Instant kava

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Pozdravljeni vsi skupaj.

Torej, za vas imam eno vprašanjce in sicer: katero instant kavo priporočate oz. najraje pijete?

Sicer sem pristaš dobre kave, sploh turške, katere pa se mi včasih v naglici (sploh zjutraj ko sem že tako pozen) ne da kuhat in me zanima, kaj si mislite o instant kavi. Enkrat sem sicer že probal, ampak mi ni bla všeč, se pa ne spomnim, katera znamka je bila.

Torej, katere so vaše najljubše znamke oz. okusi, kje kupujete? A je po jakosti primerljiva s turško (namreč zjutraj rabim orenk šus, da pridem k seb, če ne sm zaspan in siten)? Itd...

Hvala in lep večer
roza.gif
,
Fiatista.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Jacobs. Odvisno kje sem doma Espresso ali Kroenung oz. katero kupim , pri punci Gold.
prva( Espresso) mi je nekako najljubša Katera je pa močneja pa ne vem ker kavo pijem ker mi je dobra ter
name nima nobenega učinka proti zaspanosti.
lp x5x
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
hmm....moja mati sicer pravi, da je to slabo, zanič, pa švoh (zutri rabi ornk dozo turške
grin1.gif
)

na šihtu pa vem, da pijejo nescaffe. samo če ti že enkrat ni bla všeč, težko da ti bo drugič, turška kava ima le svoj okus in učinek.
morda bi probal skuhati kavo zvečer, pa da daš v termo in zutri spiješ
grin1.gif


kej več bodo pa morda napisali ostali uporabniki
wink-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Jacobs

5.jpg


Nescafe

OriginalReg.jpg


Ampak to je le izhod v sili, nikakor nima podobnega okusa kot turška kava, niti nima takšnega učinka. Poleg tega pa imajo nekatere instant kave kar precej grenak okus, tako da jo moraš kar preveč sladkati, da je kolikor toliko pitna. Če se le da, vstani 5 minut prej in si skuhaj dobro kavo (ali pravi čaj
grin1.gif
)
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.963
3.256
113
Barcafe instant

Barcafe kapučino Čokolada

Jacobs kapučino Milka
 
Nazadnje urejeno:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Ma, vem da je ni čez turško, samo se mi zjutraj nikakor ne uspe tolk hitro "obrnit" ker sem ves zblojen in zmeden, tudi vstajanje "prej" je prava muka - očitno res nisem ravno "jutranja oseba". Je.ba... Ampak če ne spijem kofeta je potem še huje oz. rabim ful dolgo, da se "zbudim" in sestavim.

Hm, če ima kdo kakšno takole stvar doma, bi se vam dalo pogledat na pakungo, če piše kakšna je vsebnost kofeina? In pa če ima kdo kak podatek, koliko naj bi slednjega vsebovala skodelica prave turske?

Hvala vsem.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Tudi meni ne grejo tile zvarki a.k.a. Neskafe...
13.gif


Če pa malo experimentiraš in dodaš kakšen kapučino z aromo ter kombinacija voda+mleko,
pa tole celo rata prebavljivo. Malo se igraj z doziranjem kave in kapučina, da dosežeš okus, ki ti paše.

Lp.-
nahrung002.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Trenutno je na naši polici tale zadeva

FB847554YT654_250.jpg


vendar na njej nič ne piše, koliko kofeina vsebuje.
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
bles, a je dobrega okusa? to je kej bolj novga al samo se js nism zapazila v trgovinah?

drgac pa js pijem nescafe mild (rjav pokrovck, zelen je tumach grenek) + 2 natrena +mleko.
 

bles

Pripravnik
18. sep 2007
257
2
18
53
Ja meni je všeč. Sem ljubitelj močnejših kav. Raje malo pa dobro. Kave ne pijem za žejo. Ni ravno espresso, je pa najbolj blizu od vseh praškastih zadev.

Zadevo sem prvič videl letos poleti na Hrvaškem, pri nas pa se dobi občasno. Nazadnje sem dobil v MB Interšparu.

bles