iPhone 4 in slušalke

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
imam iphone 4 kupljenega pri simobilu, sedeaj problem nastane pri predvajanju muzike, če jo predvajam normalno brez slušalk preko zvočnika dela vredu, težava pa nastane ko priklopim notri slušalke, ki so ble priložene v paketu, namreč takoj ko jih priklopim na telefon se mu kar zmeša, komadi začnejo preskakovat, ali pa komad skoz po parih sekundah vrže na začetek ali gre enega naprej ali enega nazaj in to dela tako hitro da sploh ne dojameš. Ali se komu kaj sanja v čem je problem in kako bi to rešil? ali je problem v slušalkah ali v telefonu?
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
si mogoče poskusil z drugimi slušalkami, da vidiš kje je težava?
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
trenutno nimam nobeni drugih slušalk pri sebi da bi sprobal, kaj nej bi biu pa voice control feature?

EDIT: sem probal še z drugimi slušalkami in je isto
frown-1.gif
kaj se da še kaj narest v tem primeru?
 
Nazadnje urejeno:

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Mogoč ti je kakšna tipka na remotu od slušalk zaštekala. Daj probaj s kakšnimi drugimi slušalkami ali pa zvočniki od pc-ja, če nimaš slušalk pri roki nobenih.
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
zdele telefon restoram pa bom vidu kaj bo, samo ne vem kako bi se lahko to zgodilo, kajti telefon je star 1 mesec in nikoli mi ni padel po tleh
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.857
3.879
113
A ni to tisti feature ko lahko s tresenjem iNaprave premikaš komade naprej nazaj?!
evil.gif


Skratka deluje kot je predivdeno samo ti ne znaš iUporabljat!
grin1.gif


P.S. Daleč od resnice ni lahko je gravitacijski čip okvarjen ali pa kaj podobnega.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Če bi bil accelerometer, bi mu prestavljalo komade tudi brez slušalk. Jaz mislim, da je tisti konktakt v kontktorju za slušalke, ki je odgovoren za remote controll v stiku z nekim drugim kontaktom (levi/desni zvočni kanal ali kaj drugega).
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
telefon restoran in updejtan na 4 3 5 problem isti, ubistvu je tako, ko sem prvič priklopil slušalke je bilo uredu, ko sem jih izklopil in še enkrat priklopil se pojavi isti problem, gre pa tako, ko sem ponovno uklopil slušalke, se mi je uklopila funkcija voice control brez da bi karkoli pritiskal, kliknem cancel in potem mi muzko začne preskakovat in skippat naprej ali nazaj
 

Podobne teme