iPhone

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Jest, Bitch...: Je na iPhone možno naložit kaki film iz računalnika preko USB ? Torej če imam DivX na računalniku, ga v programu SUPER pretvorim v Ipod format in ga preko USB posnamem na iPhone ?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jest ga se ni imel v roki... tako da težko odgovori na vprašanje
smile-1.gif
...



Če bo avtor testa kaj vrgel uč sem, bo pa že odgovoril
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
kaj pa kopije iphona ? nekateri pravijo da se dobro obnesejo...imajo bolše specifikacije, razlike v tem kak zgleda so minimalne? je to res ?
17758-icon_confused.gif




Ga je gdo imel v roki?





Kolega ga je naročil, tak da ga v roku 1 tedna sprobam
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_Muchanon

devil's bitch
21. jul 2007
1.165
0
36
Metropola
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
Jest, Bitch...: Je na iPhone možno naložit kaki film iz računalnika preko USB ? Torej če imam DivX na računalniku, ga v programu SUPER pretvorim v Ipod format in ga preko USB posnamem na iPhone ?

Bo delalo.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Počasi bo iPhone prišel tudi v Evropo:

iPhone headed for Germany
BERLIN (Reuters) - Deutsche Telekom has clinched an exclusive deal with Apple Inc to sell the coveted iPhone in Germany, an industry source told Reuters.

The deal will be announced next week, the source said.

The touch-screen device, which combines the popular iPod music player, a video player and a Web browser, will be sold through Deutsche Telekom's retail outlets in Germany at an initial price of 399 euros ($554), the source said.
...

http://www.reuters.com/article/technologyNews/idUSL1431969920070914
 

SyncMaster

Pripravnik
6. sep 2007
231
0
16
kolikor sem zasledil bo Apple v naslednjih tednih imel tiskovno konferenco v Londonu, med drugim javnost pričakuje uradno najavo iphona na evropskem tržišču.
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
čeprav so mi všeč Applove stvari, je pač očitno, da iPhone ni konkurenčen in zadovoljiv produkt za na evropski trg. Lahko da v ZDA raztura, tukaj pa pač ne.

Jaz sem vedno kupoval telefone tako, da je bil vsak naslednji boljši od prejšnjega. Pri iPhone-u bi naredil konkreten korak nazaj. Čemu? Dokler ne bo iPhone boljši od mojega trenutnega telefona, ga ne bom kupoval.

To je zgolj moje mnenje.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Vidiš, tvoje razmišljanje in objektivnost v zadnjih postih mi je všeč
wink-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Je igrača za male in velike otroke, kaj več pa že ne.

Sem danes dobil 4GB primerek. Pokonekta se na Mobitel, klici not/ven delajo. Na internet ga pa ne morem povezati, ker stalno išče neki Edge, ravno tako mail, gprs ipd. Itak ni zame, svojega HP ne menjam, hčerka se bo pa že naučila rokovanja z njim.


Mimogrede, če kdo ve.
grims-1.gif


Vista ga je sama zaznala in ga prikazala kot disk (ikonca od fotoaparata) a v ta prostor ne morem/znam prekopirati kakšnega mp3 ali pa prenesti v obe smeri slike, saj iz telefona na disk ne gredo in niti obratno.
 

Bitch_Muchanon

devil's bitch
21. jul 2007
1.165
0
36
Metropola
Settings → General → Network → EDGE
Vpišeš samo APN, user in pass svojega ponudnika in safari, mail in youtube bodo delali.

Drag 'n drop vsebin?
itunes
wink-1.gif