Ima kdo Big Bang nalepke?

klekej

Guru
26. jul 2007
5.763
521
113
36
Za popust 20€. Če komu ležijo, se priporočam, pač kolikor jih je pripravljen ponuditi, kupujem radio pa še prijatelj ene zvočnike..pa jih imava premalo.
smile-1.gif


LP
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
1
36
114
ksz

jst mam tri nalepke, ampak so že na kartončku .. če kdo rabi, pošljem
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
1
36
114
dobila ZS isto minuto kot sem napisala post, tako da so žal oddane, sorry