Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.089
5.767
113
blizu močvirne prestolnice
Danes sem izgubil 15 kredibilnih točk, kljub temu da sem proti Kanglerju, ampak ne ker sem proti nasilju so pritiskali klicaje. Živalski nagon očitno!
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.796
2.356
113
Pomurje
Ni kaj, smo hitri in efikasni
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Danes sem izgubil 15 kredibilnih točk, kljub temu da sem proti Kanglerju, ampak ne ker sem proti nasilju so pritiskali klicaje. Živalski nagon očitno!

Ti ne moreš biti proti Kanglerju, lahko si z nami in nas podpiraš. Sicer ne bi takšnih pisal, mene obtoževal nekega hujskaštva ipd..

Poglej malo po svoji občini, je tam vse vzorno, al ste tudi koga dobili z roko v vreči?

Erlaha poznaš al ne?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Ni kaj, smo hitri in efikasni
smile-1.gif
Skoraj tako kot tisti v Hudi jami... danes drugačemisleče ukinjate s pritiskom na miško, jutri...?

Na tebi prijaznih forumih se dogaja to nam drugače mislečih. Verjetno tam močno protestiraš.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.337
953
113
Titograd
Dol mi visi za leve, desne, črne, bele, roza, pedre itd. ter ljudem, ki so včeraj protestirali tudi .... pa kaj vam še kar ni potegnilo???
bonk.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.089
5.767
113
blizu močvirne prestolnice
Jaz zastopim, šli ste na proteste zaradi barabe, kar je tudi prav, da pa se greste vandalizma pa ni prav. Glede volitev, ne biti presenečen, hijene se že zbirajo!
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.337
953
113
Titograd
No, z vandalizmom se ne strinjam, čeprav je s tem MB veliko bolj opozoril nase.

Saj v MB bo potrebna prava čistilna akcija, precej ljudi ima umazane roke in je nekoga s čistimi že težko najti. Ampak to ni razlog da bi kar glave še naprej tiščali v pesek.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Ni kaj, smo hitri in efikasni
smile-1.gif
Skoraj tako kot tisti v Hudi jami... danes drugačemisleče ukinjate s pritiskom na miško, jutri...?

provociraš?
Niti najmanj.
Pač nisem zagovornik (revolucionarnega) nasilja - to se namreč danes tu na alterju greste. Označevanja SPAM ad hominem
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
V MB se že pripravlja Rok Peče in podobna kamarila, haha. Z dežja pod kap. Butli štajerski. Nič čudnega da vas je moral Rudolf Maister osvobajat. Kamorkoli Štajerc tam požgano.
bonk.gif
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.796
2.356
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Ni kaj, smo hitri in efikasni
smile-1.gif
Skoraj tako kot tisti v Hudi jami... danes drugačemisleče ukinjate s pritiskom na miško, jutri...?

provociraš?
Niti najmanj.
Pač nisem zagovornik (revolucionarnega) nasilja - to se namreč danes tu na alterju greste. Označevanja SPAM ad hominem

potem pa briši tisto o hudi jami. Ta nikomur ni v ponos.