Izrael - Palestina

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.630
14.327
113

Israel and Hamas cease fire but Jerusalem clashes break out again

A truce between Israel and Hamas took hold on Friday after the worst violence in years, but brief clashes broke out around Al-Aqsa Mosque in Jerusalem where similar scenes had touched off the Gaza conflict.

 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42

Israel and Hamas cease fire but Jerusalem clashes break out again

A truce between Israel and Hamas took hold on Friday after the worst violence in years, but brief clashes broke out around Al-Aqsa Mosque in Jerusalem where similar scenes had touched off the Gaza conflict.

Clashes.. Kero poročanje...
Ko bi mogl bit Izraelci napadli ljudi po maši..
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.738
6.345
113
kar se ne rešuje skozi pogovor, je navadna agresija.

in Tomi, jest dobro vem da deda mraz ne obstaja in da je življenje kruto. Mi gre pa na živce, ko se gremo pravo, enakopravnost in ostale floskule za ene banalne stvari, medtem, ko agresijo pa mirno gledamo. Dvoličnost me muči. Dvoličnost sveta.
Ja pa se javi v Hamas pa ne sam mirno gledat. Kera umetna histerija....clovk tezko verjame
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in tomi

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.993
3.745
113
Ljubljana
hmpg.net
Naj se vsedejo za mizo in se dogovrijo o meji - kako enostavna rešitev.
V resnici še bolj enostavna, zato, ker se ni treba dogovoriti, treba je samo spoštovati že dogovrjeno mejo. Vendar tega ena stran ne zmore. PA to, kljub nabijanju nekaterih, ni Hamas in niso Palestinci.

Nepomebna novica glede Arafata - Nobelov nagrajenec je, res se je svet delal norca iz njega.

Lahko si rasit, lahko ne "vidiš" nekaterih narodov ali ver, vendar nauči se uporabljati Google, če že spomina nimaš (morda si še premlad?)
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.738
6.345
113
Naj se vsedejo za mizo in se dogovrijo o meji - kako enostavna rešitev.
V resnici še bolj enostavna, zato, ker se ni treba dogovoriti, treba je samo spoštovati že dogovrjeno mejo. Vendar tega ena stran ne zmore. PA to, kljub nabijanju nekaterih, ni Hamas in niso Palestinci.

Nepomebna novica glede Arafata - Nobelov nagrajenec je, res se je svet delal norca iz njega.

Lahko si rasit, lahko ne "vidiš" nekaterih narodov ali ver, vendar nauči se uporabljati Google, če že spomina nimaš (morda si še premlad?)
Arafat je bil terorist. Lahk vsi tiscite glavo v pesek pa se to se kar ne bo spremenilo
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Iz obupa človek postane mimogrede terorist. Pa ne bi nič moraliziral itd, toda Izrael je umetna tvorba in vnaprej se je vedelo, da rešitev kot Izrael - država ne bo najbolj dobra. Pa razvoj in civilizacija gor ali dol.

Npr. da smo mi, torej Slovenija, kot nekakšen Izrael in bi se šli širit v Istro, ali v Celovec, ali v Furlanijo. KAJ bi se zgodilo :sprasujemse: ?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Saj vidiš že tu gori, kakšna panika je pri enih pred šiptarji in ostalimi z juga. Kako jih bo več kot nas 111111111!!!