Kaj ima proti okrasitvi

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Danes sem šel dopoldne skozi mesto, po Nazorjevi dol....in, ko sem nekaj razmišljal, zaslišim divje zvoke vpitja. Takoj usmerim oči v smer zvoka. En starejši možakar, urejen je vpil na one delavce, ki so montirali lučke na hiše. Zmerjal jih je z Jankovičevimi hlapci in podobnim. Nato je možakar začel vlečti kable od lučk in jih nekaj uspešno odtrgal s hiše. Una dva delavca sta prišla do njega, možakar je manjšega delavca sunil v predel obraza. Nato ga je drugi delavec obvladal. Mi smo samo gledali in nič nam ni bilo jasno. Potem sem šel, verjetno je možakarja prijela Policija ali pa kaka psihiatrična inšpekcija....
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Verjetno je Jankovič z enim drugim pogodbo podpisal, ne z njim...
 
Zabijanje denarja za brezveznarije. To ga je verjetno zmotilo. Denar od tega bi se dalo preusmeriti v kaj bolj koristnega. Sicer pa ni to edina nepomembna stvar za katero mesto zapravlja denar.

Mogoče ima pa samo fobije pred lučkami
grin1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
A ni tvoja dolžnost, da kot policist, pa čeprav izven delovnega časa in brez uniforme obvladaš nasilneža?
Mogoče je bil ata razjarjen zaradi tega, ker je kuhano vino preveč razredčeno z vodo.
17758-icon_confused.gif

Drugače je pa itak tako, da najbolj najebe delovno ljudstvo (lučkarja).
jezen.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Mah, se mi ni dalo vmešavat...bi bilo preveč poročila zapisat, je bilo pa zanimivo za videt...oz. žalostno.
 

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
378
6
18
Hja, težki so časi, vsak dan poslušaš kak se stvari podražujejo, kak ga politiki serjejo pa kak gre enim dober, medtem ko drugi životarijo... na koncu ti prepovejo še kajenje in podobno sranje in ni čudno da se človeku lahka spipa.

Tud mene malenkost moti ta prenakičenost z okraski, sam sem (zaenkrat) še premlad, da bi delal take bedarije
smile-1.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Zabijanje denarja za brezveznarije. To ga je verjetno zmotilo. Denar od tega bi se dalo preusmeriti v kaj bolj koristnega. Sicer pa ni to edina nepomembna stvar za katero mesto zapravlja denar.

Mogoče ima pa samo fobije pred lučkami
grin1.gif
Mogoče mu pa gre na jetra prehitro okraševanje... to bi moralo biti v drugi polovici decembra... eni pač začnejo s prazniki že začetek novembra.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Mah, se mi ni dalo vmešavat...bi bilo preveč poročila zapisat, je bilo pa zanimivo za videt...oz. žalostno.

Fino. Se kdaj tudi z radarjem v roki samo postaviš ob cesto in gledaš promet, al je to premalo zanimivo in je treba še koga štrafnit?

Zanimiv odnos policaja, no, še dobro da nisi zdravnik.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Kinimod pravi:
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Mah, se mi ni dalo vmešavat...bi bilo preveč poročila zapisat, je bilo pa zanimivo za videt...oz. žalostno.

Fino. Se kdaj tudi z radarjem v roki samo postaviš ob cesto in gledaš promet, al je to premalo zanimivo in je treba še koga štrafnit?

Zanimiv odnos policaja, no, še dobro da nisi zdravnik.

Meni se takšen odnos ne zdi zanimiv ampak ŠKANDALOZEN. Premišljujem, da bi Elvirja prijavil na generalno policijsko upravo zaradi nevestnega in neodgovornega ravnanja. Nič čudnega, da se kriminal tako razrašča v naši mladi državi. Če se ne bi bal njegovega maščevanja (vsak dan radar, policijska kontrola, pregled žarnic, alkotesti, je-banje v glavo,...) bi že poklical Romška (sva bila sošolca).
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
hysterical-1.gif


Elvir ma več poklicov kot Vratovinc.

Je pač človek za tisoč in en namen. Ampak to ne pomeni, da le lahko pri kateremkoli od teh poklicev površen, nevesten in da ravna v nasprosju z zakonom.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ko bi ti vedel, koliko je potem papirologije zraven...za tako bedno plačo se mi res ni ljubilo posredovat.
Z radarjem je pač drugače, ko merimo merimo...ni kaj dosti zapisnikov in precej EUR se nabere. Sicer je pa žal tako, da smo ratali precej ignorantski do vseh zadev. Vsi nas matrajo in zmerjajo, nihče nas ne mara in potem se tako odzivamo. Npr. jaz bi posredoval, ata bi si npr. zlomil kolek (ob izvedbi strokovnega prijema) in spet bi bili v časopisu, da smo Policisti brezobzirni nasilneži, ki pretepajo občane, ki se ne strinjajo s politiko....tako pač je, bodite prijaznejši do nas in bomo večkrat in kvalitetneje ukrepali.
Nikoli ne bom pozabil, enkrat na dopustu sem posredoval. Bil sem na Bledu s kolegi Policisti (privat), malo smo popivali in se zabavali, tako kot običajni državljani. Pa pride do pretepa v enem lokalu zaradi "pokvarjene" kremne rezine....mi smo zaščitili natakarico (bila je zelo čedna...) pri tem je bil gost poškodovan, neka malenkost (zlom zapestja in odrgnine po obrazu, ter malo zlomljen nos in prebita ustnica), skratka nič takega. Vsi smo dobili disciplinski ukrep!!!! Poleg tega smo morali plačati še škodo v lokalu....Malo se zamislite ljudje, mi smo pač "jebena stranka"...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
jest pa ne verjamem da je policaj... dej napisal je to kar vsi vemo... bedna plača, papirologija, enostavno zbiranje € z radarjem, odškodnine, in pol malenkostna poškodba - zlom zapestja (zoprna poškodba, k se nikoli ne pozdravi, je zanjga malenkost, kot praska ko padeš z kolesom), zlomljen nos, (to tud ni neki hudga - se pač zgodi) in prebita ustnica... dej dej pretiravanje!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
To je lažja poškodba, življenje ni bilo ogroženo....in zakaj ne bi bil jaz Milica?
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
.....Nikoli ne bom pozabil, .....smo zaščitili natakarico (bila je zelo čedna...)

To, da je bila čedna, pove vse !
hysterical-1.gif


Jaz sem za Novo leto okrasil avto s halogenkami, pa me gospod policist vpraša, če imam homologacijo. Mene prešine, zakaj homologacijo, saj je samo okrasek za Novo leto? Doma imamo namreč okrašeno drevesce (veliiiko lučk), pa me še noben ni vprašal, če imam homologacijo za lučke
13.gif










aplauz.gif


wink-1.gif


Noker