Izpoved trpeče slovenske babysitterke

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.019
771
113
Ja te babe, to je res noro kratka špaga. Jih poznam nekaj, bi si mislil, da imajo urejeno v podstrehi. Paka, you missed again.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Vidim, da so altermanekeni spet pogledali na plano. Obrvi res zgledata kot dve jezni gosenici, drugače pa vizualno niti ne bi bila napačna. Seveda pa se oglašam v temi, kjer alter jebachi visoki 1,90 s popolnoma izklesanimi telesi, plavimi očmi in valovitimi lasmi samo izbirajo katero supermanekenko bodo danes podrli.
Se opravičujem, grem naprej iskat kakšno debelo, majhno in grdo babo, ki ne bo z gnusom gledala mojih krivih zob, pleše in kakšne kile preveč. :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vidim, da so altermanekeni spet pogledali na plano. Obrvi res zgledata kot dve jezni gosenici, drugače pa vizualno niti ne bi bila napačna. Seveda pa se oglašam v temi, kjer alter jebachi visoki 1,90 s popolnoma izklesanimi telesi, plavimi očmi in valovitimi lasmi samo izbirajo katero supermanekenko bodo danes podrli.
Se opravičujem, grem naprej iskat kakšno debelo, majhno in grdo babo, ki ne bo z gnusom gledala mojih krivih zob, pleše in kakšne kile preveč. :cheer:

Take so še bolj slastne. :p
Kwa boš s tistimi posušenimi suhicami, to je samo za ljubljanske pobce. Treba vzet babo, tako ooornk babo, ki ti potegne še mozeg ven, ta pa ni suhica.
Mora bit baba, ne pa tist posušen šklambur.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Za tiste, ki imate/ste imeli štajerke..kako ob tej šprahi sploh pridete/obdržite erekcijo? Resno vprašam. Al pa se zjutraj zbudiš pa ti s tem glasom reče "dobro jutro". Pa to te vse mine.

Popolnoma enakega mnenja smo mi za ženske iz centralnega dela slo, še posebej prestolnice.
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
243
255
63
Najbolj pa ne razumem, kako se lahko na takšnih babjih YouTube videih pojavljajo desci - no, v bistvu papki v vlogi fantov oz. partnerjev. Ker normalnemu descu takšna servilna vloga niti pod razno ne pritiče, ti primerki delujejo ubogo, patetično, ponižano, odveč. Skratka... na ta način se prostovoljno kastrirajo, pa se tega očitno niti ne zavedajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Najbolj pa ne razumem, kako se lahko na takšnih babjih YouTube videih pojavljajo desci - no, v bistvu papki v vlogi fantov oz. partnerjev. Ker normalnemu descu takšna servilna vloga niti pod razno ne pritiče, ti primerki delujejo ubogo, patetično, ponižano, odveč. Skratka... na ta način se prostovoljno kastrirajo, pa se tega očitno niti ne zavedajo.

Ahh, Nino pa ja deluje kot pravi štajerski jebač. :p

Priznam, še en njen video sem pogledal. :jok: