Izrael - Palestina

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Rečimo, če me obkoli 500 golorokih Hamasovcev, kaj pa misliš da bi storil? Najprej jih opozorim in če ni učinka, ustrezno ukrepam.
Recimo, če CNN in BBC in you name it, s filmskim gradivom dokazujejo, da je IDF najprej začel streljati potem se je pa začela panika, kaj pa misliš, kako bi ti govoril?

Enako, ker te ne zanimajo dejstva, ampak je treba Palestince (muslimane) pobiti

 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.414
98
48
Rečimo, če me obkoli 500 golorokih Hamasovcev, kaj pa misliš da bi storil? Najprej jih opozorim in če ni učinka, ustrezno ukrepam.
Recimo da te ne obkolijo, ti jih pa pobijes in kot edini izvor informacij reces, da so te obkolili.
Seveda te bodo slej ko prej dobili na lazi in bos se 5x spremenu izjavo, ampak una prva je edina, ki se je prijela...
 

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
843
841
93
In zakaj so vzeli kredo IMFa če je pa vse slabo? Saj so lahko brez te krede?
Morda pa IMF samo želi, da se kreda vrne. In ja devalvacijo smo imeli tudi v Jugi iz istega razloga. Poanta je, da se potem spet v državi splača delat in izvažat, uvažat in delat dodaten minus v blagajni, pa se več ne.
Matematika krede je zelo enostavna, nihče je več ne da, če ve, da jo ne boš vrnil, ker boš nadaljeval z izgubarskimi ekonomskimi politikami.
Če gre arabcem za hudo dobrobit palesticev, zakaj tam naftno bogati šejki niso dali krede? Morda bi dali, ampak pod slabšimi pogoji, kot IMF, pa so se v Egiptu pragmatično raje odločili za IMF.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
Sej Ru tudi samo osvobaja ruse v ukrajini... pač bojo vzeli ozemlje v zameno.

sam kako nagravžno hinavsko so izpadle USA v tej vojni. SPET. Na eni strani mečejo drobtinice, kao da so človekoljubni, po drugi strani pa sovražniku pošiljajo orožje... ne moreš verjet.... res.

btw - a to resno misli biden še en mandat kandidrat? pa kaj jim je, da tega starčka še lifrajo po svetu??? zdej je pa res že skrajni čas z v dom upokojencev, ne pa na čelo države, k se gre 2 vojni, pa še ena se jih obeta...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77