Info o Jammer-ju

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Kategoriji nista isti v obeh primerih pa ti mora biti dejanje dokazano! Vsaj tako je bilo a je sedaj drugače?

Torej ti trdiš...nekdo lahko vse življenje divja 200 skozi naselja in če ga ne slikajo s kakšnim stacionarcem ali posnamejo s provido (ga le namerijo s traffipatrolom) mu nihče nič ne more? Ali obstajajo še kakšni drugi načini dokazovanja?

Nekaj moraš vedeti...pri eni stvari si kriv, dokler ne dokažeš nasprotno, pri drugi pa si nedolžen, dokler oni ne dokažejo nasprotno. Če ti kaj ne paše oz. trdiš, da je drugače, te nihče ne ovira, da začneš spreminjat zakone...

Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Bolj ene berem bolj se mi zdi da se podelate v hlače ko vas ustavi policaj!

Daleč od tega. Dejansko pa še obstajamo ljudje, ki dajemo policaju neko veljavo in svoje grehe pošteno poravnamo. In da ne bo pomote...nisem ravno ovčka na cesti in sem v svoji vozniški karieri tudi nekajkrat naletel na mino. Kadar sem bil kriv, sem plačal. Edinkrat, ko pa nisem bil, pa je sodnica to tudi razumela in zadevo pustila zastarat.

Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Človek dobi občute da če bi vam policaj pokazal da ste pljali 200 skozi vas da bi kar šli v arest! Nikoli se jim ne pusti če veš da nisi kaj storil narobe! (no tudi če veš
evil.gif
)

Kot sem napisal...kadar sem bil kriv, sem to priznal. Ko pa nisem bil, sva se pa s policajem skregala, šel sem k sodniku in obveljala je moja.

Ti pa si pač car, ker nisi plačal še ene položnice in ker so zate policaji navadni looserji...
priden.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
A sem rekel da so luzerji? A sem rekel da sem car? Niti slučajno gre se mi pa za pravico kaznovanja gre se zato zakaj lahko razni sinčki komandirjev policijskih uprav vozijo z neregistriranimi vozili, zakaj se isti ljudje lahko vozijo koma pijani ko pa ga ustavi policaj pa o lejga ti si kak si kaj si ga spet pil, da se lahko ta isti sinčki vozijo z motorji brez čelade in izpita a veš ko pa to vidiš pa si zraven v kar nekaj primerih to pa ne velja?
Res pa je da obstajajo tudi drugi načini dokazovanja Niti slučajno pa v nobenem pogoju ne odobravam divjanja z več kot je omejitev skozi vas drugo pa je na cesti kjer je na neki ravnini totalno brezveze postavljen znak 60 na koncu ravnine pa te čakajo z čisto drugimi nameni! Dokler za vse ne bo veljalo isto bom vse počel tako kot sem za sebe in ozek krog prijateljev! Poštenosti pa vemo da ne bo nikoli dovolj!
Pa tut zakona nimam namena prestavljat mi kar odgovarja tak kot je!
Moje delo je bilo včasih zelo povezano s policijo verjemi mi da sem videl take stvari da je katastrofa od mene na lep način ne dobijo niti centa neglede na to kak me boste zdaj popljuvali!
 
Nazadnje urejeno: