Ipaq brez glasu

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
Gre za Ipaq 27xx - če kliknem na today screenu na ikonco za zvok je drsnik povsem spodaj - torej je zvok izklopljen. Ga porinem gor, kjer sicer ostane ampak ko naslednjič kliknem je spet spodaj. Skratka ne morem ga pripraviti da bi dajal od sebe zvok.

Kje bi lahko bil problem?
 

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
nč. sam TT sem naložu pa je zajoku da nima enga fileta ampak nisem mel kej. sem šel dalje. ampak mislm da je bil že prej brez glasu. ni namreč moj ampak od frenda. kašne profile? prvič slišm za to na ipaqu?
 

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Problem je v TomTomu-u, ker ti povozi neko datoteko.
Očitno imaš eno tako čudno verzijo programa, ker tega ne naredi pri vseh.

Sem se kako leto nazaj zafrkaval s tem, pa sem že pozabil kako in kaj.
Po forumih je bilo takrat kar nekaj govora o tem.
Mislim, da ko si inštaliral, nisi smel takoj resetirati dlančnika, ampak tisto datoteko preimenovati ali brisati.

Pri meni ni bilo druge rešitve kot hard reset, potem pa inštalacija po navodilih.

Tudi jaz imam hx 2790.
 

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
ja sej grem jest tud zdej hard reset naredit. mislm da me je prav ta zajebavu že pri TT5 - in pri TT6 spet sam da sem tu zgleda res neki narobe naredu. čeprav TT je delu ampak valda brez glasu.
 

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
in kako se naredi hard reset? na webu so navodila za serijo 2000. ampak to ne špila pri tem 2700. pritisnem in držim tipki za itask in calendar in resetram. ampak naredi samo klik in kao izklopi baterijo. da ga oživim moram naredit soft reset. kako torej naredim hard reset?
 

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
sem že najdu. 2700 ma drugače. pritisneš koledar - mail in power - vse naenkrat in nato še reset ko ostalo držiš seveda. mal prstov zmanjka.
 

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
Matr fora je res v TT in resetu. Sem instaliru TT6 in ko mi je reku naj naredim soft reset sem kliknu OK. In glasu ko se je postavu ni bilo. Naslednjič sem reku cancel in glas je tudi v TT delal normalno - do prvega soft reseta.

"Mislim, da ko si inštaliral, nisi smel takoj resetirati dlančnika, ampak tisto datoteko preimenovati ali brisati."
A kdo ve katera je ta datoteka ker tokrat mi ni nič jamral da je kaj narobe s kakšno datoteko.
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Tista datoteka je btcoreif.dll v windows mapi na dlančniku, če ti jo tomtom prepiše potem izgubiš zvok

Lp
 

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
In zakaj jest tega fajla ne morem preimenovat niti ga kopirat kamorkoli drugam?
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Zbriši ga potem pa naredi soft reset!
Potem se bo skopiral stari iz ROM-a in zvok bi moral delat!

Lp