuješ, kje boš nabral vsakodnevno normo denarja s pomočjo radarja. Pa mukotrpno pisanje poročil in vzroka za prometno nezgodo: prevelika hitrost, prevelika hitrost, prevelika hitrost, prevelika hitrost, prevelika hitrost, prevelika hitrost, prevelika hitrost, prevelika hitrost, prevelika hitrost, prevelika hitrost, prevelika hitrost,...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jap, si kar dobro zadel....leta policijskega dela, so pustila posledice....sedaj tudi pijem ne več toliko. Včasih smo se s kolegi namreč sproščali s popivanjem, sedaj pa tega ni več...groza. Ampak kot pravijo, enkrat policaj, vedno policaj. danes smo posredovali zaradi take neumnosti, mama in sin, oba vinjena sta sredi dnevne sobe zakurila roštilj....
bonk.gif
in to v sedmem nadstropju. Sosedje so klicali policijo, mi pridemo ko strela, vržemo vrata dol, sin se je pa zaradi našega prihoda želel obesit. Mene je potem napadla njegova mama, kolega je pa mulca pijanega snel...mater, neverjetno....dima je bilo pa toliko, da ti ni nič jasno....
Ah, maščevalen pa nisem, bom pa kolegom naročil, da naj bodo pozorni na Subaruje....
evil.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Kaj naj topomeni, da si skoz nabasan, nepripet in čvekaš med vožnjo? joj poba, te bomo že ujeli....
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Sem premalo placan da bi se jebal s papirologijo, jokice ene. Se to bi ti blo treba vzet. Svoj poklic bi moral imeti rad in ga opravljati, ker to zelis. In kaj bi ti rekel zdravniku, ce bi ti rekel, ma [censored] se ni moj problem pocak da pride resilec, jst hocem met najprej 3 povprecne slovenske place pol se bom pa mogoce zajebaval, za tak denar ki ga dobim grem pa raje na pir.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ni problema, da ne bi upal....samo na koncu vedno potegnemo takratko slamico....vedno disciplinska....
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Kake jokice, ko bi ti vedel kako je, bi nas lepo razmel....vedno nastradamo, mediji nas takoj spljuvajo...šef tudi...