EFT, WTF FTW?

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Rečeno mi je bilo naj si mal preberem o tem EFT, neka metoda sproščanja podobna jogi, samo da je vse skupaj malo drugače. In da praktično vsem pomaga pri različnih problemih.

Grem malo brat na internet in vidim same 100% zadovoljne odgovore, vsi navdušeni, deluje mi že skoraj kot sekta. Okej ni sekta, je pa čudno, ko so vsi tako zadovoljni s to metodo sproščanja in odpravljanja težav.
Malo sem v dvomih, ker je 90% pozitivnih komentarjev s strani žensk...ponavadi so ženske bolj dovzetne za razne hepi hepi hepi nategancije. Ampak glede tega berem že prav ekstremna navdušenja.
Gre se za tapkanje na akupresurne točke, al nekaj takega. V dvomih sem že zato ker me malo spominja na razne bioenergetske čira-čara zadeve....samo še kakšni angeli manjkajo
bonk.gif



Ali kdo to pozna, prakticira, lahko karkoli pove glede tega, deluje, ne deluje? Lahko tudi na PM če je kdo v dvomih, da bi se "razgalil" na forumu glede tega. Predsodki naredijo svoje, priznam.

Upam da dobim odgovore samo od tistih ki imajo izkušnje s tem iz prve ali druge roke. Vsi ostali bi bilo fino, da ste tiho. Moderatorji, prosim?


Pa še en link na hitro o čemer govorim.
EFT metoda
 

B81

22. jul 2007
34.607
9.034
113
Mnenja si že prebral po forumih, "žegna" oz. potrditve tukaj ne boš dobil.
Akupresura je stara prek 5000 let, tako za info.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.313
-8.448
113
Marsikaj je lahko zelo staro, pa še ne pomeni, da je dobro. Še posebno ne, ko se zmiksa s kakšno new age neumnostjo
 

B81

22. jul 2007
34.607
9.034
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Marsikaj je lahko zelo staro, pa še ne pomeni, da je dobro. Še posebno ne, ko se zmiksa s kakšno new age neumnostjo

Pa tu sn te čakal
evil.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Upam da dobim odgovore samo od tistih ki imajo izkušnje s tem iz prve ali druge roke. Vsi ostali bi bilo fino, da ste tiho. Moderatorji, prosim?
aplauz.gif
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Najbolje, da poskusiš in poročaš, če se počutiš kaj drugače.