Iščem, pa ne najdem - film

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
109
1
18
No pa da še jaz poizkusim srečo. Zanima me kako se imenuje slo film ki se je snemal na Hrvaškem in sicer v Poreču oziroma v kempu Zelena laguna. Že par let nazaj je bil ta film na slo tv vendar nisem ujel začetka pozabil sem pa tudi pogledat kako se imenuje. Film ne iščem ker bi bil nek presežek ampak ker tudi sam hodim v sosednji kemp in me zanima kako je zgledalo včasih.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.580
2.429
113
ne da se mi googlat..

tole VLOMILCI DELAJO POLETI ?

ali tole DVOJNE POČITNICE ?

kar mi pade na pamet....
 

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
109
1
18
Ne nič od tega ni je pa film pomoje iz 80-90-ih
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Zadnjič sem se spomnil enega filma - na koncu je en moški ali ženska, ki so mu/ji populili vse zobe, zato da so ga/jo prikazali kot mrtvo in ga/jo junak filma odkrije. Kaj več se ne spomnim, če bo kdo vedel, kul, če ne pa nič
grin1.gif
 

lcuser

Zelenc'
27. avg 2012
2
0
1
Jaz pa že dolgo tudi iščem en film če bi mi lahko pomagali!!! PROSIM VAS!

Film je govoril o nereči mladostnika ker je za nesrečo bil kriv njegov prijatelj... Po nesreči se vse obrne na glavo kajti zgubi spomin in ima tudi velike probleme z glavo..Njegova velika želja je da bi še diplomiral a zaradi izgube spomina starši njegovi mislijo da to ne bo šlo... Na koncu se obrne tako da na sodišču kaznujejo tega njegovega prijatelja ki je imel nesrečo! V filmu želijo starši zelo pomagati sinu in jim to uspe.. ima pa tudi sestro in brata ki skrbita za njega!
Zdaj sem podrobno opisal film res bi bil hvaležen tistemu ki bi vedel za ta film! Film sem pa videl enkrat po pop-tvju

Lep pozdrav
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
kzs...

jest iscem film kjer pride en tip potrkat na vrata k enmu bolnemu in mu ponudi zivljenje v zameno da pac umre nek neznan nedolzen clovek...
 

binebane

Fizikalc
30. avg 2012
1.229
0
36
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
kzs...

jest iscem film kjer pride en tip potrkat na vrata k enmu bolnemu in mu ponudi zivljenje v zameno da pac umre nek neznan nedolzen clovek...

http://www.imdb.com/title/tt0362478/
vrjetno ni to ima pa isti hakeljc...

jaz pa iščem risanko o enem rudarju s psom
ta rudar se vsak dan odpravi v rudnik pes pa potem vohlja po rudniku za dogodivščinami
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
sej sem ga potem tud že jest našel ja...

tvoja risanka mi je znana, samo ne po naslovu... žal.
smile-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Citat:
Uporabnik binebane pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
kzs...

jest iscem film kjer pride en tip potrkat na vrata k enmu bolnemu in mu ponudi zivljenje v zameno da pac umre nek neznan nedolzen clovek...


http://www.imdb.com/title/tt0362478/
vrjetno ni to ima pa isti hakeljc...

jaz pa iščem risanko o enem rudarju s psom
ta rudar se vsak dan odpravi v rudnik pes pa potem vohlja po rudniku za dogodivščinami

naslov je LOBO, sam mi je čudno, da google nič ne najde...
 
Nazadnje urejeno:

lcuser

Zelenc'
27. avg 2012
2
0
1
Jaz pa že dolgo tudi iščem en film če bi mi lahko pomagali!!! PROSIM VAS!

Film je govoril o nereči mladostnika ker je za nesrečo bil kriv njegov prijatelj... Po nesreči se vse obrne na glavo kajti zgubi spomin in ima tudi velike probleme z glavo..Njegova velika želja je da bi še diplomiral a zaradi izgube spomina starši njegovi mislijo da to ne bo šlo... Na koncu se obrne tako da na sodišču kaznujejo tega njegovega prijatelja ki je imel nesrečo! V filmu želijo starši zelo pomagati sinu in jim to uspe.. ima pa tudi sestro in brata ki skrbita za njega!
Zdaj sem podrobno opisal film res bi bil hvaležen tistemu ki bi vedel za ta film! Film sem pa videl enkrat po pop-tvju

Lep pozdrav ; )
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Iščem riskanko, ki se je pred leti, tj. kakih 10-15 let nazaj predvajala predvsem na tujih kanalih (Cartoon Network?), je pa vedno bila zgodba, da so dirkali z različnimi modificiranimi avtomobili pa en pes je bil, ki se je zmeraj tako bedasto hihital.
grin1.gif

Za ime/naslov se že vnaprej zahvaljujem.
 

binebane

Fizikalc
30. avg 2012
1.229
0
36
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik binebane pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
kzs...

jest iscem film kjer pride en tip potrkat na vrata k enmu bolnemu in mu ponudi zivljenje v zameno da pac umre nek neznan nedolzen clovek...


http://www.imdb.com/title/tt0362478/
vrjetno ni to ima pa isti hakeljc...

jaz pa iščem risanko o enem rudarju s psom
ta rudar se vsak dan odpravi v rudnik pes pa potem vohlja po rudniku za dogodivščinami

naslov je LOBO, sam mi je čudno, da google nič ne najde...
se mi je zdelo, da je tak naslov... nisem pa bil prerpičan ravno zato, ker nikjer nič ne najdem

ponavadi so bile te risanke iz vzhodnega bloka iskal sem tudi samo poljske ali češke rezultate pa kot, da nebi nič od tega obstajalo...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Iščem en star avstralski film, pomoje smo ga vsi gledali pred 15-20leti. Gre se pa o mulcu, ki je hotel potovat po svetu in je to nekako počel preko nalepljenih znamk na pošti... nekako se je preselil na znamko in odpotoval na razglednici v drugo državo kjer je skočil iz znamke in lepo haral po svetu
smile-1.gif


en otroški domišljijski film pač, men se je dopadel ko sem bil še mulc
grin1.gif


Kdo ve za naslov?