Išče se nov voz za predednika DS

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Mah, avto za tega pa za unega, kot da se vedno vsi na enkrat vozijo. Morali bi pregledat mal dinamiko uporabe vozil in narediti vozni park za vse ministre, predsednike in prisklednike. Par tahudih protokolarnih, potem pa dol po vrsti do Kangooja. Sem prepričan, da bi ceneje skoz prišli. Za izredne primere, ko rabijo več vozov pa itak že zdaj najemajo taxije, rent a care in podobne.

Zakaj se je tako osovraženi Kučan lahko vozil v službo z Golfom? Pustmo Pahorja in njegovo Katrco, Golf je bil od protokola.

Mimgrede, mal se mi zdi, da je mel njegov šofer daljinca za semaforje. Kadar sem ujel, da sem se za njim peljal do mesta, so bili vsi semaforji od Murgelj do Prešernove zeleni, brez njegovega "spremstva" sem vedno stal k smrkelj na vseh rdečih. :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
E s 4,7 naredi jurja brez povečanega kesla..kam se bo te vozo? na norveško..
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
no evo obljube JJ da se bo šparalo se uresničujejo.lahko bi kupovali bmw 7 ali a8
bonk.gif

Si ti en pek.
hysterical-1.gif

zakaj že?
Ker JJ obljublja, da se bo DS ukinilo. In seveda je glede tega že nastal velik halo ...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.690
6.257
113
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Mah, avto za tega pa za unega, kot da se vedno vsi na enkrat vozijo. Morali bi pregledat mal dinamiko uporabe vozil in narediti vozni park za vse ministre, predsednike in prisklednike. Par tahudih protokolarnih, potem pa dol po vrsti do Kangooja. Sem prepričan, da bi ceneje skoz prišli. Za izredne primere, ko rabijo več vozov pa itak že zdaj najemajo taxije, rent a care in podobne.

Zakaj se je tako osovraženi Kučan lahko vozil v službo z Golfom? Pustmo Pahorja in njegovo Katrco, Golf je bil od protokola.

Mimgrede, mal se mi zdi, da je mel njegov šofer daljinca za semaforje. Kadar sem ujel, da sem se za njim peljal do mesta, so bili vsi semaforji od Murgelj do Prešernove zeleni, brez njegovega "spremstva" sem vedno stal k smrkelj na vseh rdečih. :)

Kučan je imel golfa kot privat vozilo (ne ni bil od protokola) ki je bilo pisano nanj. Daljinci za semaforje ne obstajajo. Kučan pa je imel sicer v svojem voznem parku (95% vseh vozenj) BMW serije 7, MB S klaso (blindirana) in pa pucha (blindiran).
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Mah, avto za tega pa za unega, kot da se vedno vsi na enkrat vozijo. Morali bi pregledat mal dinamiko uporabe vozil in narediti vozni park za vse ministre, predsednike in prisklednike. Par tahudih protokolarnih, potem pa dol po vrsti do Kangooja. Sem prepričan, da bi ceneje skoz prišli. Za izredne primere, ko rabijo več vozov pa itak že zdaj najemajo taxije, rent a care in podobne.

Zakaj se je tako osovraženi Kučan lahko vozil v službo z Golfom? Pustmo Pahorja in njegovo Katrco, Golf je bil od protokola.

Mimgrede, mal se mi zdi, da je mel njegov šofer daljinca za semaforje. Kadar sem ujel, da sem se za njim peljal do mesta, so bili vsi semaforji od Murgelj do Prešernove zeleni, brez njegovega "spremstva" sem vedno stal k smrkelj na vseh rdečih. :)

Ni imel daljinca. Šofer je imel naštudirane semaforje...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
no evo obljube JJ da se bo šparalo se uresničujejo.lahko bi kupovali bmw 7 ali a8
bonk.gif

Si ti en pek.
hysterical-1.gif

zakaj že?
Ker JJ obljublja, da se bo DS ukinilo. In seveda je glede tega že nastal velik halo ...

če je "šef" naj ga ukine in naj razpis ustavi saj lahko,ima pooblastila ali verjamete vsem pravljicam ki vam jih natrobijo.pač ovce bodo ovce in rabijo pastirja
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Mah, to z daljincem je bilo mal v štosu mišljeno, samo res, kadarkoli sem za njem peljal, je blo vse zeleno. Sem bil prepričan, da je bil od protokola, ker en je vedno pred hišo (garažo) stal, zato sem tako mislil. Vseglih, tut če je bil njegov, za vsakodnevne tramake je mel Golfa, protokol je drugo. Moj point je bil, da mora zdaj že vsaka rit met ne vem kakšno limuzino.
 

jazjaz51

Pripravnik
29. feb 2012
336
0
16
med Brnkom in Mengšem
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Moj point je bil, da mora zdaj že vsaka rit met ne vem kakšno limuzino.
Tebe bi blo treba prijavit da našega ljubljenega velikega vodjo kličeš rit - pa sem skoz mislil da si njegov človek pol pa takle udarec (ampak saj ni nč novga saj skoz trdim da levim ne gre zaupat - ti bodo takoj ko je mogoče zaril nož v hrbet)
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Če sem prav slišal poročila, ga naj bi dobili za 40 jurjev? Še zame enega prosim, bele barve. Hvala.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Še svojih sodelavcev ne sme zbrat, kaj bo na lastno pest ukinjal del "demokracije".
bonk.gif


Glej da ga boš jasno podprl, ko bo prišlo do vprašanja držvnega sveta.
smirk-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
bogi revež.sej ne vem kateri se mi bolj smili ti ali on
bonk.gif

dokler bodo v slo take ovce kot si ti da verjamejo politikom na besedo ne bo bolje nikoli