Iz prve roke...

matejgale

Zelenc'
23. jan 2008
7
0
1
Ima že kdo v uporabi Evropa City navigator 2008 NT, ADRIAROUTE 2.0, Srbija + Črna Gora 1.5? Baje so to najnovejše (bolj natančne?) karte. Vse te karte bi uporabljal na Garmin 250 nuvi.
Predvsem me zanima dejanska pokritost in natančnost (da ne pripelje na cilj, pa se izkaže, da tam sploh ni hiše
bonk.gif
).

Hvala

Matej

P.S. Kaj je s tem - na forumu sem zasledil, da Garmin na vsak način vztraja na isti ruti, ki si jo je zamislil (če samovoljno skreneš s poti)? Je kaj povratnih informacij?
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Garmin ne ostaja na isti ruti, vendar je problem na Garmin XT, ki začne računati novo pot kar nekaj časa po tem, ko si skrenil s poti! Tega hrošča na namenskih napravah ni in komaj skreneš s poti, ti začne računati drugo. V najslabšem primeru(ko druge poti ni) pa te vsaj pripelje nazaj na prej zastavljeno pot!

Glede teh treh kart pa ti ne morem povedati ničesar, ker Srbije in črne gore ne uporabljam!
 
Nazadnje urejeno:

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Problem preračunavanja poti ni v Garmin XT,temveč v ADRIAROUTE 2.0 saj na XT z City navigator 2008 preračunava takoj in brez problema.
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
lipan:potem pa je očitno problem v AR 2.0 + Garmin XT, ker na PNA lepo deluje! Zgaga, ti to misliš v garmin xt? Ker za nuvije vem da lepo delajo!
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
OK. očitno smo prišli do zaključka,da City navigator 2008 NT na Garmin XT na dlančnikih dela ok. AR 2.0 pa pa preračunava prepozno.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Nobeneg problema z preračunavanjem v XT-ju samo prav moraš imet nastavljeno, meni je tudi šele čez pol ure preračunaval potem sem nekaj nastavljal in sedaj dela kot mora.

@matejgale
Ja karte so dobro pokrite ravno ta komplet + BC 9.5 imam tudi sam, je pa res da dejansko še nisem bil v črni gori.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Torej fantje, če prav razumem vso debato .... GM XT deluje vredu na dlančniku, ampak NE z karto AR 2.0 in 1.8 ??
Torej z CN deluje zadeva v nulo ali deluje zadovoljivo ?
@leni: kaj si tako nastavil, da je zadeva BP ?

Jaz osebno od takrat ko me je zadeva razočarala sploh nisem več probaval, ko pa prebiram vaše poste, pa me je spet prijelo, da bi zadevo inštaliral in se prepričal, ampak ne z AR temveč z CN mapo. Ne vem ... še razmišljam, morda kakšen dober argument ?

Hvala
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Ma težko rečem kaj točno sem naredil ker sem se kar dolgo igral, ampak uglavnem ugasnil sem tisto da ti pokaže križišče v 2D in še tisto se mi zdi glede podrobnosti pa še par stvari ki se jih ne morem spomniti, po moje bi blo najbolš da nardil screenshot vsega. Samo to pa sedaj ne morem, k nimam časa.