Izdelki Alter.si

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
<html>
<body>
<p>Pozdravljeni!




Vsaka skupnost ima svoj simbol, prav tako naš Alter.si forum. Zdaj je na voljo nekaj različnih izdelkov z logotipom foruma. Ponudba je povzeta/prirejena po strani Skodelica-S-Sliko.com, preko katere se tudi vodi vse skupaj. Nekaj je tu, ni pa vse. Če dobite navdih še za kak drug izdelek iz ponudbe mi pišite ZS in se dogovorimo za dizajn.
</p>










<table>
<tr>
<td colspan="3"><font size="7">Novo v ponudbi!!</font> </td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="10"> </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="10"> </td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="320">Alter trak za ključe

Trak meri 50x2cm. Del, ki gre okoli vratu ima manjšo plasično sponko (levo na sliki), s sponko na desni pa lahko odpnete del s ključi. Na eni strani je natisnjen naslov www.alter.si na drugi pa logotip in napis spletna scena. Namesto napisa se lahko doda tudi vaše ime, vzdevek, avatarček,...


Cena: 3,50€</td><td width="10"> </td><td width="250">
trak_small.jpg
</td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="10"> </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="10"> </td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="320">Alter medvedek

Alter medvedek meri meri v višino 7cm in ima oblečeno belo majčko. Na majčko se natisneta dve sliki, zadaj logo, spredaj pa vaše ime, vzdevek, avatarček, po dogovoru.


Cena: 5,00€</td><td width="10"> </td><td width="250">
medo_small.jpg
</td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="20"> </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="10"> </td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="10">................................................... </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="10"> </td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="20"> </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="10"> </td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="320">Alter obesek za ključe

Obesek za ključe meri 56x56mm, na eni strani je prostor za logotip, na drugi pa se (pod "spletna scena") doda vzdevek, ime, avatarček,...po želji skratka.


Cena: 3,30€</td><td width="10"> </td><td width="250">
obesek_anim.gif
</td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="10"> </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="10"> </td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="320">Alter Skodelica

Skodelica je bele barve in meri 8 centimetrov v širino in 9 centimetrov v višino. Na sprednji strani je logotip foruma, na zadnji pa se doda slika po želji - lahko vzdevek, vaša slika, po želji.
Po navodilih proizvajalca je skodelica primerna za uporabo v pomivalnem stroju in mikrovalovni pečici.


Cena: 11,50€</td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="100">
skodelica.gif
</td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="10"> </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="10"> </td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="320">Alter Čarobna skodelica

Skodelica je bele barve in meri 8 centimetrov v širino in 9 centimetrov v višino. Na sprednji strani je logotip foruma, na zadnji pa se doda slika po želji - lahko vzdevek, vaša slika, po želji. Ko je skodelica hladna je črne barve, ko pa notri nalijete vročo tekočino pa se črna izgine in pokaže se slika.
Po navodilih proizvajalca je skodelica primerna za uporabo v mikrovalovni pečici, pranje v pomivalnem stroju pa se odsvetuje.


Cena: 14,00€</td><td width="10"> </td><td width="250">
skodelicacrna.gif
</td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="10"> </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="10"> </td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="320">Alter Vžigalnik

Lep kovinski vžigalnik, v višino meri približno 5,5 centimetrov, v širino 4 centimetre in 1,5 centimetra v debelino. Na sprednji strani je logotip+napis Alter, na zadnji pa je nad napisom Alter prostor za vaše ime, vzdevek, avatar, po želji.
(vžigalnik pred pošiljanjem zaradi varnosti ne bo napolnjen, polni pa se z bencinom za vžigalnike.)


Cena: 12,00€ </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="100">
vzigalnik.gif
</td>
</tr>
<tr>
<td width="250" height="10"> </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="10"> </td>
</tr>
<tr><td width="250">Senčnik

Avtomobilski senčnik meri približno 46 centimetrov v širino in 33 centimetrov v višino. Senčnik je bele barve, okoli pa je črn obroč, ki daje senčniku svojo obliko. Na senčnik vam natisnemo sliko v velikosti 19 x 28 centimetrov. Senčniku sta priložena dva priseska za pritrditev na steklo.


Cena: 5,60€</td><td width="30"> </td><td>
sencnik_fin.jpg
</td></tr>
<tr><td higth="30"> </td></tr>
<tr>
<td width="250" height="10"> </td><td width="10" height="10"> </td><td width="250" height="10"> </td>
</tr>
<tr><td width="250">Podloga za miško

Podloga je narejena iz 5 milimetrov debele gume, njena velikost pa je 23cm x 19,5cm. Površina podloge je iz tkanine, ki daje roki mehak občutek, miška pa po njej lepo drsi.


Cena: 4,50€</td><td width="30"> </td><td>
podloga_fin.jpg

podloga_fin2.jpg
</td></tr>


<tr>
<td colspan="3">Poštnina ni vključena v ceno in se zaračuna po ceniku Pošte slovenije.</td>
</tr>

</table>




<p>
Naročilo mi pošljete na email narocila.alter@gmail.com. Zraven mi prosim napišite morebitne posebne želje, kaj želite imeti natisnjeno polek logotipa (ime, vzdevek, avatar, slika,...), ne pozabite na naslov, kamor izdelke pošljem. Dopisovalje in vsakršno ekstra oblikovalje napisov in fotografij je brezplačno. Izdelki so večinoma odposlani isti/naslednji dan, tako da je rok dobave ~3 delavne dni. Plačilo je po povzetju, po dogovoru pa lahko tudi predplačilo (tisti ki imate spletne banke), ker se da prihranit strošek za poštno nakaznico (~1€).




Posebna ugodnost za tiste, ki bodo naročili tri ali več artiklov hkrati (lahko tudi ne-alter izdelke) - Alter obesek za ključe gratis!
</p>




<p>Prosim, da mi morebitna vprašanja pišete na mail ali ZS, že pa želi kdo vprašanje zastaviti javno, pa naj piše v tole temo.</p>








<p>Lp

Peter</p>
</body>
</html>
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Meni osebno je Zippo sicer všeč, ni mo pa všeč vonj bencina tako, da ostajam na plinu.


Bo tudi kaj "plinskega" v planu?
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Pomoje bi bilo fajn, da bi dali tiskat t-shirte z alterjevim simbolom! Jaz bi takoj vzel eno
smile-1.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Jst bi mel pa sam tak majhen obesek za na ključe. Tak diskreten, samo z logotipom na obeh straneh. Tale mi ni preveč všeč ker na drugi strani piše Alter spletna scena...ko za retarde



Bi se dal nardit enga takšnega z alter logotipom na obeh straneh, pa mogoče mal manjši
 
Nazadnje urejeno:

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Slike na eni in drugi strani so lahko tudi poljubne. Tako da če bi imel na obeh straneh logo, ni problema.
smile-1.gif
Velja tudi za vse ostale stvari - če ima kdo kako svojo idejo za design, naj samo pove.
Velikost je pa taka kot je, manjših nisem uspel nikjer dobit...

lp
Peter
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
plača se po povzetju, al morem prej na pošto položnco plačat?
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Plačilo je po povzetju, torej plačaš ko ti poštar izroči. Kot opcijo pa lahko dam tudi "plačilo v naprej", kot nakazilo preko spletne banke, ker se da tako prihranit nekaj centov (strošek poštne nakaznice je ~1€, nakazilo na spletnih bankah pa je nekje 10-40centov).


lp
Peter
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
majčko bi še mel mogoče, tko polo ...

ostalo me ne zanima tolk...

lahk bi komu v mb dali na zalogo, pa mi pol to dvignemo?
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Jaz bi imela modrega, ali pač katerokoli temnejšo barvo, da se ne umaže takoj, na beli se pa hitro vse pozna.
wink-1.gif