Jebesh Korono pa politiko, dejmo mal pozitive!

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Jaz pa zbiram zamaske za nov avto! A objavim naslov ali me bo hanzi prijavil?

Kera mamila eni jemljete, ker dva dni berem tle gor ze taksne objave.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ce bi razmisljal s taspodnjim bi drugace govoril ali pa je in je res zajeban, da nima uspeha. Kot vecina alterja.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Jo piše šiptar na pp
Ko sva govorila sem ti povedal da nisem šiptar in da je s pekarno zacel ze praded. Q in X v priimku pa izvirataiz francoske veje prednikov.

Sicer pa ne bo ovadbe, ker si prijavil nesmisel. Kaj je to CVC/CVV koda? In tudi ce kdo ima te podatke, dokler ne prekopira magnetnega zapisa pac ne more uporabljat ponarejene kartice.

Tko da ne obremenjuj policije s prijavami ki nimajo smisla. Upostevaj navodila, trenutno aktualne akcije pripenjam spodaj:

#redjevednopaspripet
#hitrostubija
#zakonomejujedavaruje
#bodividenbodipreviden
#bodinedosegljivdaostanesziv
#natakartaksiprosim
#ostanidoma
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.088
2.188
113
v lokalni ostariji
Ko sva govorila sem ti povedal da nisem šiptar in da je s pekarno zacel ze praded. Q in X v priimku pa izvirataiz francoske veje prednikov.

Sicer pa ne bo ovadbe, ker si prijavil nesmisel. Kaj je to CVC/CVV koda? In tudi ce kdo ima te podatke, dokler ne prekopira magnetnega zapisa pac ne more uporabljat ponarejene kartice.

Tko da ne obremenjuj policije s prijavami ki nimajo smisla. Upostevaj navodila, trenutno aktualne akcije pripenjam spodaj:

#redjevednopaspripet
#hitrostubija
#zakonomejujedavaruje
#bodividenbodipreviden
#bodinedosegljivdaostanesziv
#natakartaksiprosim
#ostanidoma
Ampak ce se vedno teče akcija #natakartaksiprosim a lahko sporocite kateri lokali so odprti. Sprasujem za prjatla
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.785
6.069
113
Si je kdo od vas tudi pustil corona brado. Jaz se nisem bril od prvega dne karantene. V petek smo imeli službeni videocall, pa tudi vsi kosmati. :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Če boste pa rabil masko nosit, vam pa zaradi brade ne bo dihtala. :evil: Se bodo obrili še tisti, ki jo nosijo celo življenje... :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej - to je pa ja naravni filter! :p Zakwa pa misliš, da punce prijemljejo ravno na kosmate dece ?!

(Če hočeš imet lepe otroke, mora mama bit vrhunska lepotica, ate pa grd kot smrtni greh :cheer: )
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
Si je kdo od vas tudi pustil corona brado. Jaz se nisem bril od prvega dne karantene. V petek smo imeli službeni videocall, pa tudi vsi kosmati. :p

hehe, nisem se slisal za tole foro... ni pa slaba... jest glih zdej razmisljam da bi se mogu obrit, pa bomo verjetno res pocakal do konca...