Izpoved trpeče slovenske babysitterke

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Še ena Kaja:


Zadnjič pride hči do mene, če bi ji lahko posodila kartico, da bi lahko Kayi nakazala denar... Kaya je namreč svoje mlade oboževalce v svojem videu vsaj 20x prosila za denarne prispevke, češ da si bo lahko kupila boljšo opremo (kaj smo mi dolžni plačevati za njeno opremo, naj si jo sama kupi, če pa že ima toliko denarja).

Če gledam komentarje pod objavami (vlogi) teh influencerjev, me sploh ne preseneča ta zabitost mularije....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Tudi taki so na svetu in ne vem, zakaj naj bi se skrivali. Bi se čudil, kaj vse se vidi v ZDA. Proti njim je to prava suhica. Pa si mirno navlečejo pajkice in hodijo take naokoli.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Nima veze ali je bajsa ali ne. Očitno to podjetja prej ni motilo. Če pač podjetje noče sodelovati z nekom, ki javno dela nekaj, kar ne odobravajo, pač ne bo sodelovalo.
Nima potem kaj jokat in izpostavljat problema, ki to ni. Oz. je, ampak samo njen problem. Jaz tudi recimo ne bi rad da je moje podjetje povezano z nekom, ki se recimo javno prostituira. Predvidevam, da proizvajalec vibratorjev pa išče točno takšen profil.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
"da Slovenija glede spodbujanja pozitivne samopodobe zaostaja za tujino, a se stanje počasi izboljšuje."

Mogoče bi bilo bolje, če bi še bolj propagirali zdravo telo (ne presuho, ne trenirano', zgolj normalno zdravo), kot te plus size osebke, ki dolgoročno niso dokazano niso zdrave.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
ki pravi, da ji je najbolj hudo zaradi prenosnega diska, na katerem je imela spravljene vse svoje spomine od osnovne šole dalje.

Valda, ce gres na izlet v benetke mas v avtu za 10 jurjev robe, da ne govorim o tem, da mas v avtu disk, kjer mas spravljene vse spomine od osnovne šole dalje. Backupa pa valda ne delaš, sej kaj bi pa lahko bilo kadarkol narobe s prenosnim diskom?

Pa a se lohk takim vsaj volilno pravico odvzame? Kemična kastracija mogoce tud ne bi bla slaba.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
"Naša spletna vplivnica..." :aplauz:
Naj uporabi ta svoj "vpliv" in se dokoplje nazaj do svoje robe brez policije :fredi:

"Trenutno pa je tudi povsem brez denarja, saj je vse kartice preklicala."
Zakaj bi bila brez denarja zgolj zato, ker je preklicala vse kartice? Kaj ima samo kreditne, ki se poračunavajo iz nekega tujega računa?:sprasujemse:
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Dovolj je že, da recimo posluje samo preko Revoluta, N26 ali kaj podobnega. Če se ne znajde, da bi nakazala kakemu frndu, ki tudi ima to in jih lahko da keš, je res lahko brez.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
tri prenosnike, dva električna skiroja itd

Punca živela v avtu. kruta resnica.