Izdelava diplomske

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kje v MB mi naredijo diplomsko, s stilu prav knjige, torej da mi vežejo, trde platnice?

Imam že napisano, imam lektorirano, imam v vseh možnih oblikah shranjeno, zdaj rabim se samo mojstre.

Za ceno se mi mogoče malo j*, ker hočem res imet edinstveno, in tu za več ko 100€ razlike v ceni tako nebo,
za 100-200 pa se nemislim stiskat.

Torej kake izkušnje? (lahko so tudi v LJ, Koper, mi je vseeno)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.381
5.896
113
pri taščici
kako misliš vežejo?
Kot vem je večina diplom s trdo platnico in "lepljena"!
Si že videl kakšno diplomo. Najbolje da jih pogledaš na šoli kamor hodiš

Sicer pa ti ponavadi obliko diplome predpiše šola, tako da pazi da ne boš preveč pameten.
Razen če boš za lastni arhiv kaj spešl pripravil

Sicer pa google pa vezava diplomskih nalog.
wink-1.gif

MB mi ni znan, LJ mi je nekaj znana.
Jaz sem vezal pri sopacientu.
 

kebab

Pripravnik
23. jan 2008
612
1
18
Bodočnost na Dalmatinski, Tabor. Predlani so bili najcenejši. Zdaj ne vem, če delajo kakšne extra, mi smo imeli predpisano obliko, vsi so nosili tja.
 

Izjavi

Zelenc'
17. mar 2010
1
0
1
V MB ali LJ ti zelo toplo priporočam Zvezdo danico. Najdeš jih na večih lokacijah, sicer pa imajo foto predstavitev izdelkov, tudi vezav diplomskih nalog, objevljene na spletni strani + lokacije, kjer jih najdeš s kontakti www.zvezdadanica.si
 

Anansi

Zelenc'
18. maj 2009
9
0
1
Meni jo je izdelal Jazbec, nasproti univerzitetne knjižnice in moram rečt,da je opravil odlično delo!
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
čez cesto od epf. menda se imenuje Kopija

Če si iz epf-a ja, drugih faxov ne hebejo. Par kolegov iz drugih faxov je hotelo dati tam vezati ker so res poceni.... so jih samo skozi vrata poslali, ker bi pač morali delati drugačne platnice, črke in podobno
crazy1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.198
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
čez cesto od epf. menda se imenuje Kopija

Če si iz epf-a ja, drugih faxov ne hebejo. Par kolegov iz drugih faxov je hotelo dati tam vezati ker so res poceni.... so jih samo skozi vrata poslali, ker bi pač morali delati drugačne platnice, črke in podobno
crazy1.gif

se vidi, ni cudno da potem iz EPF pridejo fuknjenci.