informacije o zavarovalnici podjetja

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
a se da kako zvedet pri kateri zavarovalnici je neko podjetje zavarovano, brez da vprašaš koga v temu podjetju?
 

vesper

Pripravnik
9. feb 2008
122
0
16
Informacijo o zavarovalnici avtomobilskega zavarovanja lahko dobiš na internetni strani slovenskega zavarovalnega združenja. Če ima podjetje v lasti vozilo s katerim ti je bila mogoče povzročena škoda se ta podatek lahko dobi brez težav.

Če gre pa za druga zavarovanja pa je to zelo težko. Podatke o strankah namreč varujejo predpisi in zakoni in predvsem etika zavarovalničarjev.

Tudi tebi sigurno ne bi bilo prav všeč, če bi tvoj zastopnik čvekal po oštarijah za kakšno zavarovalno vsoto si zavarovan in podobno.

LP
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
zanima me samo IME zavarovalnice, pri kateri je zavarovano neko podjetje. briga me za vse ostalo. mislil sem da sem bil dovolj jasen prvič, a očitno ne.
 

vesper

Pripravnik
9. feb 2008
122
0
16
Saj sem jaz tudi jasno napisal kaj in kako.

Napisal sem ti več možnosti in tudi razloge zakaj pridobivanje podatkov kar tako ni možno.

Če tega ne razumeš je to čisto tvoj problem!

Lp
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ti si pisal o stvareh, katere me sploh ne zanimajo. jz sm spraševal o IMENU ZAVAROVALNICE in ne o tem kako zvedet zavarovalne podatke XY podjetja.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
V skrajni sili poklices na vsako zav. in povprasas ali ima podjetje pri njih sklenjeno zavarovanje.

Saj jih nimamo veliko..
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
In na zavarovalnici ti bodo kljub varovanju podatkov kar izdali katera podjetja imajo zavarovana in katera ne?

Ljudje, malo razmišljajte.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
do zdaj so se vedno povedali ali ima dotično podjetje tam zavarovano odgovornost...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
še par vprašanj. kako se da ugotovit kje je neko podjetje zavarovano, če noče povedat a bi moglo? se jih da kako prisilit? ali je to možno samo preko tožbe?
crazy1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Najbrž gre za kakšno odgovornost. Poišči pravno pomoč, kjer ti bodo svetovali ali obstaja odgovornost za nastali primer na strani podjetja. V kolikor plačila odškodnine podjetje ne želi poravnati preko zavarovalnice, bo pa iz lastne blagajne.

Meni se zdi, da podjetje sploh nima urejenega zavarovanja, saj ne vidim logične razlage, zakaj pri nekem škodnem primeru ne bi vsega prepustili zavarovalnici.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
odvetnik mi je reku da se jih ne da drugače prisilit kot preko tožbe. zdej pa ne vem a je to res al se mu samo ne da delat. gre pa za terjanje odškodnine ja.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
kaj pa kakšno varstvo potrošnikov al pa kej podobnega? govorim na pamet ker se ne spoznam glih dobr na te zadeve
rolleyes-1.gif