Covid-19 Ivermectin

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Sem prebral. Pravijo, da so raziskave, ki kažejo korist Ivermectina, za en d**k. Drugi si jih interpretirajo drugače.

Recimo:

 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sem prebral. Pravijo, da so raziskave, ki kažejo korist Ivermectina, za en d**k. Drugi si jih interpretirajo drugače.

Recimo:

Če si prebral, si tudi prebral, da so vse neodvisne meta analize, ki so izključile sumljive raziskave, ugotovile, da ivermectin proti covidu en drek pomaga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in jest5

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.358
9.778
113
kod Džej-Zija
Sem prebral. Pravijo, da so raziskave, ki kažejo korist Ivermectina, za en d**k. Drugi si jih interpretirajo drugače.

Recimo:

Če bi v celoti prebral UKC članek, bi izvedel, da je bila ena meta študija umaknjena, druga pa ne, in da je avtorica druge ravno članica upravnega odbora organizacije, na katero linkaš, torej izrazito pristranska in ki ima edini smisel uvesti ivermectin, pa čeprav brez dokazov.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Bird skupina se je formirala ravno zato, ker se je pokazal Ivermectin ucinkovit a se ga ni upostevalo. Signal za njegovo ucinkovitost je bil ze prej prisoten.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
saj je danes bilo pri poročilih, da ne obstaja nobena znanstvena študija, da je ok. v laboratoriju zavira razmnoževanje virusa, da bi pa to počel v organizmu človeka, bi moral človek vzet 10x preveliko dozo. se pravi, po 2 letih mokrih sanj je napočil konec. :zmaga:
dve leti časa, brskanja po yt, iskanje vseh člankov- večino iz nepreverjenih virov, kr nekaj ur je šlo v sekundi v nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.358
9.778
113
kod Džej-Zija
saj je danes bilo pri poročilih, da ne obstaja nobena znanstvena študija, da je ok. v laboratoriju zavira razmnoževanje virusa, da bi pa to počel v organizmu človeka, bi moral človek vzet 10x preveliko dozo. se pravi, po 2 letih mokrih sanj je napočil konec. :zmaga:
dve leti časa, brskanja po yt, iskanje vseh člankov- večino iz nepreverjenih virov, kr nekaj ur je šlo v sekundi v nič.
Ne se zajebavat. Ivermectin rešuje hrčke pred epidemijo. Valda ljudi tudi, saj smo enaki.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Da naj se naredi RCT v sodelovanju s Zwitterjem, pa bomo videli rezultate.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.157
113
baje ga tudi na ravni svetovne zdravstvene organizacije ne odobravajo kot zdravilo za covid. misliš, da nihče na svetu še ni naredil RCT?
Itak če jih big farma financira. Valdada ne odobravajo. Veš kdaj je že andy to napovedal, še predn se je o ivermektinu govorit začelo. :)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zakaj bi potem moral biti vernik Zwitter vodja raziskave? Vsak drug pošten znanstvenik bi bil prav tako dober, čeprav ne verjame v Ivermectin.