Indija za pokušino - Goa (februar 2012)

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Sever vsekakor ni za ljudi z slabimi živci. Meni tudi ni sedel. Samo jug je pa čisto druga stvar, bil 2x po 1 mesec, pa se še bom vsekakor vrnil. Andamane tudi priporočam, čeprav so malo omejeni glede premikanja. Hrana je pa tudi meni zakon, in na jugu tudi ni problema dobiti mesne hrane, ki je prav tako odlična. Predvsem morska. TAko da južne indije enostavno ne moreš primerjat z severno, ker je to čisto drugačen svet, kot pa sever.
 

tincelj

Pripravnik
1. okt 2008
430
0
16
obalca
tistim s "slabimi živci" definitvno odsvetujem obisk Kolkate
smile-1.gif

oz. tudi tisim, kateri se težko privajajo na drugačen način življenja kot pri nas.
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Super reportaža!

Kako je z vizo? Sta oddala izpisek dohodnine za zadnja tri leta, izpisek stanja na računu za zadnij 6 mesecev in fotokopije kreditnih kartic
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik Anamarija pravi:
Super reportaža!

Kako je z vizo? Sta oddala izpisek dohodnine za zadnja tri leta, izpisek stanja na računu za zadnij 6 mesecev in fotokopije kreditnih kartic
uf-1.gif

Za vizo sva izpolnila tistih nihov obrazec (najdeš ga na strani njihove abasade v Lj) na več straneh, kjer sprašujejo res po vsaki malenkosti, vem da nisva napisala, da bi tam koga poznala, kot bivališče pa sva napisala en homestay v Dabolimu, kjer pa na koncu sploh nisva nikoli spala (ker ni bilo prostora) in nobene dohodnine, za kreditne kartice sva pa le napisala katere imava in morala sva prinesti najine barvne fotke z belim ozadjem. In seveda plačati pristojbino, mislim da 50 EUR po osebi.

Še največji problem je bila točka 20, ko se niti pod razno nisem mogel spomniti kje vse sem bil v zadnjih 10ih letih
smile-1.gif
Izpolniti je bilo potrebno prav vse točke, vendar pa je tam zaposlena gospa predlagala kaj naj odgovoriva tudi za tista vprašanja, na katera pod razno nisva imela odgovora.

Skratka, na ambasadi so nama precej pomagali s tistim obrazcem, v vsakem trenutku pa so bili zelo profesionalni.