iščem ugodnega mizarja v lj

oko

Zelenc'
25. jul 2008
4
0
1
pozdravljeni, potreboval bi enostavno omaro
zato prosim, če kdo pozna solidnega mizarja iz Lj ali okolice da mi sporoči, lahko tudi na ZS
LP
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
OJ

Meni je sicer delal še v času tolarjev in mi je naredil celo kuhinjo in predsobo po meri in sem zelo zadovoljen. Mizar je sicer iz Cerknica a pride tudi v Lj. Jaz živim pri Brezovici pa je prišel, to pomeni da se bo odpeljal tudi 2 km. naprej. Ime mu je Aleš in ga lahko pokličeš na telefonsko ki je na tvojem ZSju.

LP
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Citat:
Uporabnik oko pravi:
pozdravljeni, potreboval bi enostavno omaro
zato prosim, če kdo pozna solidnega mizarja iz Lj ali okolice da mi sporoči, lahko tudi na ZS
LP

Imeri dimenzije, pojdi v Hobi program oz. Obi-ja, kjer ti bodo naredili vse, vključno z luknjami za "pante" in zaključki.

Doma jo samo sestaviš
smile-1.gif
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Citat:

Imeri dimenzije, pojdi v Hobi program oz. Obi-ja, kjer ti bodo naredili vse, vključno z luknjami za "pante" in zaključki.

Doma jo samo sestaviš

Potem pa še nam sporoči koliko so ti računal, tako malo za info.

Ko sem jaz pred leti rabil omare je samo razrez materijala stal toliko kot, če bi kupil narejene omare v kakšnem Obiju.
Je pa res, da bi me mizar stal še 3x toliko. Jaz sem se potem lotil sam in opremil dve otroški sobi s pisalno mizo, omarami, predali, drsnimi vrati, posteljo.
To sem vzel bolj tako za izziv, ker sem imel orodje, čas in prostor.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.408
5.908
113
pri taščici
Če mere lahko prilagajaš potem kupi narejeno v trgovini.
Če v trgovini nimajo omare po tvojih merah potem pa mizar, oziroma baubau obi in šravfanje.....
Malokateremu mizarju se bo dalo zajebavat s tvojo omaro za nekaj 10 evrov.....
 

oko

Zelenc'
25. jul 2008
4
0
1
hvala za koristne informacije, potrebujem pa namreč omarno posteljo (okvir in prednjo fronto, ki je na okvir pritrjena z dvižnim mehanizmom, prednja fronta pa je obenem posteljno dno)