Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

I

Izbrisan uporabnik #9334

Kot tudi nobenemu ne, ki prakticira nauke iz Misterijev in podobnih budalaščin.

Ajde, punca je zagreznila in prav je, da se jo je spravilo domov. V bistvu je to osnovna naloga države, namreč da poskrbi za svoje državljane če se znajdejo v godlji nekje po svetu. Zato imamo konzulate itd. Ni se pa treba sedaj naslajati ob njeni - prvič eksistenčni krizi in drugič, v njenem "političnem prepričanju". Če verjame v pojoč krompir, naj pač verjame, buh ji požegnaj. Samo mene nikar utrujati s tem. Jehovci npr. takole "utrujajo" :rolleyes: .
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Mislim, da če bi ji zagustilo in bi rada prišla domov, bi ji država pomagala, pa tud eno karto do kamorkol v evropi bi dobila za par stotakov, potem pa naj jo kdo od njenih kozmicnih prjatlov pr nas pride iskat z avtom, oz. verjetno noce onesnazevat narave, torej nej gre ponjo s biciklom. Če pa ona javno fehta, da more dva cucka s sabo prpelat z avionom, se tud jaz lahko javno zgražam in povem, da mi je to debilno do amena.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, pa je kdo tista dva cucka kej fprašal, če sta za selitev? Kaj sedaj bota tule pri nas po yenkijevsko lajala itd :sprasujemse: ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
963
113
Obišči stran
Kot tudi nobenemu ne, ki prakticira nauke iz Misterijev in podobnih budalaščin.

Ajde, punca je zagreznila in prav je, da se jo je spravilo domov. V bistvu je to osnovna naloga države, namreč da poskrbi za svoje državljane če se znajdejo v godlji nekje po svetu. Zato imamo konzulate itd. Ni se pa treba sedaj naslajati ob njeni - prvič eksistenčni krizi in drugič, v njenem "političnem prepričanju". Če verjame v pojoč krompir, naj pač verjame, buh ji požegnaj. Samo mene nikar utrujati s tem. Jehovci npr. takole "utrujajo" :rolleyes: .

Mene zanima, kje dejansko sedaj živi. Če ji kao nihče od žlahte ni mogel pomagati... Kaj misli, da bo sedaj tu počela? Travca je tudi tu prepovedana :D
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.145
2.318
113
v lokalni ostariji
Kot tudi nobenemu ne, ki prakticira nauke iz Misterijev in podobnih budalaščin.

Ajde, punca je zagreznila in prav je, da se jo je spravilo domov. V bistvu je to osnovna naloga države, namreč da poskrbi za svoje državljane če se znajdejo v godlji nekje po svetu. Zato imamo konzulate itd. Ni se pa treba sedaj naslajati ob njeni - prvič eksistenčni krizi in drugič, v njenem "političnem prepričanju". Če verjame v pojoč krompir, naj pač verjame, buh ji požegnaj. Samo mene nikar utrujati s tem. Jehovci npr. takole "utrujajo" :rolleyes: .
A veš da obstaja povratna letalska karta. Niso je ukradli itd... Ampak je zavestno pač reskirala. Potem bi pa se psa vlekla nazaj
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Eh, sori, verjamem da “ma jajca” sam sej je vsakomur jasno da je ženšče prtegnjeno v milo mater, energije, šamani, zvezdna vas,… potem pa fehta za 2 psa spravt v slovenijo po 2700€ na enga. Nej se pobere nekam čim dlje od tukaj, pa mi je muzka od tabujev kul, ampak ta je pa zunterfuzlana do amena.
Super je ves ta energetski mambojambo, ampak ko pa zagusti, ji pa te kozmicne energije ne pomagajo kaj dost zgleda.
Dobro zapisano. Morda ima jajca, vsekakor pa nima pameti.
Jaz ne morem verjeti, da je ni sram povedat, da je plačala nafehtanih 2700 EUR na cucka zato, da ju je pripeljala domov. Upam, da se je tistim, ki so ji ''pomagali'' kaj zaletelo. Namesto, da bi dali komu, ki nima za jest.
Jebiga, tak to laufa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.309
113
A nisi zadnjič razlagal, da imaš to eno full CBD in low THC sorto? Kr pusti, naj raste :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino
I

Izbrisan uporabnik #9334

Seveda ga rabim, jest to zbiram :cheer: . Sej veste .. čim več pa to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino