inštalacija win xp

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
torej med inštalacijo win xp se mi zgodi da se kar med inštalacijo ustavi in ne gre nikamor več
13.gif
....... trenutno je ostal na 7 min do konca, prejšnji poskus na 1 min do konca ...... a je komu kaj jasno kaj bi bilo? ..... sme inštalacijo naredil svežo, tak da sem formatiral disk pa na novo gor ...... je pa bil prej disk v FAT32 datotečnem sistemu, pa sem ga sedaj pri formatiranju spremenil v NTFS ..... ima kdo kako idejo??? ..... je možno da me hardware kaj jebe? ..... malo sumim disk pa tudi rame
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Jaz osebno mislim, da so RAMi !
Pred leti se spomnim, da sem imel isto težavo. vse lepo poteka ... itd, potem pa tik pred koncem se je ustavil in nič več. Zamenjal sem RAMe in zadeva je delovala.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ok sem prestavil ram v drugi slot, zgleda res prvi slot nekaj štrajka ..... inštalacija je šla gladko skozi brez problemov, pa tudi veliko hitreje ...... hvala obema ..... imata *****
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
bom danes za vsak slučaj danes stestiral malo ja .... samo mislim da je bil kar slot kriv ker je potem v drugem slotu delovalo vse normalno, pa še inštalacija je potekala občutno hitreje ...... btw: se je še vedno memtest najboljši ne?