Kaiči - bučke ali vsaj malo resnice?

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Je že kdo slišal o tej vrsti alternativne medicine? Bolj kot berem, bolj se mi zdi, da nakladajo prek vseh meja.
Zanimivo pa je, da posredno poznam tudi osebo, ki naj bi ji pomagalo to... Ampak ne vem, kaj naj si mislim o tem.
Ali je kdo že imel stike s to "višjo znanostjo"?
Še dva linka, ki sem jih našel. Ni toliko za poiskat...
link 1
link 2
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
A zdi se ti, da nakladajo?
Citat:
Polna zavest je nekakšno čudežno stanje v katerem se fizična in spiritualna resničnost zlijeta v eno.

Galaktična Federacija Luči, ki usmerja celoten proces, bo zagotovila dvig frekvence naših mentalnih, emocionalnih in fizičnih teles.

Ali se spomniš, ko sva govorila o Darwinu, sem ti omenil, da so se reptilska bitja polastila genetske kode takratnega prototipa človeka in z modifikacijo DNK dosegla številne fizične in psihološke spremembe na človeku z namenom kontrole in podreditve človeka. V zadnjih dneh Atlantide so originalno DNK strukturo, ki je imela šest parov verig in 48 kromosomov, skrajšali na en sam par in 46 kromosomov.

A ne le to. Z darom živega zaznavanja duhovnega sveta bo mogoče prosto komunicirati z dušami preminulih ter z duhovno hierarhijo. Preprosto rečeno, prišlo bo do oživitve latentno prisotnih sposobnosti, ki smo jih pripisovali Kristusu in drugim duhovnim učiteljem.

Danes še ni znano, da je NDK struktura, ki jo sestavljajo proteini, zelo občutljiva na svetlobo, sprejemljiva za zunanje vplive in se lahko regenerira med spanjem.

Kaj pa če je vse res?
hysterical-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Citat:
Uporabljate nihalo?
Sedaj ga ne potrebujem več. Pišem. In v napisanem od angelov dobim vse potrebne podatke.

Ah kje... to je vse res.


@upiwaly:

Upam, srčno upam, da je tudi tebi popolnoma in kristalno jasno, kako je s to "metodo zdravljenja" v resnici.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ma saj ko sem bral sem mislil, da se norca delajo iz vseh. Samo ko poslušam o tisti punci, ki ji je vse to pomagalo...
Ampak sam nisem pristaš "nadnaravnega". Sem bolj znanstveno usmerjen. Fizika in matematika. To je zame bolj oprijemljivo
grin1.gif


Ne vem pa kaj čutijo tisti, ki jim to "res" pomaga? Ali si zmišljujejo,ali so toliko napsihirani ali pa mogoče obupani, da sami sebi verjamejo?
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

In kaj je bilo s tisto punco? PMS, glavoboli, depresija? Kakšna še bolj "abstraktna" bolezen?

Pogooglaj "placebo" in takoj ti bo jasno, kako delujejo vse te zdravilne metode, od homeopatije (ki se ima, kako ironično, za zelo znanstveno) dalje.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Saj edino to mi je logična razlaga, da je to placebo in pa močno prepričanje v nekaj...
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Dopuščam možnost da trenutno ne vemo vsega, ampak to še ne pomeni da ni treba bit skeptičen in skrajno kritičen do "novih spoznanj". Ne moremo pa rečt da nekaj ni mogoče samo zato ker trenutno ne dojemamo.

Ampak kljub vsemu je najbrž vse skupaj bullshit.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Res je, ne vemo vsega, ampak da ti v sestavku napišejo tole:

Galaktična Federacija Luči, ki usmerja celoten proces, bo zagotovila dvig frekvence naših mentalnih, emocionalnih in fizičnih teles.

potem pa res ne vem, zakaj bi človek pomišljal.
stupid-1.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Zgodovina ves čas dokazuje, da še zdaleč ne vemo vsega. K sreči je ta trditev zelo dokazljiva in iz nje lahko izpeljemo, da nas čaka še marsikatero odkritje. Ravno na tej logiki temelji precej alter metod. Žal konzumenti nimajo orodja za presojo učinkovitih ter bleferskih. Ravno v tem je prednost klasične medicine, ki morda kaj zamuja/(še) ne prakticira, vendar ima za sedanje metode trdne dokaze in raziskave.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Res je, ne vemo vsega, ampak da ti v sestavku napišejo tole:

Galaktična Federacija Luči, ki usmerja celoten proces, bo zagotovila dvig frekvence naših mentalnih, emocionalnih in fizičnih teles.

potem pa res ne vem, zakaj bi človek pomišljal.
stupid-1.gif

hysterical-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Znanje temelji na razumu in logiki, ne pa na veri in prepričanju v nekaj. Just keep that in mind.