Inbox.mst mape na kartici

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
zakaj se mi na kartici pojavlja mapa z imenom Inbox.mst in nato kup številk in kako preprečiti njeno pojavljanje, saj je nadležno brskat po kartici, če je tam ogromno nekih index map, ki se po izbrisu spet pojavijo.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Mislim da imaš nekje v nastavitvah mailov - tam kjer gledaš inbox od sms, mms in emailov - vključeno opcijo da ti shranjuje attachmente (priponke) na spominsko kartico. Tisto izklopi pa bo (ne vem na pamet kje je, ampak definitivno v meniju pod opcijami messaginga).
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Saj je OK, da mi shranjuje na kartico, samo zakaj more zato narediti miljon map, namesto ene. Poleg tega pa se prikazujejo tudi, ko ne dobim nobenega mejla!
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
To bo treba pa Gatesa vprašat, jaz nisem pravi... Sicer nisem opazil da bi ne vem koliko placa požrl... pri meni na 2gb se nič ne pozna.
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Saj se ne gre za plac, ampak za to, da je nadležno, da imaš na kartici čudne mape.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
pred zadnjim hardresetom sem si z kaisertweak/sktools/schaps confg (ne vem tocno), spremenil ime v Mail. Me je dosti manj motilo.
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Glede čudnih map: včeraj se mi je na SD kartici pojavilo kar nekaj map s čudnimi imeni kot npr: "­3_O?0", "M&9+)r" in podobno. Mape so prazne, in jih ni mogoče zbrisati ali preimenovati, ker vedno piše da vsebujejo prepovedane znake. Sem s Pocket Mechanicom preskeniral vse kar je možno in "popravil" register a mape kar ne izginejo... Mogoče ve kdo rešitev, poleg formatiranja kartice?