Iščem osebo za pomoč pri poslovanju

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.761
6.361
113
V bistvu da povzamemo. ti isces cloveka, ki bi zate nabiral naivneze, ki bi tebi dali denar. ti bi s tem denarjem gamblal (igral na srečo) in nato z vlagatelji delil dobicek. Dve zadevi v tvojem sestavku negirata ena drugo: zagotovoljen in 100% obresti letno. Ob to, da so sportne stave zate investicija, se pa sploh ne bom obregnil. Svetujem ti, da si sodelavca poisces na kakem sestanku MLM, kjer ljudje padajo na obljube o hitrem in visokem zasluzku. (da ne bos rekel da sem samo kritiziral - se nasvet sem ti dal).

Pa svoh student ekonomije si. Tvoj izkljucni cilj pri poslovanju je dobicek. Takoj ko nam zacnes prodajat zgodbo da bi pac samo se malo pomagal drugim vemo da je nateg. Poleg tega lahko stavnice nehajo pobirat tvoja vplacila. kaj bo pa potem iskal sodelavce ki bi zate stave polagali. Ne se hecat. Pa mama naj napotnico zate dvigne da ne bo Carina ugotovila da na crno delas zanjo.
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Zakaj bi investitor investiral v sistem in zakaj ne direktno v stave (preko tvojih super nasvetov,od katerih bi pač pobral nagrado)?

Money management je veliko pomembnejši od samih rezultatov odigranih "stav". Moj namen je olajšati delo investitorju, saj bi jaz upravljal s tem denarjem in vplačeval, investitor pa bi imel vpogled v gibanje banke. Človek, ki bi bil pripravljen vložiti 20k eur v to investicijo, se najverjetneje ne bi želel obremenjevati s tem, da bo vsak dan vplačeval stave in preračunaval vložke itd. Prav tako je vprašanje, kako bi se dnevno psihično spoprijemal s samimi rezultati, saj so tako vzponi kot padci.

Zato tudi iščem osebo, ki bi mi pomagala, ker je dela veliko a se na koncu izplača.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
V bistvu da povzamemo. ti isces cloveka, ki bi zate nabiral naivneze, ki bi tebi dali denar. ti bi s tem denarjem gamblal (igral na srečo) in nato z vlagatelji delil dobicek. Dve zadevi v tvojem sestavku negirata ena drugo: zagotovoljen in 100% obresti letno. Ob to, da so sportne stave zate investicija, se pa sploh ne bom obregnil. Svetujem ti, da si sodelavca poisces na kakem sestanku MLM, kjer ljudje padajo na obljube o hitrem in visokem zasluzku. (da ne bos rekel da sem samo kritiziral - se nasvet sem ti dal).

Pa svoh student ekonomije si. Tvoj izkljucni cilj pri poslovanju je dobicek. Takoj ko nam zacnes prodajat zgodbo da bi pac samo se malo pomagal drugim vemo da je nateg. Poleg tega lahko stavnice nehajo pobirat tvoja vplacila. kaj bo pa potem iskal sodelavce ki bi zate stave polagali. Ne se hecat. Pa mama naj napotnico zate dvigne da ne bo Carina ugotovila da na crno delas zanjo.

Popolnoma si zgrešil bistvo. Že samo, da bi besedo športne stave spremenil v binarno trgovanje, bi celotna zadeva nate imela drugačen vpliv. Tukaj ni gemblanja, tako kot si se izrazil, pač pa pametno upravljanje z banko in denarjem. Vabim te, da si na moji spletni strani prebereš blog in tudi sistem, tako da boš mogoče drugače razumel s čim se ukvarjam.

Sem pa prokurist v podjetju, tako da lahko počnem to kar počnem.

Lep pozdrav
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.881
96
48
mb+ -20km
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Pozdravljeni.

Ukvarjam se z načinom investiranja, ki na dolgi rok prinaša lep dobiček. Sistem je zelo varen in učinkovit. Prav tako imam uradno registrirano podjetje, ki se ukvarja s to vrsto svetovanja.

Moje stranke so trenutno ljudje z manjšimi/povprečnimi dohodki. Odločil sem se, da bom trg zelo segmentiral, saj želim pod svoje stranke privabiti ljudi, ki imajo malo več pod palcem.

Zdaj pa iščem osebo, ki ima kaka poznanstva ali pa se lahko dokoplje do teh ljudi, katerim ne bi bilo težko 10-20 tisoč eur vložiti v investicijo. Stvar je sledeča:

Investicija, s katero se ukvarjam prinaša 100% dobiček. S takimi ljudmi, ki bi vložili večje zneske, bi podpisal pogodbo, kjer bi bilo zapisano, da je pogodba veljavna 1 leto. Če je v 1 letu dobiček do ali točno 100% glede na vplačan kapital, lahko stranka prostovoljno dvigne denar in uživa v dobičku. Vse kar je nad 100% dobička narejenega pa so moje obresti. Stranka ima lahko vpogled v gibanje kapitala, če želi. V pogodbo bi se tudi dodalo, da bi v primeru padca začetnega kapitala za 25% (kar se še nikoli ni zgodilo v mojem delovanju), lahko dvigne preostali znesek in preneha z investiranjem. To pomeni, da pri teh vrsti investicije stranka ne more zapraviti denarja in da je zelo zelo malo rizično, da sploh pade začetni kapital za 25%.

Imam tudi vprašanje. Če se stranka odloči, da vloži v moj sistem in denar preda meni, ga jaz lahko naložim na banko in na stavnico? Mislim, da bi potem moral to biti prispevek ali karkoli podobnega, ker je neke vrste moj prihodek. Nevem kako poteka to po zakonodaji.

Oseba, ki bi mi pomagala pri tem poslovanju, bi bila odgovorna za iskanje takih ljudi. Ljudi, ki so pripravljeni, potrpežljivi in disciplinirani ter pripravljeni vložiti denar v to. Skupaj z mano bi potem šel na dogovorjene termine s to stranko in bil pomočnik pri tem.

Njegov delež bi bil 10% od končnega dobička povrnjene investicije. Kar pomeni, da če stranka vloži 20.000 EUR in se investicija izkaže za zelo uspešno ter se banka poveča v 1 letu za 200%, kar bi pomenilo, da je trenutno stanje 60.000 EUR. Od tega gre 100% dobička k stranki, preostalih 20.000 EUR pa je obresti, katere po pogodbi pripadajo meni. Od tega bi moj pomočnik imel 2000 EUR. Zdaj pa, če se k sodelovanju pridobi 20 ljudi, je to v 1 letu 40.000 EUR dobička za pomočnika, katerega delo je, da se nauči moj sistem in pomaga meni...RAZMISLITE!
V primeru uspešnega sodelovanja, se lahko delež tudi bistveno poveča. Dobro delo je bilo zmeraj nagrajeno.

Po 1 letu se pridobijo spet nove stranke, že obstoječe stranke pa vložijo še več denarja, ker vidijo, da je investicija uspešna. To pomeni, da pomočnik lahko že v 2-3 letih postane POPOLNOMA FINANČNO NEODVISNA oseba in živi življenje, katerega je vedno želel.

Ponujam vam priložnost. Na vas je, kako jo boste izkoristili in koliko truda ste pripravljeni vložiti.
Pričakuje se popolna predanost in pomoč.

Zainteresirani mi pišite na: info@mark-picks.com , ZADEVA: Pomočnik pri Mark sistemu

V mailu je potrebno napisati osebne podatke, izkušnje in kratek opis zakaj ste primerni za to delo.

http://www.mark-picks.com

Lep pozdrav

Takole se bova zmenila
Ti praviš, da investicija prinese 100% v enem letu, jaz nočem 100% donosa, bom zadovoljen z 10%.
Lahko ti dam od 20000€ naprej do polovice vrednosti nepremičnine tvojih staršev.

Vprašaj starše, če mi zastavijo hišo
cheer.gif

Vse uradno preko odvetnika in če je potrebno tudi preko notarja.

Pa lep pozdrav
priden.gif
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Takole so začeli s forexom in potem pristali v ........ječi
smile-1.gif
vlagateljipa niso imeli +100 ampak -100% na vloženi kapital.

Lej resno, kar ti rabiš in kjer res lahko kaj resnega zaslužiš, je da prodajaš svoj sistem, namige, tips whatever you call it investitorjem ki bodo to kupili in potem igrali za svoj denar, noben ti ne bo dal denarja v roke pa kje ti živiš,...stranke in ugled si lahko pridobiš le z znano in zgodovino, transparentnostjo stav kjer se vidi da si v razdoblju leta , dveh, treh delal pozitivno in pa domiselno in prevlačno izdelane spletne strani. Poznam to ker sem bil nekaj malega zraven pri sistemu "zihrca", ta je že 10 let nazaj in več napovedovala teniške stave, in moram rečt kar uspešno,...v tujini nekateri dobro živijo na račun prodajanja teh sistemov, zastavil si dobro, pogumno naprej.
 
Nazadnje urejeno:

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
KZS
tvoj cilj je da bi ti naivneži nakazali 20k nato bi rekel sem zajebal stavo. evo vam vaših 15k nazaj. pa ti si novi davorin sadar. aja ne nisi. ti si navaden nategunček on je bil pa velik nategun...
mater na 4 oči se ziher nočes srečat z nikomer ker še tukaj ti pisanje in nakladanje ne gre. na 4 oči boš samo jeclal in se potil.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Ker si navadni nategun. Ko vtipkam Ime Priimek s.p. v google, mi prve 3 zadetke vrže Pozor nateg!

Kaj, a je res nategun?
nahrung002.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik bero1 pravi:

Lahko ti dam od 20000€ naprej do polovice vrednosti nepremičnine tvojih staršev.

Vprašaj starše, če mi zastavijo hišo
cheer.gif

In človek je mrknil...
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Toliko bom samo omenil/opozoril...

Si (ne)talentiran nogometaš, ki vse tekme presediš na klopi. Denarja iz tega ne bo in ker si malo v nogometu in športu, misliš, da si pojedel vso nogometno pamet. Tako so razmišljali tudi Kariæ, pa Šukalo, ko jem več nogomet ni šel...

Zatorej ne se čudit, če bo ob sumljivo velikih zaporednih vložkih in izplačilih (kar kvota 1.93 nedvomno je) naredilo "Tok, tok, policija"
 

en3rgie

Pripravnik
16. okt 2007
147
0
16
če pri 25% izgubi prenehaš sodelovanje, zakaj bi ti potem sploh dajal 100% če nimaš dovoljenja zastaviti več kot 75% osnove... pač potem enostavno manj vložiš...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.073
1.281
113
Tako je, mu daš tistih 25%, ki jih lahko izgubiš, vložki pa so naj taki, kot da bi igral s celotno banko.

Pa garantiram... nobena online stavnica te ne bo dolgo gledala, če boš na veliko služil. Preverjeno. Sem imel momente, ko se mi je sralo na polno, pa me je bet365 kar lepo odpikal in blokiral račun.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik Miikech pravi:
Tako je, mu daš tistih 25%, ki jih lahko izgubiš, vložki pa so naj taki, kot da bi igral s celotno banko.

Pa garantiram... nobena online stavnica te ne bo dolgo gledala, če boš na veliko služil. Preverjeno. Sem imel momente, ko se mi je sralo na polno, pa me je bet365 kar lepo odpikal in blokiral račun.


Jap, poznano, zaklenejo te s tem da imaš max stavo 10 eur, pol se pa slikaj.....na srečo je stavnic zdaj en miljavžent tisočin pomoje tega ne delajo več ker greš pač k drugi, tretji,...stoti

Drugače pa je stran izredno dobro narejena, manjka pa statistika tvojih preteklih napovedi, tista statistika na strani meni ni razumljiva !?
Če res zaupaš v svoj sistem 100% si sposodi, zakreditiraj, prodaj kar imaš in ni vrag da nabereš par 10k eur in jih investiraj pa boš vidu če gre, če si samodiscipliniran, kakšni bodo npr. občuutki če bo banka prva dva meseca rdeča, kaj če boš enormno dobil itd in potem boš laže nekoga drugega prepričal v vlaganje pče boš sam investiral noter,....
 
Nazadnje urejeno:

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik bero1 pravi:
Citat:
Uporabnik Mark_Picks pravi:
Pozdravljeni.

Ukvarjam se z načinom investiranja, ki na dolgi rok prinaša lep dobiček. Sistem je zelo varen in učinkovit. Prav tako imam uradno registrirano podjetje, ki se ukvarja s to vrsto svetovanja.

Moje stranke so trenutno ljudje z manjšimi/povprečnimi dohodki. Odločil sem se, da bom trg zelo segmentiral, saj želim pod svoje stranke privabiti ljudi, ki imajo malo več pod palcem.

Zdaj pa iščem osebo, ki ima kaka poznanstva ali pa se lahko dokoplje do teh ljudi, katerim ne bi bilo težko 10-20 tisoč eur vložiti v investicijo. Stvar je sledeča:

Investicija, s katero se ukvarjam prinaša 100% dobiček. S takimi ljudmi, ki bi vložili večje zneske, bi podpisal pogodbo, kjer bi bilo zapisano, da je pogodba veljavna 1 leto. Če je v 1 letu dobiček do ali točno 100% glede na vplačan kapital, lahko stranka prostovoljno dvigne denar in uživa v dobičku. Vse kar je nad 100% dobička narejenega pa so moje obresti. Stranka ima lahko vpogled v gibanje kapitala, če želi. V pogodbo bi se tudi dodalo, da bi v primeru padca začetnega kapitala za 25% (kar se še nikoli ni zgodilo v mojem delovanju), lahko dvigne preostali znesek in preneha z investiranjem. To pomeni, da pri teh vrsti investicije stranka ne more zapraviti denarja in da je zelo zelo malo rizično, da sploh pade začetni kapital za 25%.

Imam tudi vprašanje. Če se stranka odloči, da vloži v moj sistem in denar preda meni, ga jaz lahko naložim na banko in na stavnico? Mislim, da bi potem moral to biti prispevek ali karkoli podobnega, ker je neke vrste moj prihodek. Nevem kako poteka to po zakonodaji.

Oseba, ki bi mi pomagala pri tem poslovanju, bi bila odgovorna za iskanje takih ljudi. Ljudi, ki so pripravljeni, potrpežljivi in disciplinirani ter pripravljeni vložiti denar v to. Skupaj z mano bi potem šel na dogovorjene termine s to stranko in bil pomočnik pri tem.

Njegov delež bi bil 10% od končnega dobička povrnjene investicije. Kar pomeni, da če stranka vloži 20.000 EUR in se investicija izkaže za zelo uspešno ter se banka poveča v 1 letu za 200%, kar bi pomenilo, da je trenutno stanje 60.000 EUR. Od tega gre 100% dobička k stranki, preostalih 20.000 EUR pa je obresti, katere po pogodbi pripadajo meni. Od tega bi moj pomočnik imel 2000 EUR. Zdaj pa, če se k sodelovanju pridobi 20 ljudi, je to v 1 letu 40.000 EUR dobička za pomočnika, katerega delo je, da se nauči moj sistem in pomaga meni...RAZMISLITE!
V primeru uspešnega sodelovanja, se lahko delež tudi bistveno poveča. Dobro delo je bilo zmeraj nagrajeno.

Po 1 letu se pridobijo spet nove stranke, že obstoječe stranke pa vložijo še več denarja, ker vidijo, da je investicija uspešna. To pomeni, da pomočnik lahko že v 2-3 letih postane POPOLNOMA FINANČNO NEODVISNA oseba in živi življenje, katerega je vedno želel.

Ponujam vam priložnost. Na vas je, kako jo boste izkoristili in koliko truda ste pripravljeni vložiti.
Pričakuje se popolna predanost in pomoč.

Zainteresirani mi pišite na: info@mark-picks.com , ZADEVA: Pomočnik pri Mark sistemu

V mailu je potrebno napisati osebne podatke, izkušnje in kratek opis zakaj ste primerni za to delo.

http://www.mark-picks.com

Lep pozdrav

Takole se bova zmenila
Ti praviš, da investicija prinese 100% v enem letu, jaz nočem 100% donosa, bom zadovoljen z 10%.
Lahko ti dam od 20000€ naprej do polovice vrednosti nepremičnine tvojih staršev.

Vprašaj starše, če mi zastavijo hišo
cheer.gif

Vse uradno preko odvetnika in če je potrebno tudi preko notarja.

Pa lep pozdrav
priden.gif

Pozdravljen.

Prosim, da mi pišeš na zasebno sporočilo, da se dogovoriva za kaki termin in sestaneva ter se pomeniva o sodelovanju ter pogojih sodelovanja.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Takole so začeli s forexom in potem pristali v ........ječi
smile-1.gif
vlagateljipa niso imeli +100 ampak -100% na vloženi kapital.

Lej resno, kar ti rabiš in kjer res lahko kaj resnega zaslužiš, je da prodajaš svoj sistem, namige, tips whatever you call it investitorjem ki bodo to kupili in potem igrali za svoj denar, noben ti ne bo dal denarja v roke pa kje ti živiš,...stranke in ugled si lahko pridobiš le z znano in zgodovino, transparentnostjo stav kjer se vidi da si v razdoblju leta , dveh, treh delal pozitivno in pa domiselno in prevlačno izdelane spletne strani. Poznam to ker sem bil nekaj malega zraven pri sistemu "zihrca", ta je že 10 let nazaj in več napovedovala teniške stave, in moram rečt kar uspešno,...v tujini nekateri dobro živijo na račun prodajanja teh sistemov, zastavil si dobro, pogumno naprej.

Vsaka stranka bo sama igrala s svojim denarjem. Nihče ne bo dal denarja meni. V primeru, da pa se stranka odloči, da jaz upravljam s tem in ima ona vpogled v gibanje kapitala, pa se seveda to tudi zapiše v pogodbi. Kapital ne more pasti za 100%, saj se dnevno igra z 10% kapitala. Do sedaj je bil največji padec banke za 5,2%. V pogodbi bi se zapisalo, da če v primeru, da pade za 25% banka, lahko stranka preneha z igranjem. Tukaj je vse črno na belen in jasno dogovorjeno.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik skala pravi:
KZS
tvoj cilj je da bi ti naivneži nakazali 20k nato bi rekel sem zajebal stavo. evo vam vaših 15k nazaj. pa ti si novi davorin sadar. aja ne nisi. ti si navaden nategunček on je bil pa velik nategun...
mater na 4 oči se ziher nočes srečat z nikomer ker še tukaj ti pisanje in nakladanje ne gre. na 4 oči boš samo jeclal in se potil.

Pozdravljen.

To kar si ti napisal je, da bi nekdo 25% vplačal takoj na prvo stavo, tako pa moj sistem ne poteka. Prosim, da si več prebereš na moji spletni strani, da boš vedel o čem govorim. Lahko pa mi pišeš na zasebno sporočilo in se dogovoriva za morebiten termin, kjer bi ti zadevo tudi domače razložil.

Lep pozdrav
 

Mark_Picks

Pripravnik
2. mar 2015
81
0
6
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Ker si navadni nategun. Ko vtipkam Ime Priimek s.p. v google, mi prve 3 zadetke vrže Pozor nateg!

Kaj, a je res nategun?
nahrung002.gif

S Pbutec osebo sva že rešila to. On je najverjetneje pisal v google Mark Picks s.p., kar pa ni s.p. in ni ime in priimek. Na spletni strani www.mark-picks.com si pod zavihkom O nas lahko prebereš kdo smo.

Lep pozdrav
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.