Ima kdo avto brez servo volana?

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Moj Yugo je mel pa milje na števcu, pa cinglal je ko si vrata odprl, pa mel je, pazi to peto prestavo....
Proklet..... kje si se sisal da si vse to dobil!? Vsaj klime nisi imel.
Moj 88 letnik je imel zadaj naslonjala za glavo, kaj pa to??? Pod pokrovom se pa ne spomnim kaj je blo oz kaj ni blo. Bil je 45 AX
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Ja, samo peta prestava je bila "rikverc" :D
Not, peta je bla peta rally je bil pa rally. Mi je pa zanimiv, da smo se upal s to gajbo tiščat prot morju, da je števc v kontra zabijal......Dobr da smo še živi.

Pol so mi šle pa krtačke na štarterju, pa se mi ni dal šraufat, pa sm mel zraven pod zicom kr un kluč od Zastave za gume dol šraufat. Se je dal s tistim tko lepo po štarterju prtegnt, mater je blo fajn. Moja več kot očitno ni padla na pleh :) No pol pa enkrat ni več pomagal da sm tolku po štarterju hahaha, pa glih, ko sva bla zapelana u močvirje tm pr Grosupljem, je blo ob dveh zjutri kr mal spuki, k sm mlatu po štarterju, sova je skovikala jebena jajca od jugota pa ne bu ne mu. No po 50. udarcu po štarterju je le obrnu srbin. Pol je pa moja rekla, lubček moj, če češ, da grem še s tabo na randi ke u močvirje, zameni ta štarter no. No polsm ga pa res mogu zamenat :)
 
Nazadnje urejeno:

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113
In na vseh teh, od boga že malo pozabljenih kantah (vse z zobato letvijo in brez serva), ni nihče imel problema z volanom, ki se zadnjih 15 stopinj kroga ne vrne sam v sredino pri počasni vožnji? :zardelalter:
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Je, ker sem spulil volanski obroč in ga pravilno nastavil.
To so bili avti, ko si moral celi teden nekaj popravljat, da si se lahko v nedeljo vozil. :valjamse:
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Je, ker sem spulil volanski obroč in ga pravilno nastavil.
To so bili avti, ko si moral celi teden nekaj popravljat, da si se lahko v nedeljo vozil. :valjamse:

to si mel star avto

jesm dobil uraden zapisnik iz servisa, da se ne da in da je to normalno oz. v okviru normativov
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113
In na vseh teh, od boga že malo pozabljenih kantah (vse z zobato letvijo in brez serva), ni nihče imel problema z volanom, ki se zadnjih 15 stopinj kroga ne vrne sam v sredino pri počasni vožnji? :zardelalter:

Danes sem za nalašč še en krog z avtom, kar je redkost (pa že tako je korona) in volan se pri počasni vožnji pravzaprav ves čas ne vrača sam v nevtralno lego. Kapo dol, še so mojstri na tem svetu.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.265
5.822
113
pri taščici
Ja, samo peta prestava je bila "rikverc" :D
Nope, peto prestavo so imeli zagotovo koral 60 serijsko. Dvojni Veber fergazer, druga prestava je šla po števcu 110, obrati so bili najbrž višji kot pri Hondi vti....
Koliko je bila konca po števcu ne vem ker nisem bil prisoten, niti lastnik. Je pa bil to takrat ob začetku samostojnosti kar "stroj".
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113
No, danes sem
Danes sem za nalašč še en krog z avtom, kar je redkost (pa že tako je korona) in volan se pri počasni vožnji pravzaprav ves čas ne vrača sam v nevtralno lego. Kapo dol, še so mojstri na tem svetu.

Spet nekaj malega prevozil, po dolgem času. Pogruntal sem, da za zaviti volan iz sredine do skrajne lege v levo rabim 1,9 obrata, do skrajne lege v desno pa 2,4 obrata :valjamse: