KÄRCHER WV 2 PLUS čistilec za okna?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Evo... marketing dela svoje... mati se je navdušila nad KÄRCHER WV 2 PLUS čistilcem za okna saj imamo ogromno steklenih površin... zadeva ni ravno ekstremno draga 50-60€ zato niti ni nek hud vložek... pa me zanima če je imel kdo možnost to preizkusit oz. če to sploh je za kaj ali gre za navaden bulšit? Menda pa ima tudi Vileda konkurenčen artikel, morda z Viledo kakšne izkušnje? No, pač toliko vprašam da se ne bo že v štartu nategnila
evil.gif
Hvala! Lp
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Tako je, zadeva dela odlično - izkušnje s Kärcher WV2 Plus. Stekla, predvsem v zimskem vrtu so rekordno hitro čista.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Ima kolega in je navdušen. Imam jaz in mi je kar nekaj. Najbrž ne uporabljam prav... Mora biti sipa fejst mokra? Krat meni se vedno navpične rajse poznajo. In potem grem dalje s stelexom in brisačo pa ni most nič videti, da ne rečem, da je to hitreje. Vsaj zame...
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Kaj ti naj recem? Vsem gre, tebi šteka... daj si zapet ono... ne ide mi u životu
hysterical-1.gif


Malo heca, brez zamere
zmaga.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
951
113
Bodi pozoren, da ne podtaknejo starejši model. Razlika je v bateriji...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Sej, kaj sem pa jaz rekla... Raje naj mi eden pove, kaj narobe delam, da mi gre počasneje in da se mi špure vidijo.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Bodi pozoren, da ne podtaknejo starejši model. Razlika je v bateriji...

Kako naj vem ali je nov ali star model? Mati je rekla da jih je v Hoferju gledala za okoli 50€? Hvala!
 

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
424
189
43
Kdaj pa jih je gledala, a jih imajo zdaj v prodaji?

Približno pol leta nazaj so imeli v prodaji model KÄRCHER Window Vac 45 plus za 50 eur, ki je starejši model:
https://www.hofer.si/sl/posebn...n-window-vac-4/


Kakor pišeš je tvoja mati gledala model KÄRCHER WV 2 PLUS, ki pa je izgleda nov model:
http://www.kaercher-center-mueller.com/artikelliste/kategorie/fensterreiniger.html

KÄRCHER WV 2 Plus
Item number: 1.633-301.0
The WV 2 Plus provides to its predecessors WV 45/50/60/75 one to stronger 25% battery , is 10% smaller and lighter than its predecessor and is much quieter when working. In addition, the WV 2 has a larger tank with larger vent opening.
 

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
424
189
43
Tale je pa še novejši:

KÄRCHER WV 5 Plus
Item number: 1.633-440.0
The new WV 5 Plus offers to its predecessors WV 2 an even stronger (+40%) battery and finally with battery-changing device ! Another new feature is the battery level indicator and the spacers for window borders .
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Legenda si! Nevem, mati je gledala to menda ene 10 dni nazaj, sem pa jih sam videl v Hoferju v LJ še kak mesec nazaj, zraven so bile za prodat tudi palice/podaljšek...! Lp
 

MojcaPokraculja

Pripravnik
6. okt 2015
65
4
8
V Hofru so imeli pred kratkim na voljo Karcher Window Vac WV 2 Basic, kar ni enako WV2 plus ali WV5 plus. Pri naših zastopnikih se da dobiti zadnje 2, prvi je pa special samo pri Hoferju.

V familiji so pred kratkim nabavili WV5 plus za 70 EUR pri enem izmed uradnih prodajalcev in so zadovoljni z njim. Drug del familije ima pa mislim da WV2, pa so tudi zelo zadovoljni z njim.

Kakšne 2 tedna nazaj so imeli v Hofru v Kranju (tisti zraven Qlandie) na voljo podaljške za polovično akcijsko ceno, torej za 17 al 18 EUR. Preverjeno pašejo tudi na WV5 plus. Če jih imajo še po tej ceni, pa ne vem, oziroma če imajo v kakšnem drugem Hofru tudi isto akcijo. Je pa pri teh podaljških potrebno paziti, da pašejo na določene modele in ne samo na tiste izvedbe, ki jih prodajajo v Hofru.

Aja, pa v Hofru so imeli tudi koncentrat za čiščenje oken ravno za te naprave, tudi zelo ugodno, po ceni 9,99 EUR za liter. Za primerjavo, pri zastopnikih je cena okoli 7 EUR za pol litra.

hofer
 
Nazadnje urejeno:

sparkyboy

Pripravnik
1. nov 2008
549
0
16
Verjetno gre res lepo, vendar nimaš sesalnega efekta, kar pomeni, da ti vsa voda iz stekla odteče na spodnji rob okenskega okvirja in čez in na polico in še kam:)