Info. o Fiat 500

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Saj grem, povej če ti prinesem kaj rezervnih delov za Roverja zraven.
zmaga.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Ti Angleži, ki ti praviš, da imajo 5x večjo plačo imajo tudi tolikokrat večje stroške. Kupna moč je važna, ne višina plače.

Ja, samo cene avtov so še pa vedno tu-tu.

V ameriki je pa s-klasa celo cenejša kot pr nas, za njihovo povprečje 4k++ na mesec...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Ti Angleži, ki ti praviš, da imajo 5x večjo plačo imajo tudi tolikokrat večje stroške. Kupna moč je važna, ne višina plače.

No, no o stroških pa ni potrebno pretiravati, so res večji ampak toliko pa spet ne. Koneckoncev pa tudi število prebivalcev ni podobno kot pri nas.
rolleyes-1.gif

Poglej cene zavarovanj in registracije v UK in šele potem začni bluzit o stoških, nadaljuj pri ceni litra bencina.....
grims-1.gif

Ja, samo en anglež zasluži res 5 naših plač. Neglede na vse stroške si lažje kupi "divji" avto kot pa en slovenček.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Sem računal za moj avto v SLO za PR 14, samo AO, AO+ in cestni sklad, pa je to naneslo na malce manj kot 800€. Podoben izračun v VB je znesel 1621€.

Mi je pa zanimivo, kaj vse oni želijo izvedit od zavarovalca pred sklenitvijo zavarovanja...
crazy1.gif


Gremo nazaj na 500-tko.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Jaz sem visok 187 in nisem imel nobenih posebnih tezav. Me je pa motilo, da sedim malce "previsoko", cetudi sem spustil sedez do konca dol ... ampak na to se clovek verjetno navadi. Za glavo sem imel dovolj prostora (spredaj). Za zadaj pa ne vem.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
to je cisto drug obcutek kot 1.7 tonski M3 s 400KM. meni je veliko bolj veselo sukanje volana lahkega malcka s turbo pihalnikom kot poditi tezko kravo po ovinkih, ceprav gre kot hudic

Sploh kakšna veselica še je le ko zletiš s ceste v kak grabn, z tako škatlico, napram 1,7 tonski kravi.

To je italijanski stroj. Vsi italijani imajo dobro lego na cesti, niso to nemške sanke.
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
to je cisto drug obcutek kot 1.7 tonski M3 s 400KM. meni je veliko bolj veselo sukanje volana lahkega malcka s turbo pihalnikom kot poditi tezko kravo po ovinkih, ceprav gre kot hudic

Sploh kakšna veselica še je le ko zletiš s ceste v kak grabn, z tako škatlico, napram 1,7 tonski kravi.

To je italijanski stroj. Vsi italijani imajo dobro lego na cesti, niso to nemške sanke.
grin1.gif

Bravo višje cenovni rangar, ampak tut vejrona vržeš na streho, pa makar je med najdražjimi. Negre se kako leži,
vsakemu vozilu enkrat zmanjka oprijema in da se mi to zgodi je najmanj zaželen po domače novi fičo.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ti si eden izmed tistih ovc (pravilno tudi ovac), ki kupi renoja samo zato, ker je dobil 5 zvezdic na crash testu.
zmaga.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Earnhardt pravi:
Jaz sem visok 187 in nisem imel nobenih posebnih tezav. Me je pa motilo, da sedim malce "previsoko", cetudi sem spustil sedez do konca dol ... ampak na to se clovek verjetno navadi. Za glavo sem imel dovolj prostora (spredaj). Za zadaj pa ne vem.

Tole visoko sedenje me najbolj moti, zgleda, da ga tudi pri 500-ki niso odpravili.
No še vedno ostaja potencialni kandidat
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Dr_Strangelove pravi:
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Saj jaz sem napisal da si ga TUKAJ nebo nihče kupil. Če si pa Mirko Tuš pa itak ni nesmotrnega nakupa.
smile-1.gif

Mirko fura Lexus.
smile-1.gif


pa 911 turbo tut ali se motim?


Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:

Dej piši tisto, na kar se spoznaš, drugače raje kaj vprašaj, predno pišeš neumnosti.

nasmejal si me
smile-1.gif