iPhone 8 / X

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.446
17
38
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Že kdo ima desetko? So naši BP ali se tudi soočate z bugi e.g. brenčanje v slušalkah, zaslon...
zaenkrat nobenih bugov, brenčanja, kakšne zelene črte ...itd.
Naj tako ostane
smile-1.gif

tudi jaz trenutno zadovoljen
cool-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Kako pa odklepanje z obrazom, to me najbolj skrbi/zanima? Ne vem zakaj ampak odklepanje s prstom mi je tok vsec. Ali je bil hitrejsi odklep s prstom ali je zdaj z obrazom?
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
S prstom je hitreje, sploh ker ga lahko odkleneš že medtem, ko ga vlečeš iz žepa, pa še slajdnit gor ti ni potrebno. Samo upam, da ne bodo sedaj še ostali proizvajalci opuščali fingeprint scannerje. Prav želel bi si ga pod zaslonom.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
S prstom je hitreje, sploh ker ga lahko odkleneš že medtem, ko ga vlečeš iz žepa, pa še slajdnit gor ti ni potrebno. Samo upam, da ne bodo sedaj še ostali proizvajalci opuščali fingeprint scannerje. Prav želel bi si ga pod zaslonom.

No, to. Ne razumem te zelje po zaslonu cez celo povrsino, meni je fingerprint za odklep fantasticen in mi je precej vseeno, ce imam spodaj malo roba... no, verjetno bo kar 8 prava zame, samo potem verjetno ne bom d kulest kid on d blok
cheer.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
No js osebno sem sicer mislil dobesedno pod zaslonom (torej zaslon čez celotno površino) :D
Drugače pa sem vsako leto menjal iphona, letos sem se poigral z X-om, pa bom ostal kar na 7ki. Mogoče grem drugo leto na S9, če bodo kaj pametnega predstavili. A še kdo kupuje telefon, da bo kul (če 15 let stare mulce izpustimo)?
aplauz.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.446
17
38
to je tudi mene skrbelo oz. sem bil skeptičen, ampak se takoj navadiš. Samo pogledaš na telefon in s prstom potegneš gor po ekranu.
Odlično dela tudi v temi. Sem imel vse iPhone od 3 naprej (tudi i8 dva meseca), in sem že pozabil na gumb
cheer.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Ker ogromno odklepam telefon s prstom takrat, ko je na mizi poleg laptopa (kakih 30 cm vstran v levo): a če bi se ga dotaknil in glavo obrnil proti njemu, bi se X odklenil? Lahko kdo od lastnikov proba? Malo me matra, pa mi je to kar deal breaker.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Res je... ce je na mizi, potem ne bo slo... Jaz ga imam ponavadi na brezzicnem polnilcu v pokoncnem polozaju... tukaj pa delue OK ...

Fotografija_-_Google_Foto-20171107-071628.jpg

Koliko je pa minimum za odklep? Se da izkljuciti vsa ta preverjanja in uporabljas samo poteg s prstom ali double knock? BB je imel to lepo reseno s potegom iz spodnjega roba navzgor in je bilo perfektno.

Jernej
 

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16
mogoče kdo ve kje v sloveniji se da dobiti najceneje iphone8? nov z računom
lahko tudi v avstriji ali nemčiji
in pa ali je velika razlika med iphone7 in iphone8? če so razlike minimalne bi raje kupil kar 7-ko
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Citat:
Uporabnik sole pravi:
to je tudi mene skrbelo oz. sem bil skeptičen, ampak se takoj navadiš. Samo pogledaš na telefon in s prstom potegneš gor po ekranu.
Odlično dela tudi v temi. Sem imel vse iPhone od 3 naprej (tudi i8 dva meseca), in sem že pozabil na gumb
cheer.gif

se pravi, da si ti sposoben za telefone odštet 2000€ v 3 mesecih?Kljub temu, da Iphonu 7 ne manjka absolutno nič oziroma je napredek do 8 pravzaprav minimalen.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Citat:
Uporabnik sole pravi:
to je tudi mene skrbelo oz. sem bil skeptičen, ampak se takoj navadiš. Samo pogledaš na telefon in s prstom potegneš gor po ekranu.
Odlično dela tudi v temi. Sem imel vse iPhone od 3 naprej (tudi i8 dva meseca), in sem že pozabil na gumb
cheer.gif

se pravi, da si ti sposoben za telefone odštet 2000€ v 3 mesecih?Kljub temu, da Iphonu 7 ne manjka absolutno nič oziroma je napredek do 8 pravzaprav minimalen.

in kaj zdaj?
ti prav računaš koliko kdo da za kaj????
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Citat:
Uporabnik sole pravi:
to je tudi mene skrbelo oz. sem bil skeptičen, ampak se takoj navadiš. Samo pogledaš na telefon in s prstom potegneš gor po ekranu.
Odlično dela tudi v temi. Sem imel vse iPhone od 3 naprej (tudi i8 dva meseca), in sem že pozabil na gumb
cheer.gif

se pravi, da si ti sposoben za telefone odštet 2000€ v 3 mesecih?Kljub temu, da Iphonu 7 ne manjka absolutno nič oziroma je napredek do 8 pravzaprav minimalen.

Kje točno te boli?
priden.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.446
17
38
me 7 in 8 ni neke razlike, razen wirelles polnjenja, ki pa je itak (še) počasno.

Če nisi pikolovski je 7 čisto dovolj.
cheer.gif
 

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16
kaj pa glede opreracijskega sistema vidim da ima iphone 7 starejšo verzijo
zna bit glede tekga kak problem čez kako leto dve da se bo delovanje poslabšalo glede na to da je že sedaj model star dve leti?
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Operacijski sistem itak normalno posodabljas na zadnjo različico. Tudi če imaš 5 let star iphone.