Ima kdo TPi tuner bolts varnostne vijake?

getrag

Pripravnik
5. nov 2010
262
0
16
50
Kupil rabljen avto in ima varovalne vijake, ključa pa nisem dobil zraven. Kupil avto pri dilerju - prejšnji lastnik zagotavlja, da je zadevo pustil v enem predalčku, diler pa seveda nič ne ve o tem. Že takoj po nakupu sem prekopal praktično cel avto, našel marsikaj, samo tega ne.

Torej ima mogoče kdo ta 5-točkovni nastavek za gedoro (na sliki "Lock (5 spline)")? In če bi ga bil pripravljen posoditi/poslati po pošti? Seveda ga vrnem takoj! Ali pa če vsaj kdo ve, v kateri trgovini prodajajo točno te komplete.


bolt0201.png


Platišče je tako, da se sploh ne da priti z izbijačem zraven.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
greš do vulkanizerja. Ma ziher univerzalne nastavke. Pokneš to sranje ven in 4 navadne vijake not.
 

getrag

Pripravnik
5. nov 2010
262
0
16
50
Sem obvozil ze vse vulkanizerje. Oni imajo samo variante OEM setov. Se pravi originalni vijaki za citroen, ford, bmw itd.

Moji pa so aftermarket. Se najverjetneje je, da dobim nekiga s kljucem ali pa najdrm trgovino, v kateri imaji točno taksne.

Ja, planiram to vrec ven, logicno. Ampak luknja v platiscu je kar posteno vgreznjena in z izbijacem ne pridem zraven.

Si pa ze dopisujem tudi s TPi tech supportom.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Obstaja univerzaln nastavek za šraufe. Ne namensko za ta varnostni. Ampak je srauf potem piškodovan. Težko verjamem, da tega niti en nima.