Izrael - Palestina

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.149
4.594
113
Jokanje po forumih za eno ali drugo stran ne bo veliko pomagalo. Neke demonstracije v Sloveniji so tudi neumnost. Kdor hoče pomagati palestincem do njihove države, naj gre dol in se javi za samomorilskega napadalca. Od blebetanja k dejanjem.
V času SFRJ je bil Jaser Arafat svetnik za našo medijsko propagando. Mogoče bi Palestini šlo veliko bolje, če jim SFRJ ne bi izvažala medvojnega recepta za boj. Tako dolgo izzivaš sovražnika, da nastrada dovolj neodločenega civilnega prebivalstva in tako dobiš nekaj novega kadra. Zato se Hamas vsakih nekaj let odloči za akcijo. Ko jim zmanjka bedakov, mora "prositi" Izrael, da mu jih priskrbi.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Mogoče še koga od zaveznikov zraven. Samo še se ni našel dovolj " pogumen" in močan.
Je pa res, da bi se to početje kaj lahko končalo slabo za cel planet. Dolgi se ni imel jedrskega orožja. Danes ga pa ima tudi Izrael.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.840
4.952
113
to je to
prej boš to dojel, lažje boš Izrael zastopu. Zato jih imajo za živali.
Če bi blo karkoli drgač bi Izrael imel velike težave pri svojem početju.

Nobenih težav ne bi imel, ker oni so izbrani zatirani narod in večna žrtev. Naselbine na zahodnem bregu gradijo tudi ko ni nobenega konflikta, Združeni narodi pa razen govora, kako so zgroženi ne storijo več. Če so na eni strani živali so na drugi podjetni cigani/šiptarji.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Daj bodi natančen:

Pozareport.si je poročal, da so na RTV Slovenija cenzurirali vaš intervju. Kljub temu, da je bil že posnet, ga niso predvajali.

Lahko rečem le to, kar vem. Podal sem obširen intervju. Mislim, da je bil predvajan le 30 sekundni izsek. To je vse, kar vem. Bil bi vesel, če bi objavili več.

Se vam je kaj podobnega že zgodilo?

Ja, na žalost tudi v drugih državah. Ne velikokrat, je pa se že zgodilo.




Izraelski veleposlanik v Sloveniji, ki živi v Tel Avivu in dela iz Jeruzalema!?

Pa še to: nori Siolovci dajo naslov recimo čisto OK (sicer pristranskemu pa vseeno) članku po dveh kratkih pasicah, čeprav cel članek govori o povsem drugih zgodbah. Ker je pač treba pljunit po RTV, pa ker lahko.
 
Nazadnje urejeno:
13. jul 2011
2.677
625
113
Žal siol ni imun proti clickbait naslovom. Je pa vsebina navadno kvalitetnejša kot na drugih portalih - kvalitetnejša tudi kot na portalu za 12,75 mesečno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
1621269683290.png

1621269700099.png
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Pedri še vedno ne razumjo


THE ARCHER

@Hamza00614721





I live in a Muslim country and I am a 21 gay man I realized that I am gay when I was 8 and from that day I had to live in fear and disgust of myself due to what my family and my Muslim country think of lgbq+ people and atheists, and i still live in fear i can't tell anyone that i

am agnostic because i will be dead and if not death i will get kicked out of the house, and absolutely i can't tell them because i am no longer a Muslim because i am gay, because they will kill me for sure for us every day is nightmare, but i do want this war to end because
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Lahko vprašam komu je tale "palestinski veleposlanik" izročil poverilno pismo? Kordišu?
Kdo mu ga je pa napisal?
Pa kje je v Lj. palestinska ambasada? V rogu? :valjamse:
Ja, naša neodvisna, strokovna STA si res zasluži, da jih država še naprej plačuje in podpira.
Predlagam plačilo v palestinskih dinarjih.
Zarukani skrajno levičarski idi.oti.
sta.JPG
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in cappy

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
Točno to sem napisal nekaj dni nazaj. Hamasu dol visi za ljudi, za njihovo trpljenje in cilje. Njih zanima samo lasten politični in finančni interes. Katera organizacija, ki ji je mar za ljudi, bi taiste ljudi uporabila za človeški ščit? Mene spominjajo na Escobarja in favele. Folk v favelah ga je oboževal, ker jim je plačeval šole in bolnišnice. Ne vidijo pa širše slike, da favele obstajajo v precejšnji meri zaradi njega. V Gazi je podobno, Hamas s terorjem dobiva finančna sredstva za boj od ostalih Arabcev.

Resnici na ljubo Izraelskemu vodstvu Hamas paše, ker v njem najdejo opravičila za vse svinjarije, ki jih počnejo sami. Kot je rekel tipček v videu: če Izraela ne bi bilo, bi si ga Hamas moral izmisliti. No, isto velja obratno.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Lahko vprašam komu je tale "palestinski veleposlanik" izročil poverilno pismo? Kordišu?
Kdo mu ga je pa napisal?
Pa kje je v Lj. palestinska ambasada? V rogu? :valjamse:
Ja, naša neodvisna, strokovna STA si res zasluži, da jih država še naprej plačuje in podpira.
Predlagam plačilo v palestinskih dinarjih.
Zarukani skrajno levičarski idi.oti.
Poglej priponko 45465
Kje pa je Izraelska ambasada v Ljubljani?
Tako kot Ejal Sela je tudi Salahem Abdel Šafi nerezidenčni veleposlanik in noben od njiju ni nikomur izročil poverilnih pisem.

Malo pameti v glavi ne škodi.