Irish Moss/tabletke Protofloc - različno grenko pivo

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Do sedaj sem vsa leta proti koncu kuhanja uporabljal tabletke Protofloc ob Malt Millerja. Sedaj pa sem eno rundo uporabil alge irish moss. Ob istem receptu ima sedaj to pivo precej grenak aftertaste. Z uporabo alg namesto tabletke Protofloc je bilo v fermentorju veliko skupkov/kosmičev , ki so po 20 dneh še vedno plavali na površju. Tudi usedlina je zelo tekoča in nekompaktna. Vedno za ta recept uporabljam kvas US-05. Pivo po tem receptu sem naredil vsaj deset krat pa ni nikoli imelo grenkega aftertasta.
Ali jo to mogoče zaradi nekompakten usedline, ki se je ob pretakanju v sodček tudi malo prenesla in sedaj povzroča grenak aftertaste?
Pivo ima grenkobo po receptu 23 IBU.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Kaj se je pri tebi zgodilo, ne vem. Jaz od nekdaj uporabljam irski mah in opisanih težav nimam.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Kako si pa dodal irish moss? Ker tabletke so načeloma zmlet in prepariran "ready to use" irish moss, vržeš v boil max. 15 min pred začetkom hlajenja in je to to.

Surov irish moss moraš pa prej rehidrirat v (mrzli) vodi za 10 min in šele nato dodat v boil. Če ne izvajaš rehidracije se efektivnost občutno zmanjša. Enako je irish moss precej neodporen na vlago in če ni pravilno shranjen v zračno tesni posodi se bo "pokvaril" (slabša efektivnost).

V vsakem primeru ti dodatki poberejo iz piva določene koponente iz hmelja, bistven efekt imajo ravno na tanine ki povzročajo specifično grenkobo oz. trpkost. Tako da v tvojem primeru je najbrž problem to da ti irish moss ni deloval in posledično se beljakovine in tanini niso povezali in padli v usedlino.
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Irish moos sem rehidriral 15 minut v mrzli vodi in dodal v boil 15 minut pred koncem vretja. Shranjenega pa imam v zip vrečki.
Ali je kakšna rešitev , da vsaj malo omilim grenkobo?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Po simptomih je bilo vsekakor nekaj narobe s tem irish mossom, lahko si ga dal tudi premalo?

Daljši cold crash oz. lagering bi znal pomagat oz. vsekakor bi se morala malo omilit zadeva če je problem v taninih iz hmelja.
 

daslimfish

Pripravnik
7. dec 2018
51
4
8
Ma kateri od slovenskih trgovcev Protoflock tabletke v ponudbi. Pa še če kdo ve če se pri nas kje dobijo Campden tabletke?
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Protofloc nima nihče od naših trgovcev tako, da jih bom jaz naročil na zalogo pri Malt Millerju.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
http://brulosophy.com/2015/03/16/the-irish-moss-effect-exbeeriment-results/

Brulosophy, ki ga nekateri prezirajo, a meni se zdijo povsem dobri eksperimenti, ki jih seveda ne smeš vzeti za samo dejstvo. A ta primer je zelo nazorno prikazan, opremljen s fotografijami itd. Irish moss ni bil dehidriran, skozi postopek je bila razlika očitna, na samem koncu pa ne bistveno. Jaz lahko te rezultate potrdim iz lastnih izkušenj, saj daljše obdobje iris mossa nisem uporabljal, pa ni bilo pivo zato nič drugačno. Sedaj ga sicer spet uporabljam, ker sem prešaltal na ploščni hladilnik pivine. Sam ga ne rehidriram, pa je učinek v loncu očiten. Bom pa po prebranem tukaj vsekakor poskusil še z rehidracijo.
57652715_391376358376136_1098396607021318144_n.jpg
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Sem pozabil že prej napisat ampak sam sem vedno uporabljal protofloc in se nikoli nisem poglabljal ali deluje ali ne. Kdaj sem ga tudi v kakšnem pivu pozabil pa nekako nisem opazil da bi bilo s pivom kaj narobe čeprav iz tehničnega vidika se vidi da deluje (pogled v lonec in pa sladica ob pretakanju pove veliko). Dokler nisem enkrat svojega "hišnega" (=pivo ki ga delam skoraj brez popravkov večkrat že dalj časa) cream aleja naredil brez ker mi je zmanjkalo tabletk.

Razlika je bila najbolj opazna na grenkobi oz. pookusu mladega piva, dejansko mi je bilo moteče; tudi meglica (haze) je bila prisotna v večji meri kot ponavadi, čeprav recimo to kar imajo na Brulosophy v poskusu na koncu (5. teden) je zame "gosti sok" (=precej motno pivo). Se je pa s časom tudi grenkoba zmehčala in je pivo postalo ok, se mi je pa do konca konzumacije zdelo da je malo drugačno (nisem pa primerjal 1:1, tako da je to lahko samo psihološki efekt bil prisoten).

Tako da sam, na dokaj nevtralnem pivu s skoraj nič arome hmelja in zelo nizko grenkobo, nevtralnim sladnim telesom in pa ne-estrsko fermentacijo, lahko potrdim da se opazi in čuti efekt "kettle fininga".
 
  • Všeč mi je
Reactions: trpo in HafnerMa

Podobne teme