Išče se nov voz za predednika DS

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Heh pacient...sem vedel, da se ne boš mogel zadržat.
stupid-1.gif


PS. Kdaj je JJ izrecno izjavil, da bo ukinil DS?
confused-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
sej pravim boga reveža.predsednik parlamenta pa kao nima pooblastil
hysterical-1.gif

a v sneguljčico tudi še verjameš.pacinet ti je tisti ki te je naredil
stupid-1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Če sem prav slišal poročila, ga naj bi dobili za 40 jurjev? Še zame enega prosim, bele barve. Hvala.

Si slišal prav! Ko so tej razpisi so super avti in dobijo jih "zastonj", napram nam državljanom. Potem veš kako nabijajo cene.
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Če sem prav slišal poročila, ga naj bi dobili za 40 jurjev? Še zame enega prosim, bele barve. Hvala.

31.465 so dobili od zavarovalnice za ukradenega + 4.535 prispevajo sami = 36.000 evrov.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.687
6.252
113
cudno se mi zdi da se clovek tvoje razledanosti in izobrazbe gre prepirat na takem nivoju. me pa cudi tudi to da nekomu ocitas da politiku verjame na besedo...lej to je point politike da folk izbere opcijo ki nekaj obljubi...ja lahko se odloca na podlagi preteklih izkusenj ampak tezko nekomu ocitas da "politiku verjame na besedo".
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Če sem prav slišal poročila, ga naj bi dobili za 40 jurjev? Še zame enega prosim, bele barve. Hvala.

Skoči do kateregakoli dilerja, pa ga dobiš. Za manj kot 40 brez DDV (kot piše v razpisu). A6 3.0 TDI Q je recimo brez DDV dobrih 43 jurjev, pa si lahko ziher, da bi dobili 10% popiusta, da pridejo pod mejo 40 jurjev brez DDVm ki velja za razpise male vrednosti. Bolj je zanimivo vprašanje, kateri k... je določil tako mejo. Tile tahitri razpisi bi morali biti recimo do največ 5 jurjev (še bolje jurja ali dva), vse ostalo pa po redni poti. In to bi korala početi centralizirano ena sama služba naročanja za celo državo, ki samo postavčja pogoje, končni uporabnik lahko le pove, kakšno vrsto opreme rabi in kakšni bodo pogoji uporabe, recimo os. avto, daljše poti, potniki sedijo zadaj, večinoma do 2 ... Kako se to definira v razpisu, pa naj odločajo strokovnjaki iz službe naročanja (ker medosna recimo je popolnoma nepomembna, definirat je treba notranje mere).
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Če sem prav slišal poročila, ga naj bi dobili za 40 jurjev? Še zame enega prosim, bele barve. Hvala.

Skoči do kateregakoli dilerja, pa ga dobiš. Za manj kot 40 brez DDV (kot piše v razpisu). A6 3.0 TDI Q je recimo brez DDV dobrih 43 jurjev, pa si lahko ziher, da bi dobili 10% popiusta, da pridejo pod mejo 40 jurjev brez DDVm ki velja za razpise male vrednosti. Bolj je zanimivo vprašanje, kateri k... je določil tako mejo. Tile tahitri razpisi bi morali biti recimo do največ 5 jurjev (še bolje jurja ali dva), vse ostalo pa po redni poti. In to bi korala početi centralizirano ena sama služba naročanja za celo državo, ki samo postavčja pogoje, končni uporabnik lahko le pove, kakšno vrsto opreme rabi in kakšni bodo pogoji uporabe, recimo os. avto, daljše poti, potniki sedijo zadaj, večinoma do 2 ... Kako se to definira v razpisu, pa naj odločajo strokovnjaki iz službe naročanja (ker medosna recimo je popolnoma nepomembna, definirat je treba notranje mere).

Haha, rads bi videl, kako bi funkcioniralo centralno naročanje vsega nad 5 jurjev, da ne govoim nad 1 ali 2...sej dobiš stvari...nekoč. Nekoč.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
A sem lahko jaz šef tega centralnega naročanja? Pa ni mi treba dat plače... Pa sam bom plačal obvezno zdr. zavarovanje...
grims-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Moje mnenje: Bolj centralno narediš upravo in naročanje, bolj ubiješ konkurenco in več možnosti za korupcijo narediš.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
cudno se mi zdi da se clovek tvoje razledanosti in izobrazbe gre prepirat na takem nivoju. me pa cudi tudi to da nekomu ocitas da politiku verjame na besedo...lej to je point politike da folk izbere opcijo ki nekaj obljubi...ja lahko se odloca na podlagi preteklih izkusenj ampak tezko nekomu ocitas da "politiku verjame na besedo".

je.bi ga cajt sm mel
grin1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Če sem prav slišal poročila, ga naj bi dobili za 40 jurjev? Še zame enega prosim, bele barve. Hvala.

Skoči do kateregakoli dilerja, pa ga dobiš. Za manj kot 40 brez DDV (kot piše v razpisu). A6 3.0 TDI Q je recimo brez DDV dobrih 43 jurjev, pa si lahko ziher, da bi dobili 10% popiusta, da pridejo pod mejo 40 jurjev brez DDVm ki velja za razpise male vrednosti. Bolj je zanimivo vprašanje, kateri k... je določil tako mejo. Tile tahitri razpisi bi morali biti recimo do največ 5 jurjev (še bolje jurja ali dva), vse ostalo pa po redni poti. In to bi korala početi centralizirano ena sama služba naročanja za celo državo, ki samo postavčja pogoje, končni uporabnik lahko le pove, kakšno vrsto opreme rabi in kakšni bodo pogoji uporabe, recimo os. avto, daljše poti, potniki sedijo zadaj, večinoma do 2 ... Kako se to definira v razpisu, pa naj odločajo strokovnjaki iz službe naročanja (ker medosna recimo je popolnoma nepomembna, definirat je treba notranje mere).

A ni omenjen nek BMW X6 ali nekaj takega, audije ne maram.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Izbrali so Mercedesa E. vir

Mi lahko prosim kdo pojasni kam lahko grem kupit novega 4WD E ja za 28 jurjev.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Ne lažejo, zlahka je taka cena (brez DDV).
Mene blj zanima, kako je ta avto prišel skozi, kolikor vem, ima E 59-litrski tank za gorivo. Pogoj je bil 70.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
zato ker spije pod 5? hehe če ahtaš, aja 4wd mogoče malo več.. pa mislim da ima E možnost tudi povečanega kesla (doplačilo), nisem ziehr.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.350
379
83
Tudi meni ni jasno, od kje SJTV1 ta cifra
confused-1.gif


To je še manj od 12 let starega Megana...