Info o Jammer-ju

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Si lasti kdo od vas to napravco ki dela denar?

Pri današnih kaznih več nimam druge izbire, pogoim 62 na 50 pa že evri letijo z tošla.

Torej ma kdo od vas zadevo, oz ve za katero ki sigurno deluje?
Nevem več druga kaj bi si še lahko zmislil ker ti detektorji so bol loterija kot pa sigurna zaščita...
A deluje zadeva tut na providah? (prevdidevam da ne)

In vsi ki boste zdaj težili naj vozim po omejitvah, vem, mi vsi to pravijo, ampak včasih se malo
mudi, pa negre da nebi šlo malo hitreje, sicer pa 70 peljat tam kjer je 50 pa zame tut ni divjanje, če vozim v koloni.

Torej, nasveti, izkušnje?

In še ti ki mi boste govorili o kazni za jammer, če ti ga ne najde, ga uradno tut nimaš. Pa hvala ker nebote težili.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Off:
stari, Pulp Fiction je zakon!
On:
nimam izkušenj s "motilniki", menda so prepovedani. Tko da, da ne boš še bolj colal
smile-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Pred asom sem odprl topic o tem kaj bi namazal oz s čim bi prekril tablico da me ne bi dobil radar! Takrat sem napisal da neko snov testiram, nisem pa napisal kaj ker sem bil v tujini čez praznike mi ni uspelo videt a je stvar učinkovita al ne bom pa sedaj napisal kaj sem dobil kot namig na to kaj naj dam na tablice to naj bi bil LAK ZA LASE! Ta naj bi na tablico nresil polno majhnih zrcalc, ki naj bi razbijala žarek laserja! Sam sem uporabil 3 vremenski taft ekstra močno formulo samo kot sem rekle sem bil do včeraj bolj malo na cesti (beri nič) tak da sigurne info nimam je pa mi bila dana informacija od osebe ki se na določene stvari pozna!
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Tale fora ni nova, sem jo tudi že jaz slišal. Priznam, da nisem tolk bogat, da bi to terijo preizkušal.
grin1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Ne saj ne rabiš bit bogat! Če te ustavijo na radar bi njemu na ekranu moralo napisati ERROR in to je razlog da te ustavi in začne težit da maš kaj v avtu tu pol veš da stvar deluje če pa ti reče gospod to je pa bilo malo prehitro pa veš da dobiš položnico zraven pa si še za lak vrgel stran nekaj ojrov! Sam se bom sedaj malo več vozil po naši ljubi banana državici tablice pa imam že našpricane! RAbili bi pa neko potrditev da stvar res dela ni preizkušena!
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Že res, Kaj pa če naletiš na enga bolanga plavca, ki te bo zaradi "errorja" najedal sto na uro. Po drugi stranim kaj pa lahko naredi?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Kolikor vem merijo v tablico, samo se bo odbilo nazaj, tudi če namažeš gor pašteto
grin1.gif


Drugače pa so Mythbusterji preverjali lak, folije, barve in nevemkajše, pa so uspeli radarju pobegnit šele z dragsterjem, ki je letel mimo 350 km/h
tongue-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
ne-ne-1.gif
mislim da mora meriti v neko ravno površino na avtomobilu in najbolj primerna naj bi bila tablica! Itak ti pa morajo potem na sodišču dokazat da je bila izmerjena hitrost res tvoja ali pa so policisti nezmotljivi ljudje in se ne morejo motit na cesti?
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
To okol premazov so same buče. Policistu pa ni nujno merit v tablico, lahko meri tudi v šipo, pa bo dobil odboj.
praviloma merijo v luči ki so najboljši odbojnik. Tablice nikoli.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Itak ti pa morajo potem na sodišču dokazat da je bila izmerjena hitrost res tvoja ali pa so policisti nezmotljivi ljudje in se ne morejo motit na cesti?

Glej tega kaj se da dokazat, kaj pa ne se jaz negrem več, preko foruma je lahko bit pameten; naj mi dokaže da sem tolko vozil.

Mene je policist sam ustavil z civilnim avtom. Opravil postopek. Dobil sem domov položnico in kup nekih listin,
da sem prehiteval v škarje, čez polno črtno, prehiteval kolono, bežal pred njim... Fotrov odvetnik spiše pritozbo.
Se zadeva preda na sodišče. Po enem letu me kontaktirajo z vabilom na sodišče, zatem leto prej ko smo
poslali pritožbo, pa sem dobil obvestilo da sta se po enem MESECU javli dve priči ki sta vseskupaj opazovali, eden je videl
kako sem prehiteval v škarje, takdrugi je vozil kombi in bil ogrožen. Naenkrat 3 proti 1. Kaj narediš?
Plačaš 1200€ kazni (v osnovi sem samo hitro vozil, ni pa me mogo zmerit ker je bil za mano)...

Policist mi je tam na mestu kar nekaj pisal, (škarje, bežanje, kolona, polna črta)
pa sem mu rekel da je moja beseda proti njegovi, pa mi je rekel; "Boš že videl
kdo bo zmagal"... Pol je še nekaj zapisoval tablico pa sem mu mogo vrnit; "Tak ja, nariši si ga, kupit si ga tak nemoreš!"

Če je blo vredno to 1,2k€? Ni blo. Je blo pa olajšanje, ker me je pogledal in mi z očmi dal vedet, da je to res.
Mogoče res primitivno od mene, ampak v tistem trenutku si nisem mogo pomagat. Kakorkoli, teh dokazovanj se več ne
grem, če se bo dalo kaj uredit z jammerjem, sicer pa pobeg. Itak me s tistim 1.7D fokusom nebo dobil.


Mene ni rešil hudo dober odvetnik, kamoli da se bo nekdo sam, ki se je pravno izobrazil preko foruma. (tako jaz)
 
Nazadnje urejeno:

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Ma te izjave ala "dokažite mi, da sem se toliko in toliko peljal..." so res butalske... V bistvu on tebi nima kaj dokazovat...on je uradna oseba in kot taka naj bi imela neko veljavo. Njegova beseda je zadnja in na tebi je, da dokažeš nasprotno.

Ampak s čim si pa nabral 1,2k€?
shocked-1.gif
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Če sumi, da maš jammerja, te pošlje na izredni tehnični, avto gre v dele, sledi sankcija.

Tisto o mazanju tablic ne deluje, poglejte si raziskave oz. posnetke na youtube.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ja, samo avto na tehničnega pelem jaz. Kaj bom pa jaz na poti do tehničnega naredil, pa je spet...

Glej jammer bom dal zakitat na notranjo stran štoštange, samo da bo mir.

Itak bi mel zadevo na gumbek, da če mi reče naj se še 1x pripeljem mimo, da ga izklopim, ane...

Nemislim izpita šenkat butlom ker sem bom 3x ponoči ob treh peljal 20 čez omejitev...
 
Nazadnje urejeno:

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Hohoho
hysterical-1.gif
glih hotu vprašat, zakaj jammer, vozi po omejitvah, pa bo...

Mah, verjem, jaz bi spravu jammer tko da se neb vidlo ampak vprašanje če bi delal.
grin1.gif


Povprašaj še na avtobilizem.com