Izpoved trpeče slovenske babysitterke

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
A sem jaz edini tukaj, ki mu je Kaja simpaticna? Vkljucno z njenimi obrvmi, sladkim naglasom in zgoscenim nabijanjem. V resnici ima cisto dober flow. Je kdo od vas ze kdaj poskusil kaj v kamero povedat? Probajte in boste potem na youtuberje drugace gledali.
 

B81

22. jul 2007
34.480
8.956
113
A sem jaz edini tukaj, ki mu je Kaja simpaticna? Vkljucno z njenimi obrvmi, sladkim naglasom in zgoscenim nabijanjem. V resnici ima cisto dober flow. Je kdo od vas ze kdaj poskusil kaj v kamero povedat? Probajte in boste potem na youtuberje drugace gledali.
Bravo :evil:

Sicer nisem pogledal videa, ampak wtf pa ji manjka ce si oci malo spuca...
 
Nazadnje urejeno:

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.553
-249
83
Fasal gripo, posledično imam preveč časa in me je tale tema spodbudila da pogledam še ostale SLO YT-barje.
Razne Kaj(Y)e, Afne, Alenke,Lane, yxv Fammily, do raznih mehanikov in domačih nalagačev tako ali drugače.
Komentiral raje ne bi, me pa zanima a je dejansko od teh kdo uspel, da je res nekaj zaslužil oz. od tega lahko živi.
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
254
263
63
Fasal gripo, posledično imam preveč časa in me je tale tema spodbudila da pogledam še ostale SLO YT-barje.
Razne Kaj(Y)e, Afne, Alenke,Lane, yxv Fammily, do raznih mehanikov in domačih nalagačev tako ali drugače.
Komentiral raje ne bi, me pa zanima a je dejansko od teh kdo uspel, da je res nekaj zaslužil oz. od tega lahko živi.
Dobra tema za magistrsko. Mogoče se je kdo loti... Zanimiva bi bila primerjava zaslužkov YT z drugimi platformami... :p
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.149
113
po mojem živijo, ampak posredno. pa verjetno še kje kaj potegnejo ino pogoltnejo, da je nekaj fizičnega keša, da se da kruh kupit.
 
  • Haha
Reactions: Navid

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
en mini cheat sheet za vse, ki se vam je uspelo prebiti ven z 80's, ampak ste nekako obticali v 90's

1582033218035.png
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Fasal gripo, posledično imam preveč časa in me je tale tema spodbudila da pogledam še ostale SLO YT-barje.
Razne Kaj(Y)e, Afne, Alenke,Lane, yxv Fammily, do raznih mehanikov in domačih nalagačev tako ali drugače.
Komentiral raje ne bi, me pa zanima a je dejansko od teh kdo uspel, da je res nekaj zaslužil oz. od tega lahko živi.

ti ki ustvarjajo v slovenscini nic kaj ne zasluzijo od ogledov, drugo so pa pol razni endorsmenti
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Od samih ogledov nič ne služijo, jih pa potem razne firme plačajo v oglaševalske namene. Kolegica ima blog za mlade mamice, razne trgovine, toplice, jo potem plačujejo, da v svojih blogih in youtube posnetkih omeni njihov izdelek ali firmo. Živi samo od tega, prihodka ima letno 30.000eur kot s.p., zraven pa še brezplačno prejme kar nekaj artiklov, ki jih testira oz. reklamira v svojih blogih/posnetkih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi, Runo in Jason

Navid

Majstr
3. dec 2007
254
263
63
Kaja Karba net worth: $ 2.39K - $ 14.3K, $ 138 last 7 days, $ 380 last 30 days, $ 694 last 90 days
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
en mini cheat sheet za vse, ki se vam je uspelo prebiti ven z 80's, ampak ste nekako obticali v 90's

Normalni dedci gledamo za lepoto in na lepoto kot umetnisko delo. Zato se tudi lepoticijo za nas in rihtajo po 2h v kopalnici preden jo pelem na horsa v btc, da se mal považim pred kolegi iz fuzin. Drugace imam raje, da mi ona skuha.
Trendi so tudi neobrite noge in grmovje pod pazduho. Ce ti je to kul, potem si bogi. Najbrz ti bo cez 10 let kul z njenim bratom trojcka, ker bodo feministke tako rekel.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Od samih ogledov nič ne služijo, jih pa potem razne firme plačajo v oglaševalske namene. Kolegica ima blog za mlade mamice, razne trgovine, toplice, jo potem plačujejo, da v svojih blogih in youtube posnetkih omeni njihov izdelek ali firmo. Živi samo od tega, prihodka ima letno 30.000eur kot s.p., zraven pa še brezplačno prejme kar nekaj artiklov, ki jih testira oz. reklamira v svojih blogih/posnetkih.

o_O

Sem hotel napisati, da Slovenec dobi mogoče par 100€ letno, pa očitno ni tako.

:rockon: