iPhone 8 / X

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Našel, hvala
smile-1.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Nisem opazil neke razlike. Dela pa GM precej bolje kot prej bete na šeski.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Ne opazim razlike v bateriji (naložil že prejšnji teden GM verzijo). Tudi glede delovanja ne opazim neke razlika. Oče je sicer rekel, da se mu zdi, da ipad air 2 deluje malo hitreje. Večjih bugov sicer nisem doživel, razen video landscape bug, ki je verjetno povezan z youtube aplikacijo.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Meni so nekaj smsi štekali. Včeraj mi parkrat ni hotelo poslat.
Pa bug v smsih je bil tudi to, da mi ni dalo na vrh novega prejetega smsa. Sem potem še enkrat resetiral, pa je normalno začelo delovat.

Sem pa mislil, da bo ta File kaj več svobode vnesel v sistem. Pa vidim, da si vezan na oblačke. Pa še obupen search ima. Vsaj v Gdrive mi nič ne najde. Mogoče je pa bug.
Control center so tako opevali, da sem mislil da se bo dalo premaknit kakšno ikonco poleg samega dodajanja/odvzemanja.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:

Sem pa mislil, da bo ta File kaj več svobode vnesel v sistem. Pa vidim, da si vezan na oblačke. Pa še obupen search ima. Vsaj v Gdrive mi nič ne najde. Mogoče je pa bug.

Ostali razvijalci (Dropbox, GDrive,...) morajo menda svoje aplikacije se prilagoditi za uporabo "Files" ...
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
OK kul, hvala obema za pojasnila.

Ima še kdo težave z smsi?
Namreč že od dveh nisem dobil parih smsov. Pa tudi meni nekaj z zamudo vse skupaj pošilja.
V 10ki ni bilo nikoli teh težav.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Blagor Applu da je to odstranil. A Apple je prvi po 10ih letih ki je ugotovil da ta Auto brigtness res ne deluje vedno tako kot bi moral???? Vprašam kajti nisem še imel telefona v roki kjer bi to res delovalo tako kot treba...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.475
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Blagor Applu da je to odstranil. A Apple je prvi po 10ih letih ki je ugotovil da ta Auto brigtness res ne deluje vedno tako kot bi moral???? Vprašam kajti nisem še imel telefona v roki kjer bi to res delovalo tako kot treba...

ej,ej,ej, do sedaj je to na japki delovalo tako kot mora, brez problema, vsaj meni...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Blagor Applu da je to odstranil. A Apple je prvi po 10ih letih ki je ugotovil da ta Auto brigtness res ne deluje vedno tako kot bi moral???? Vprašam kajti nisem še imel telefona v roki kjer bi to res delovalo tako kot treba...

ej,ej,ej, do sedaj je to na japki delovalo tako kot mora, brez problema, vsaj meni...

Poleg tga pa tudi ni odstranjeno... le na drugem mestu se vklopi ali izklopi...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.475
113
Ki?
zaka pa te ne poveš?

Settings>General>Accessibility>Display Accommodations
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Blagor Applu da je to odstranil. A Apple je prvi po 10ih letih ki je ugotovil da ta Auto brigtness res ne deluje vedno tako kot bi moral???? Vprašam kajti nisem še imel telefona v roki kjer bi to res delovalo tako kot treba...
Ne vem kakšne telefone si imel v rokah, ampak od Xperie Ray, 2011, nisem imel/imam problemov z Auto Brightnes > Xpeira Ray/Xperia Z2/Nexus 6P/Note 7/Huawei Mate 8/ Note8.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Men je autobrightness "zanič", ker bi rad imel spodnjo mejo pod katero naj ne gre (recimo tam min 30%). Max pa naj gre do 100%, če je močno sonce. Tako da imam sedaj fiksno na 50%, po potrebi pa ročno povišam.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Odlično, včasih mi tole ni nikoli delalo (tam od iphone 4 naprej), zato sem mislil, da tako pač je in na zadnjih iOS sploh nisem več testiral. V temi mi je šlo skoraj čisto na nulo, zato sem pustil fiksno. Bom testiral par dni, da vidim, če res deluje ok.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
ksz

Danes sem updejtal na iOS11 in nimam večjega zaslona do roba, pa home button mi je tudi ostal.
grin1.gif