IKEA

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.837
4.950
113
sej kvaliteta za "iste" produkte se je sčasoma precej spremenila. Večina cenejših stvari iz ikeja je samo v furnir oblepljen karton. tako da dejansko je čiš šit, ampka je lično zapakiran...in kruta resnica je da dejansko nekjer drugje za podoben denar ne dobiš podobne robe... in to jih še rešuje.

Dobiš slabšo robo za večji denar, pa še čakati moraš par mesecev.

Lahko je kartonasto pohištvo, ampak deluje precej bolj trdno kot iverka iz naših premium trgovin.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.711
4.197
113
Dobiš slabšo robo za večji denar, pa še čakati moraš par mesecev.

Lahko je kartonasto pohištvo, ampak deluje precej bolj trdno kot iverka iz naših premium trgovin.

Mal moraš seveda "potipat" kaj kupuješ, kar v IKEI lahko...imaš reviewe na netu, tko da res lahko preveriš kaj se splača in kaj ne kupiti pri njih...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Meni že vizualno njihovo pohištvo ni všeč. Par krat bil v Grazu, pa vedno s praznim vozičkom iz trgovine, oziroma sem ponavadi neke bedne traparije nabral na koncu pred blagajno.
Za kopalnico ni nič pametnega, za dnevno sobo ne dobiš ne regala niti sedežne, za predsobe ne dobiš nič pametnega, vse skupaj nikakvo. Kuhinje so kolikor toliko OK, ampak cena potem tudi isto kot če pri nas vzameš brez montaže. Ne vem, kaj dejansko ljudje vidite v tej IKEI.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Romzi

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.146
4.588
113
Čudi me, da noben ne povzdigne glasu pred to diskriminacijo, ki jo izvaja tuja družba v Sloveniji. Ljudje se morajo registrirati preko interneta, potrebujejo mail, nakupovanje naenkrat ni anonimno, kažejo telefon tujemu trgovcu ... Nezaslišano.
Kje so sedaj naši mediji?