izslediti naslov IP

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Ja, uporablajm nokio in tudi berem maile od tam, vendar kak tam prikaže zadnjo aktivnost, jaz vsekakor nisem bil na telefonu.
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
Nokia Messaging previrja nove maile......uporabljen protokol je pa IMAP


LP
AS
 

CyberShot

Pripravnik
2. jun 2008
523
0
16
Maribor
Meni ta stran kaže, da je moj IP lociran v Miklavžu, v resnici pa sem v mariboru. Verjetno regionalne ipje določi pravilno, ampak če je ip dinamičen pa ni šanse, da mu določi točno lokacijo...
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.636
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik pipika pravi:
Iskala sem na tej strani:
http://en.utrace.de/widget.php

IP naslova od tistega, ki mi je brskal po mailu več nimam... Lociralo ga pa je nek kraj v Romuniji...
confused-1.gif


Zdaj sem vtipkala svoj IP in mi je pokazalo do kraja natančno...
shocked-1.gif

Ah daj nehaj no
rolleyes-1.gif

Obstaja sicer moznost, da si iz vecjega mesta, kjer ima tvoj ISP (ponudnik) registriran IP - vse ostalo so bucke !
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Trapaste babe pogosto vpišejo gmail/password vsaki spletni strani, ki ga zahteva. Zato da ostali potem kasiramo spam in razna vabila.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.392
5.372
113
Ali morda isto geslo uporabljaš tudi na kakšni drugi strani (Facebook, ...)?

Ali si pošto kdaj brala na kakšnem drugem računalniku (šola, knjižnica, ...)?
 

pipika

Zelenc'
8. nov 2010
11
1
1
Slovenija
Za gmail imam svoje geslo. FB nimam, prijavljena pa sem še na enih 3h znanih forumih. Za njih uporabljam drugo geslo...
Pošto sem pa brala nazadnje na drugem rač. še v prejšnji službi (cca. mesec pa pol nazaj).
V glavnem, da ni to nič takega... Človek samo malo debelo pogleda, ko vidi, da ni bil nazadnje prijavljen v svoj mail
sprasujem se.gif

in pol pač malo povpraša
smirk-1.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: bor

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Pa kaj, če ti je eden not prišel....

mal mailov ti bo prebral.... potem se bo pa naveličal.

Tko al tko če jih imaš 10000 mailov not, ne moreš kaj pametnega ven dobit.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
To ti misliš. Iz mailov se da ogromno razbrati, morda tebi nepomembnih stvari. Pa tukaj ne govorim o kontaktih.
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Men je našel pravi naslov, ko sem IP vnesel v tisti link, par postov nazaj....Kraj mojega delovnega mesta in še kje delam;)
 

Matjazo

Zelenc'
31. jul 2014
1
0
1
Pozdravljeni
Že kar nekaj časa me na dveh straneh nadleguje neka oseba, med ostalim mi je tudi grozila. Zanima me, ali je kako možno to osebo izslediti?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Matjazo pravi:
Pozdravljeni
Že kar nekaj časa me na dveh straneh nadleguje neka oseba, med ostalim mi je tudi grozila. Zanima me, ali je kako možno to osebo izslediti?

Prijavi policiji, pa se bodo oni ukvarjali s tem. Sam pa ne moreš.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Za gmail imam svoje geslo. FB nimam, prijavljena pa sem še na enih 3h znanih forumih. Za njih uporabljam drugo geslo...
Pošto sem pa brala nazadnje na drugem rač. še v prejšnji službi (cca. mesec pa pol nazaj).
V glavnem, da ni to nič takega... Človek samo malo debelo pogleda, ko vidi, da ni bil nazadnje prijavljen v svoj mail
sprasujem se.gif

in pol pač malo povpraša
smirk-1.gif

2FA si vklopi.