Izkušnje glede nakupa vozila preko podjetja mojev.si

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Daj si odgovori na tole vprasanje. Cela Evropa caka na tele avtke, ta Janez jih ima pa par na zalogi??
Od kod?
Ce so na zalogi kjerkoli, jih lahko sam kupis. Verjemi, da so na mobile.de objavljeni.
Kot sem rekel, par tednov nazaj je bila ena Kona na voljo v Sloveniji. Dogovori se s prodajalci, da te poklicejo, ko kdo odpove. Se dogaja.


ja sej to imam dogovorjeno pr avtohoši lunežnik imajo eno belo.. za katero ni 100 % da bo tip dobil kredit oziroma leasing...

mogoče bo malo sreče...

tale zelenc je pa kekec v mojih očeh...

bomo kr sami poiskali avto... če ne pa bo naprej vozla i3
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Koliko ima i3 dosega. Koliko prevozenih, koliko je baterija izgubila kapacitete?
Zadnjic nekaj brskam po avto netu, pa.gledam kako se nove 94kw? dobi za 30 jurjev. T let stare 60kw ali rexe pa prodajajo po 20+. Ceno bistveno bolje drzijo kot naftni bratje, kjer v dveh letih izgubis polovico polne cene.
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Koliko ima i3 dosega. Koliko prevozenih, koliko je baterija izgubila kapacitete?
Zadnjic nekaj brskam po avto netu, pa.gledam kako se nove 94kw? dobi za 30 jurjev. T let stare 60kw ali rexe pa prodajajo po 20+. Ceno bistveno bolje drzijo kot naftni bratje, kjer v dveh letih izgubis polovico polne cene.


nimam pojma ker fila za vsakim voglom, doma , na firmi , v mestu itd, ko ga jas dobim v roke doseg mocno pade pod 100 km :) kapaciteta pitaj boga ...

so oa bli 94 ah po 29900 v akciji pred kratkim zato sem mnenja da so rabljeni 94 ah za 30 predragi ...
avto ima okol 42 jurjev bo pa ostal pr hisi za firmske potrebe ...

20 jurjev za njega ne dobis za 15 ga ne dam ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Pa da nima regeneracije spedenane, potem se na siht in nazaj ne pridem ker moram skupaj 500visinske premagat. Da pa grem okol hriba, je pa 2x dlje in sem ze spet tam kjer ti pises da ne prides skoz.
Sicer ne mislim biti stalno grob z gasom, ampak obcasno pa bi izkoristil njegove pospeske. Sploh za kaksno prehitevanje med serpentinami, kjer znas posteno presenetit sanjaca spredaj
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Visja cena za rabljenega kot za novega se mi je res zdela cudna. Ali so bili fejk oglasi novih (mocno dvomim) al nekateri mislijo da bodo 10 let stare prodajal za pol cene (kot pri traktorjih, kjer 20 let stare prodajajo za pol cene in vec)
 

sekulicmilan

Zelenc'
17. nov 2018
1
0
1
Sam sporočam, da sem imel odlično poslovanje z MOJEV z g.Davidom.
Pred časom preko njega nabavil Peugeota Iona za starše.
Še enkrat hvala za ustrežljivost, dobro komunikacijo in pošteno poslovanje g.David.

Milan SEKULIĆ