Javna UPRAVA - orientacijski plačilni razredi

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.684
6.248
113
Komu bi zdaj naj bi hvalezen? Tebi? Kot izhaja iz tvojih postov sihta nimas. Torej davkov ne placujes in ne vem kaj k.urac bi ti naj bil hvalezen. Skoz jokas in se pritozujes nad javno upravo in tokrat te je zabolelo ker naj bi se dvignile place. In sem tui napisal da ti podarim razliko ob prvi placi...pa ti spet ni prav. Delo si najdi pa bos mel manj casa jokat
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Pa kaj tebe briga kaj je kdo kje zaposlen in kdo ni iz tvojih postov je videti, da si še "hotel mama" pa ti je vseeno za vsak €, no saj to je tako ko med delavnikom večinoma prespite ?

Si totalno "OFF TOPIC", čisto po tvojem poklicu vse drugo pomembno kot pa tisto kar bi moralo biti
stupid-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.684
6.248
113
Tok kot tebe briga kok place imajo zdravniki in ostal folk iz JU. Prvo davke zacni placevat pol naj te pa zacne skrbet kam gredo. Jokica.

P.S. ostalega ne bom komentiral ker je precej obupan poskus preusmeritve teme.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Očitno tebe še bolj ker tako aktivno sodeluješ v temi, ko pa bi moral delati, "policajček".

PS: Ostalega pa sploh ne bom komentiral, ker se ne bom spuščal na nivo tvoje sorte.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.684
6.248
113
Ne skrbi. Ko moram delati delam. Ko nisem v sluzbi pa dodatno delam da lahko drzava sola tebi podobne jokice ki raje jokajo po forumih namesto da bi si siht iskale.

Nivo je bil primeren tvojemu neumornemu jokanju in stokanju. Ko si v temo pripeljal (zakaj ves samo ti) mojo sluzbo (in s tem pokazal da se tudi branit ne znas) sem pa nivo prilagodil. Anpak ne...ti se kar joces...

Povej zdej - ti dam teh 20 eur ce se dvigne placa al ne? To je win-win situacija za tebe - vplacal v drzavno blagajno nisi nic hkrati ti bo pa en parazit iz JU dal denar ki mu po tvoje itak ne pripada. Torej bos mel al ne? Lahk se ga tud nazreva za ta denar ce ne maras gotovine. Sam nehaj ze jamrat pa srat. To je moj edini cilj
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne skrbi. Ko moram delati delam. Ko nisem v sluzbi pa dodatno delam da lahko drzava sola tebi podobne jokice ki raje jokajo po forumih namesto da bi si siht iskale.

Nivo je bil primeren tvojemu neumornemu jokanju in stokanju. Ko si v temo pripeljal (zakaj ves samo ti) mojo sluzbo (in s tem pokazal da se tudi branit ne znas) sem pa nivo prilagodil. Anpak ne...ti se kar joces...

Povej zdej - ti dam teh 20 eur ce se dvigne placa al ne? To je win-win situacija za tebe - vplacal v drzavno blagajno nisi nic hkrati ti bo pa en parazit iz JU dal denar ki mu po tvoje itak ne pripada. Torej bos mel al ne? Lahk se ga tud nazreva za ta denar ce ne maras gotovine. Sam nehaj ze jamrat pa srat. To je moj edini cilj

Da se ti da ukvarjati z bedniki, ki ne znajo razmišljati s svojo glavo, ampak samo tulijo, kar jim (dirigirani) mediji servirajo. Leave it.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne skrbi. Ko moram delati delam. Ko nisem v sluzbi pa dodatno delam da lahko drzava sola tebi podobne jokice ki raje jokajo po forumih namesto da bi si siht iskale.

Odpri si svojo temo pa tam jamraj kako delaš ti največ in najbolj učinkovito, pa namesto koga vse delaš, revež. Aja €€ pa kar nakaži na TRR (TRR 29000 - 0003377785), pa pripni potrdilo o plačilu (seveda celoletno razliko - saj ti je vseeno ane)? No da te vidimo sedaj, "mož beseda"
grims-1.gif
, lepo je "srat" "hotel mama", ane?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.684
6.248
113
No dogovorjeno. Ko in ce se dvignejo place ti ob prvi placi nakazem razliko. Pa ne bodi pozresen - ze v startu sem ti napisal da ti dam razliko takoj ko se dvigne. Nihce ni omenjal celoletno...dobro da si nisi zamislil kar desetletno razliko. Pa ne ker ne bi mogel (na sreco imam zaenkrat dovolj da prezivim) ampak ker nocem. Hotel mama se je zakljucil pri dopolnjenem 21 letu. Tko da ne bos v zmoti zivel. Zdej pa siht iskat.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Čaki malo, najprej si napisal, da se dobita na kavi. Če pa nima tolk jajc, da se prikaže, pol ga pa jebeštrga gleda. Jaz ga mam že itak na ignore, predlagam, da narediš isto, ker je Jam(b)rač#2.
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Čaki malo, najprej si napisal, da se dobita na kavi. Če pa nima tolk jajc, da se prikaže, pol ga pa jebeštrga gleda. Jaz ga mam že itak na ignore, predlagam, da narediš isto, ker je Jam(b)rač#2.

družboslovec
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Čaki malo, najprej si napisal, da se dobita na kavi. Če pa nima tolk jajc, da se prikaže, pol ga pa jebeštrga gleda. Jaz ga mam že itak na ignore, predlagam, da narediš isto, ker je Jam(b)rač#2.

Kak me imaš na ignore, če me dobesedno slediš, haha, vsakič ko kaj napišem se dregneš
bonk.gif


Eni ste res bolniki, potem pa mod-om jokate
grims-1.gif


PS: Kdo ti dovoli da reklamiraš svoje bedne storitve na forumu ?
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Edina stvar bolj cudna od Coke Zero je Coke Life. FFS, ker taliban se je pa tega spomnil
bonk.gif
Pa se 27 kalorij na 100ml ima.

Diet Coke forever.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Čak a diet coke = coke light? Ker meni je light neprebavljiv Zero sem pa včasih v galonah štel
grin1.gif
Zdaj sem vse to zreduciral na minimum, čeprav je kr addictive vse to sranje.