IKEA

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
boš ja...zaradi tepcev bo Ivan zaprl spet...

folk hodi zijala past, na koncu pa na blagajni skašlja dišečo svečko za 0.50...

alter elita doma pogleda, internet, katalog in samo naroči...

v ikei al je klump al pa drago

omare billy pa itak delajo ze 70 let in so še vedno iste...

pasenje po trgovini je passe....

Ma dej, gripe nimamo ker se folk drži ukrepov zarad covida, covid mamo pa, ker se ljudje ne držijo ukrepov. Men se zmer bolj zdi, da bi bile cifre tam, tam, pa ce so ti ukrepi al pa ne.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Čudi me, da noben ne povzdigne glasu pred to diskriminacijo, ki jo izvaja tuja družba v Sloveniji. Ljudje se morajo registrirati preko interneta, potrebujejo mail, nakupovanje naenkrat ni anonimno, kažejo telefon tujemu trgovcu ... Nezaslišano.
Kje so sedaj naši mediji?
So bili že pred dnevi povabljeni.
Ne spodobi se sedaj pljuvati po njih, mogoče so dobil.kak kozarec ali pa vilico za spomin.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si


Dva od teh treh reklamnih spotov se sklicujeta na nekaj, kar je neresnicno... V Ikei so ravno tako prodajalci in svetovalci... prav tako nudijo storitev dostave in montaze kupljenih artiklov... edino tretji, kjer pravijo, da imajo v Lesnini izbiro vec razlicnih znamk, je resnicen... ampak da bi bila to kaksna velika prednost pa ne bi rekel... Lesnina nima skoraj nicesar na zalogi, ce opremljas ali prenavljas pohistvo ... cakalne dobe pa so ponavadi vsaj 30 dni... v vecini primerov pa 60 ali celo vec ... :) ...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
to že res je pa ikea znana po tem da sam sestavljaš pohištvo in je to tudi ena izmed bolj prepoznavnih značilnosti ikeje.
prodajalci/svetovalci pa možno, osebno sem pa vsakič mel filing kot da jih ni. (lesnina nič kaj boljša)
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
to že res je pa ikea znana po tem da sam sestavljaš pohištvo in je to tudi ena izmed bolj prepoznavnih značilnosti ikeje.
prodajalci/svetovalci pa možno, osebno sem pa vsakič mel filing kot da jih ni. (lesnina nič kaj boljša)

Drzi... ampak ni nic drugace kot v Lesnini... Sestavljanje moras prav tako posebej narociti... Glede prodajalcev pa sem v Celovcu v Ikei vedno nasel prodajalca, ko sem ga rabil... v Lesnini npr. je pa podobno kot pri se nekaterih drugih podobnih stacunah (Obi, Bauhaus, Merkur,...)... Takrat, ko rabis kaksnega trgovca ali svetovalca, ponavadi ni nikjer nobenega :D ...
 
5. apr 2015
1.332
690
113
V celovški ikei npr so svetovalci na vsakem oddelku, komot loh pristopis in ti z vljudnostjo vedno asistirajo. Vsaj iz mojih izkušenj.

V ruterju pa npr se 3je grupirajo in sučejo z okam ko si dovoliš jih zmotit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Mizarji "šalabajzerji" bodo propadli,ali pa bodo morali začeti sestavljati Ikea omarice.
Sem prepričan da bo nekaj "mizarjev"(monterjev) tule zavohalo denar..
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.295
823
113
Dva od teh treh reklamnih spotov se sklicujeta na nekaj, kar je neresnicno... V Ikei so ravno tako prodajalci in svetovalci... prav tako nudijo storitev dostave in montaze kupljenih artiklov... edino tretji, kjer pravijo, da imajo v Lesnini izbiro vec razlicnih znamk, je resnicen... ampak da bi bila to kaksna velika prednost pa ne bi rekel... Lesnina nima skoraj nicesar na zalogi, ce opremljas ali prenavljas pohistvo ... cakalne dobe pa so ponavadi vsaj 30 dni... v vecini primerov pa 60 ali celo vec ... :) ...

Točno tako. Customer care pa katastrofa.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.961
811
113
nikoli nisem bil Ikea fan.. tiste 2x ko sem pred 10+ leti moral (beri - da bo doma mir) it v tuje Ikeje - sva kljub širokemu spisku želja in potreb končala pri lučeh.. vse ostalo me je pustilo hladnega (zgleda sm prestar za ta stil).
Zdej v času Korone, sem pa (predvsem ker je bilo pri nas vse zaprto alpa dobavni roki v 3pm) opremil pubertetnici sobo.. "online" - mal tud na blef.. pa lahko rečem, da sem nad dobljenim prijetno presenečen.. prišlo je hitro, dostavili so mi do vrat.. cena je bila sprejemljiva.. kar zadevo uporabljamo je tud cena/kvaliteta OK.

tko da kar se mene tiče - je ikea top.. vidis, narocis, dobis.. in ja - pomoje ravno zaradi ničnih/kratkih dobavnih rokov bodo/so uspešni
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Dva od teh treh reklamnih spotov se sklicujeta na nekaj, kar je neresnicno... V Ikei so ravno tako prodajalci in svetovalci...
Iz nekega razloga je v Ljubljanski IKEI nadpovprečno veliko temnopoltih zaposlenih. Morda so prišli iz tujine pomagat ob otvoritvi.

Drugače pa enaka kot drugje, nobene gneče, vonj po pohištvu, hitre blagajne za plačilo s kartico, račun lahko dobiš po elektronski pošti.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
jaz nisem videl nobenega temnopoltega, imajo pa zelo veliko Hrvatov, ki očitno pomagajo in izobražujejo zaposlene
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
To z racunom po e-posti me je res pozitivno presenetilo. Ne vem zakaj si ne zapomni tvojega ukaza in dobis e racun tudi pri nakupu hrane.

Vsekakor zadeva, ki bi se jo mogli posluziti vsi, ki imajo kartice zvestobe, saj je arhiviranje in evidenca mnogo lazja.

Odprte so bile vse blagajne, tako da sem bil takoj na vrsti, na vhodu nobene vrste.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
a kdo ve kako se v teh časih rezervacij naredi reklamacija? a te spustijo not?

kupil kup stolov, pa pri enem podnožju spregledal, da je nekdo pajsnil ven pol materjala
 

Benko14

Pripravnik
30. jun 2011
219
17
18
a kdo ve kako se v teh časih rezervacij naredi reklamacija? a te spustijo not?

kupil kup stolov, pa pri enem podnožju spregledal, da je nekdo pajsnil ven pol materjala

Tole imajo na web-u objavljeno. Najbols da jih kar direktno vprasas.

Najraje sežeš po telefonu? Pokliči nas na našo telefonsko številko, prek katere smo ti na voljo od ponedeljka do petka od 10.00 do 20.00 in v soboto od 9.00 do 20.00.
Telefon: 01/810-7781
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.185
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Eni so zmešani, drugim je vseeno, tretji pa čakajo, da bodo brez gneče kupili to:
Sarkazem off... ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N