iPhone 8 / X

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Radio Antena v Cityparku:
https://www.facebook.com/RadioAntena.si/videos/10156021814998120/

Cena v prosti prodaji 1400 eur.
Prej ali slej bo prišla cena na 2k (ne navaden iPhone). Če folk kupuje, ne vidim razloga v tem, da bi poceni prodajal. Ovce je treba šišat, dokler se pustijo.

glej, eni kupijo, drugi ne. Eni se vozi v Bentleyu, drugi prisega na Daewoo, nevem zakaj je zdaj treba pisat na forum o tem. Vedno je tak blo in bo.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
ovca si privošči kar si pač lahko, frizer za ovce strižt je nekaj, fovšija je pa nekaj drugega
cheer.gif


Zakaj bi nekomu nasprotoval, da si kupi hišo, vikend, jahto, pa helikopter. Lahko ga kličeš ovca, vsak ki te pozna bo pa vedel kaj je vzrok, da ga vlačiš po zobah.
Pa sam nisem danes kupil X-a, le favš nisem nikomur.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
MEne pa zanima, ce ga kdo od alterjevcev ze ima? Mojo 6ko bo treba zamenjati, ostal bom na appleu, dimenzija 6ke mi je super, bom pa seveda tudi x pogledal. Skrbita me pa 2 stvari: 1. Kako deluje odklepanje z obrazom 2. Glede na to da mam telefon velikokrat v avtu na nosilcu, kako ga odklenes v tem primeru?

Odklepanje z obrazom (FaceID) deluje odlicno... sem pozitivno presenecen... Sem imel tudi sam pomisleke glede tega... Deluje v popolni temi... ko je v avtu na stojalu, imas verjetno obrnjenega proti sebi... takrat se itak odklene... tako da samo poslajdas po,ekranu navzgor in uporabljas... seveda to ni priporocljivo poceti med voznjo
wink-1.gif
...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik zino pravi:
ti si tud ovca, pa te strižejo?
evil.gif

Sem sicer precej okleval, ali cem sploh napisat odgovor na vprasanje... ker je tukaj toliko takih, ki so kar penasti zaradi fovsije... meni pa to sploh ni vsec... Ampak OK... Ce ti pravis, da sem ovca... sem pac ovca...
bonk.gif
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik zino pravi:
ti si tud ovca, pa te strižejo?
evil.gif

Sem sicer precej okleval, ali cem sploh napisat odgovor na vprasanje... ker je tukaj toliko takih, ki so kar penasti zaradi fovsije... meni pa to sploh ni vsec... Ampak OK... Ce ti pravis, da sem ovca... sem pac ovca...
bonk.gif

meni se ne rabiš opravičevat za x, sam moram kupit 2 komada, brez slabe vesti
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
MEne pa zanima, ce ga kdo od alterjevcev ze ima? Mojo 6ko bo treba zamenjati, ostal bom na appleu, dimenzija 6ke mi je super, bom pa seveda tudi x pogledal. Skrbita me pa 2 stvari: 1. Kako deluje odklepanje z obrazom 2. Glede na to da mam telefon velikokrat v avtu na nosilcu, kako ga odklenes v tem primeru?

Odklepanje z obrazom (FaceID) deluje odlicno... sem pozitivno presenecen... Sem imel tudi sam pomisleke glede tega... Deluje v popolni temi... ko je v avtu na stojalu, imas verjetno obrnjenega proti sebi... takrat se itak odklene... tako da samo poslajdas po,ekranu navzgor in uporabljas... seveda to ni priporocljivo poceti med voznjo
wink-1.gif
...

Hvala za info
cheer.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
FaceID sedaj , dnk v naslednji verziji, nato vse skupaj prodaš 3 črkovnim agencijam ali kakšni privatni tipa Blackwater.
Genialen plan za povečanje baz podatkov, sploh če bo to udejanilo tudi na android platformi.
Vse to bo pomenil 24/7 nadzor v realnem času, mind control police in fašizem države, o kakšnem je Stasi samo sanjala.

1984 bo ob tem izgledal kot otroški vrtec !
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.847
3.367
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Radio Antena v Cityparku:
https://www.facebook.com/RadioAntena.si/videos/10156021814998120/

Cena v prosti prodaji 1400 eur.
Prej ali slej bo prišla cena na 2k (ne navaden iPhone). Če folk kupuje, ne vidim razloga v tem, da bi poceni prodajal. Ovce je treba šišat, dokler se pustijo.

glej, eni kupijo, drugi ne. Eni se vozi v Bentleyu, drugi prisega na Daewoo, nevem zakaj je zdaj treba pisat na forum o tem. Vedno je tak blo in bo.

Nesmiselna primerjava. Bentley je večinoma ročno narejen izdelek v omejeni proizvodnji. Medtem ko je iPhone najbolj masovni izdelek na svetu, še bolj kot Golf, ki je narejen v istih kitajskih tovarnah kot ostali polizdelki.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Najlažje se je norca delati. Pa kaj potem če nekdo da toliko za telefon. Vsak ima kakšno svojo razvado, ki se nekomu drugemu zdi nesmiselna. Zdaj, če na alterju s.ku.rcaš nekoga ki da 1,2k za telefon si pa car al kaj.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Jaz pravim, da s svojim časom in denarjem lahko vsak posameznik prosto razpolaga.
Prav tako pa lahko rečem, da je nekdo, ki čaka na telefon več ur v vrsti malo bolan v glavi (samo moje mišlenje).
 
Nazadnje urejeno:

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik Schime pravi:
Jaz pravim, da s svojim časom in denarjem lahko vsak posameznik prosto razpolaga.
Prav tako pa lahko rečem, da je nekdo, ki čaka na telefon več ur v vrsti malo bolan v glavi (samo moje mišlenje).

Točno tako, se strinjam.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.789
1.927
113
najrajš na babi
Morda je edino kar je v bentleyu ročno narejeno so ledrasti zici, vse ostalo je masovna proizvodnja. No morda se res kdo potrudi pa ročno serijsko na mašini narejeni blatnik gor pršraufa.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Bolj zaupam serijsko narejenim zadevam, kot pa enim polizdelkom, kjer del iz enega ne paše na drugega po možnosti.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
MEne pa zanima, ce ga kdo od alterjevcev ze ima? Mojo 6ko bo treba zamenjati, ostal bom na appleu, dimenzija 6ke mi je super, bom pa seveda tudi x pogledal. Skrbita me pa 2 stvari: 1. Kako deluje odklepanje z obrazom 2. Glede na to da mam telefon velikokrat v avtu na nosilcu, kako ga odklenes v tem primeru?

Odklepanje z obrazom (FaceID) deluje odlicno... sem pozitivno presenecen... Sem imel tudi sam pomisleke glede tega... Deluje v popolni temi... ko je v avtu na stojalu, imas verjetno obrnjenega proti sebi... takrat se itak odklene... tako da samo poslajdas po,ekranu navzgor in uporabljas... seveda to ni priporocljivo poceti med voznjo
wink-1.gif
...

Me pa čudi, da v oglasih še ni tvojega prejšnjega iphone-a
smile-1.gif
. Torej ne zaupaš povsem tej super duper dragi napravi?

Jernej
 

pro549

Pripravnik
17. sep 2007
30
0
6
Citat:
Uporabnik Schime pravi:
Jaz pravim, da s svojim časom in denarjem lahko vsak posameznik prosto razpolaga.
Prav tako pa lahko rečem, da je nekdo, ki čaka na telefon več ur v vrsti malo bolan v glavi (samo moje mišlenje).

Meni pa je bolj žalostno to, da si privoščiš iPhone za 1k€ in imaš 3 člansko družino v 1 sobnem stanovanju.
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Citat:
Uporabnik pro549 pravi:
Citat:
Uporabnik Schime pravi:
Jaz pravim, da s svojim časom in denarjem lahko vsak posameznik prosto razpolaga.
Prav tako pa lahko rečem, da je nekdo, ki čaka na telefon več ur v vrsti malo bolan v glavi (samo moje mišlenje).

Meni pa je bolj žalostno to, da si privoščiš iPhone za 1k€ in imaš 3 člansko družino v 1 sobnem stanovanju.

Še bolj žalostno je pa to, da ljudje ne pometajo dreka pred svojim pragom. V življenju imamo pač vsi drugačne prioritete, kot je nekdo zgoraj že napisal. Ugotavljat zakaj nekdo vozi BMW X6 in je oproščen plačila vrtca za svoja dva sončka je čisto irelevantno, kajne. Pa vendar je takih veliko. Kot tudi takšnih ki furajo Iphona X in živijo v mama hotelu...s familijo. Ali v garsonjeri... Mislim da se to tiče izključno njih samih...