Izrael - Palestina

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.435
109
63
kako to zgleda

pa naj gre za ženske ali otroke....
ahmed, ahmed.... ograja je tam z namenom, da ta horda ne pride in škoduje...

isti tretma imajo na egiptovski meji, čisto identičnega in še večji zid...
musliči že vejo zakaj.
A ena palestinka prestavlja celo palestino al kako ? Zakaj je to nardila tud vemo ?
Vsak ma svojo zgodbo in razloge in je potrebno obe slisat.
 
  • Haha
Reactions: visek_izobrazbe

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.724
4.037
113
A ena palestinka prestavlja celo palestino al kako ? Zakaj je to nardila tud vemo ?
Vsak ma svojo zgodbo in razloge in je potrebno obe slisat.
ena....
Presneto ti in objektivnost....
Kot rečeno, kar so iskali to so dobili. Ti pokažem kako delajo z ujetniki
ps ne Hamas in kako vriskajo, ko so začeli streljat na Izrael.

zdej se pa derejo....

Še nekaj zgoraj je le primer, kaj je horda, nikoli ne veš kdaj bo primitivc začel štihat, pa naj zgleda froc ali baba. Kot rečeno, kar so iskali to dobivajo, pa ne mi nesorazmerno..... Bi več pa ne morjo.
 

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.435
109
63
ena....
Presneto ti in objektivnost....
Kot rečeno, kar so iskali to so dobili. Ti pokažem kako delajo z ujetniki
ps ne Hamas in kako vriskajo, ko so začeli streljat na Izrael.

zdej se pa derejo....

Še nekaj zgoraj je le primer, kaj je horda, nikoli ne veš kdaj bo primitivc začel štihat, pa naj zgleda froc ali baba. Kot rečeno, kar so iskali to dobivajo, pa ne mi nesorazmerno..... Bi več pa ne morjo.
S kavca komentirat objektivnost je zelo tezko. Ker nisi bil na zahodnem bregu ampak gledas tv je vsak, ki noce zivet po izraelsko zate horda.
 
  • Haha
Reactions: visek_izobrazbe
Če hočeš dobiti Darwinovo nagrado z plezanjem čez ograjo katere nebi smel, ni nobeno opravičilo, da potem mučiš vojake in se hkrati jočeš kakšna žrtev si, ker te bombardirajo.

Če se hoče doseči mir ima Humus vso možnost, da se preda in razoroži. Zanimivo, da tega ne napiše nihče iz cveta alter inteligence, saj takih komentarjev je kar vrelo u Ukrajinski temi.
v bistvu tega niti na FDV ju niso uspeli skup spravt (beri napisat) tak da pričakovat da bo kak cvet alterja to napisal je utopija
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.724
4.037
113
S kavca komentirat objektivnost je zelo tezko. Ker nisi bil na zahodnem bregu ampak gledas tv je vsak, ki noce zivet po izraelsko zate horda.
Za razliko o tebe sem bil parkrat v Izraelu...
Vidim pa da ti je plemenska ureditev domača. Opice ustavi le šeriat, ter Izrael... Na švedskem pa sedaj vojska rešuje tvojo kavčarsko levičarsko zablojenost.

jebiga svojim k svojim...
 
Za razliko o tebe sem bil parkrat v Izraelu...
Vidim pa da ti je plemenska ureditev domača. Opice ustavi le šeriat, ter Izrael... Na švedskem pa sedaj vojska rešuje tvojo kavčarsko levičarsko zablojenost.

jebiga svojim k svojim...
oj eno vprašanje...enkrat tko za štos gledal stanovanja v Tel Avivu za prodajo....cife take da adijo pamet...a majo tolk visok standard, majo tko dobre plače, al je to zgolj za elito, ostalo pa recimo primerljivo z nami ali pa s kakim zahodnim svetom
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.806
2.438
113
...je pa zanimivo - zanc so izjavili, da so pospravili sele tretjino hamasa. a 7 mesecev so rabili za to tretjino mulcev brez orozja? zraven pa pospravili se 35k civilov....
Prej ni bilo nobene akcije Pa tudi sedaj so to ulični boji, kjer eliminacija poteka od hiše do hiše.
Civilisti so pa kolateralna škoda. Tako kot v vseh vojnah. Sicer pa imajo možnost oditi iz lokacije bojev!

a palestinc se tud ne sme branit?

Tako kot 7. oktobra 2023. Koncert je bil prehrupen!
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.189
5.471
113
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.806
2.438
113
..so na Tel Aviv izvedli obsežen raketni napad "kot odgovor na sionistične poboje nad civilisti"..

Na protestu v Tel Avivu, kjer se je po navedbah organizatorjev zbralo več kot 80.000 ljudi,
 
2. okt 2007
3.630
2.096
113
Zanimivo, da je IronDome odpovedal... ali so jih spet dobili nepripravljene. Nemogoče je skoraj iz porušene Rafe in povsem zaprtih mej streljat rakete, saj 100km dosega ni raketa, ki jo pod plašč skriješ. Ob vse tej staelitski tehniki, me čudi, kaj dela Izrael.

1716733936581.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.793
14.592
113
Osebno me ne bi presenetilo, če bi se čez čas nekako ugotovilo, da je Izrael namerno onesposobil/izklopil/omejil delovanje ID.
 

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.435
109
63
Za razliko o tebe sem bil parkrat v Izraelu...
Vidim pa da ti je plemenska ureditev domača. Opice ustavi le šeriat, ter Izrael... Na švedskem pa sedaj vojska rešuje tvojo kavčarsko levičarsko zablojenost.

jebiga svojim k svojim...
Sori, sam nisi bil ocitno tko kot jaz in v gazi in na zahodnem bregu. Verjetno si bil kot turist, kjer ne vidis nobene realnosti. Pa verjetno tud ne nobenga konflikta z vojsko. Pac enkrat rasist, vedno rasist.
 
Sori, sam nisi bil ocitno tko kot jaz in v gazi in na zahodnem bregu. Verjetno si bil kot turist, kjer ne vidis nobene realnosti. Pa verjetno tud ne nobenga konflikta z vojsko. Pac enkrat rasist, vedno rasist.
žAhmed zakaj točno je danes Hamas izstrelil rakete na Tel Aviv? So ciljali vojaške objekte ali kaj drugega? In še nekaj precej bolj pomembnega..baje Palestinci crkujejo ker nimajo vode, hrane, zdravil,... ampak majkemi rakete pa majo...pa verjetno vedo da bo Izrael to vrnil....tako ali drugače....čudno vse skup a ne?
 
  • Haha
Reactions: jonny77

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.435
109
63
žAhmed zakaj točno je danes Hamas izstrelil rakete na Tel Aviv? So ciljali vojaške objekte ali kaj drugega? In še nekaj precej bolj pomembnega..baje Palestinci crkujejo ker nimajo vode, hrane, zdravil,... ampak majkemi rakete pa majo...pa verjetno vedo da bo Izrael to vrnil....tako ali drugače....čudno vse skup a ne?
Samo ce gledas tako ozko, sicer ni tako cudno